Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenie GS dla forumowiczów!


Rekomendowane odpowiedzi

Za to na TVN podawali,że idzie prawdziwa zima,a zaraz po nowym roku temperatury w nocy mogą znów spadać do -20st! :cool: Tylko cisną mi się 3 pytania do głowy... :P

1.Czy do drugiego będzie dość śniegu?

2.Czy zdążę wyzdrowieć?

3.Jeśli tak,to czy zdążę wytrzeźwieć? :D:P

I pytanie dodatkowe:czy wtedy nie będę gonił za... grzejnikami do "centralnego"... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info,bo właśnie miałem wykupić ubezpieczenie. :eek:

Z powodu kaprysów pogody myślałem wykupić takowe na cały sezon(oprócz szkolenia myślałem też zaliczyć Chopok i Tatrzańską Łomnicę),ale w tym Allianz wyszło mi prawie 1800 zł! :eek: No chyba żebym wziął minimum,tylko co wtedy mi zaoferują jak się rozmaślę... :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szit!

mnie znowu 9-ty stycznia za bardzo nie pasuje:(

ehh, ta pogoda daje w tym sezonie w du.... tzn w tyłek:mad:

Aklim - nie zapomnij, że czekamy na recenzje z twoich nowych szerszych desek czyli z tzw "nowej Fury" - na razie nie ma po czym ale....czekamy. Mi też 9.01 nie pasi bo sie już wtedy w Alpy muszę zbierać - czyli nie ma złego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info,bo właśnie miałem wykupić ubezpieczenie. :eek:

Z powodu kaprysów pogody myślałem wykupić takowe na cały sezon(oprócz szkolenia myślałem też zaliczyć Chopok i Tatrzańską Łomnicę),ale w tym Allianz wyszło mi prawie 1800 zł! :eek: No chyba żebym wziął minimum,tylko co wtedy mi zaoferują jak się rozmaślę... :confused:

Johnny to ja takie ubezpieczenie w PZU w zasadzie na cały sezon bo do 30.04 na zagranice z kosztami leczenia na 30tys E, OC na 20tys E i NW na 4tys E w rozszerzonym wariance LUX moge zrobić Ci za ok 950zł:D;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też 9.01 nie pasi bo sie już wtedy w Alpy muszę zbierać - czyli nie ma złego:D

Na 2 stycznia byłem już niemal pewny , zwarty i gotowy.:)

Ale na 9-tego chyba się nie stawię bo mam powołanie ;)

Powołanie........no wiecie gdzie.:D

Na razie wszystko w proszku bo ekipa się wykrusza ale powołanie ważna sprawa trzeba się stawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aklim - nie zapomnij, że czekamy na recenzje z twoich nowych szerszych desek czyli z tzw "nowej Fury" - na razie nie ma po czym ale....czekamy. Mi też 9.01 nie pasi bo sie już wtedy w Alpy muszę zbierać - czyli nie ma złego:D

no właśnie - na razie nie ma po czym.....:mad: , a sam jestem ciekaw jak te Fury beda się sprawować

ale jak sypnie ( najlepiej na Pilsku , bo tam trochę jazdy pozatrasowej można zasmakować ) to ho, ho.......:) opis nartki macie jak w banku ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dostaje dużo zapytań dot. szkolenia od osób, które właśnie się zalogowały wyjaśniam, że:

- w szkoleniu może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik forum,

- w przypadku dużej ilości chętnych, pierwszeństwo będą mieli "starzy", aktywni forumowicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dale pójdzie,to frekwencja będzie przypominała tą z Nowej Osady... :P

Johnny to ja takie ubezpieczenie w PZU w zasadzie na cały sezon bo do 30.04 na zagranice z kosztami leczenia na 30tys E, OC na 20tys E i NW na 4tys E w rozszerzonym wariance LUX moge zrobić Ci za ok 950zł:D;)

:D Dzięki!Jednak raczej zrezygnuję z całosezonowego,bo znając życie,pewnie tam pojadę ze dwa razy i... na tym się zakończy. :o Mam też koleżankę,która bardzo chętnie znajdzie mi ubezpieczenie. :D

- w przypadku dużej ilości chętnych, pierwszeństwo będą mieli "starzy", aktywni forumowicze.

Wydaje mi się,że jednak dobrze by było zrobić jakieś zapisy,bo głupio by wyszło,gdyby zjawiło się sporo osób i niektórzy by się nie załapali;już sobie wyobrażam,jak mogliby być wk... :eek: Takie zapisy mogłyby trwać np.do wieczora w piątek,a następnie JC podałby info,czy wszyscy się łapią. :rolleyes:

Wiem wiem,duża frekwencja to science fiction... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile nic się nie zmieni to z Seniorem chyba pojedziemy. Ja chciałbym pojeździć SL (a Seniora namówię na GS :D )

Niestety w naszym przypadku wiąże się to z wyjzdem na cały weekend więc jeśli ktoś może polecić jakąś dobrą kwaterę (pensjonat ze śniadaniem najlepiej) w korbielowie i okolicach to bylibyśmy wdzięczni.

pozdrowienia z wreszcie zasypanego Zakopanego (siedzę w pensjonacie i czekam na pociąg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile nic się nie zmieni to z Seniorem chyba pojedziemy. Ja chciałbym pojeździć SL (a Seniora namówię na GS :D )

Niestety w naszym przypadku wiąże się to z wyjzdem na cały weekend więc jeśli ktoś może polecić jakąś dobrą kwaterę (pensjonat ze śniadaniem najlepiej) w korbielowie i okolicach to bylibyśmy wdzięczni.

pozdrowienia z wreszcie zasypanego Zakopanego (siedzę w pensjonacie i czekam na pociąg)

Delikatnie przypomnę, że jest to szkolenie dla jeżdżących na nartach ... :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...