Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lodowiec Stubai


Misal

Rekomendowane odpowiedzi

może bujnij się jutro na ten nowy orczyk (ten, co był od zawsze w planach i w końcu go niedawno zrobili) na prawo od trasy nr 9 i zrób fotkę z tamtej perspektywy :) ...

Chciałem już wczoraj, ale orczyk się nie kręcił, a po stoku jeździły dwa ratraki.

Spróbuję dzisiaj :)

Góry widać w świetle Księżyca :D

pzdr spod samiuśkich Stubaier Alpen

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin chyba jeszcze śpi, to szybko coś wstukam, może nie zauważy :P

Rano (3.12) wyglądam przez okno:

20091203.jpg

Na lodowcu jak na lodowcu, zdjęcia w galerii.

Udało mi się dłuższą chwilę pogadać z Seppim, kierownikiem sklepów Intersport w Stubai'u, członkiem ścisłego kierownictwa Gletscherbahn'a

http://www.stubaier-gletscher.com/de/service/fuehrungsmannschaft/

seppi1.jpg

Dowiedziałem się, że Schaufeljochbahn nie ruszy w tym sezonie. Skała na której stoi ostatni słup i górna stacja gondoli lekko drgnęła. Geolodzy zalecili wyłączenie tej kolejki. Kombinują teraz co zrobić, aby ustabilizować ten "fundament" . Jakiekolwiek działania będą możliwe dopiero latem.

slup.jpg

O 17 jestem w hotelu i wyglądam przez okno:

20091203down.jpg

pzdr spod samiuśkich Stubaier Alpen

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie spałem,ale nie mogłem rano pisać... :)

Michał,

czy to są widoki z hotelu,do którego dałeś mi namiary? :)

Coś pięknego! :)

Chyba tak

http://www.gasteigerhof.at/

To są widoki z pokojów wychodzących na południe

pzdr spod samiuśkich Stubaier Alpen

P.S. Ciągle sypie, dzisiaj mgła i śnieg

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Przechowalnie na lodowcu.

Podepnę się pod temat - nie będę nowego wątku zakładał.

Czy na lodowcu Stubai są przechowalnie sprzętu i gdzie dokładnie się znajdują?

Teraz jadę z dwoma parami nart i i trochę głupio by było gdzieś pod knajpą luzem przechowywać. Tych za 150 PLN nie żal, ale RX HF to już szkoda bo raz, że trochę kosztowała a dwa pewnie drugiej takiej nigdzie już nie kupię - a lubię tą nartkę. Z góry dzięki za info.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat - nie będę nowego wątku zakładał.

Czy na lodowcu Stubai są przechowalnie sprzętu i gdzie dokładnie się znajdują?

Teraz jadę z dwoma parami nart i i trochę głupio by było gdzieś pod knajpą luzem przechowywać. Tych za 150 PLN nie żal, ale RX HF to już szkoda bo raz, że trochę kosztowała a dwa pewnie drugiej takiej nigdzie już nie kupię - a lubię tą nartkę. Z góry dzięki za info.

Pozdrawiam.

Widziałem gdzieś na Stubaiu takie "kasetki" co się wkłada narty zamyka i zabiera kluczyk, to zdecydowanie lepsza i szybsza opcja niż oddawanie do przechowalni, pod warunkiem że ma to być tylko dozór w ciągu dnia, a nie z dnia na dzień.

Pomyśl jeszcze o lince takiej jak do roweru, będziesz mógł wtedy zapiać narty do stojaków gdzie bądź:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat - nie będę nowego wątku zakładał.

Czy na lodowcu Stubai są przechowalnie sprzętu i gdzie dokładnie się znajdują?

Teraz jadę z dwoma parami nart i i trochę głupio by było gdzieś pod knajpą luzem przechowywać. Tych za 150 PLN nie żal, ale RX HF to już szkoda bo raz, że trochę kosztowała a dwa pewnie drugiej takiej nigdzie już nie kupię - a lubię tą nartkę. Z góry dzięki za info.

Pozdrawiam.

A w jakim terminie jedziesz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś na Stubaiu takie "kasetki" co się wkłada narty zamyka i zabiera kluczyk,

Pomyśl jeszcze o lince takiej jak do roweru, będziesz mógł wtedy zapiać narty do stojaków gdzie bądź:)

Źle się wyraziłem - miałem na myśli właśnie takie kasetki.

A w jakim terminie jedziesz?:)

Robert ja będę od 10 do 14 listopada. W moim podpisie sobie dodaj dni i Ci wyjdzie:D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat - nie będę nowego wątku zakładał.

Czy na lodowcu Stubai są przechowalnie sprzętu i gdzie dokładnie się znajdują?

Teraz jadę z dwoma parami nart i i trochę głupio by było gdzieś pod knajpą luzem przechowywać. Tych za 150 PLN nie żal, ale RX HF to już szkoda bo raz, że trochę kosztowała a dwa pewnie drugiej takiej nigdzie już nie kupię - a lubię tą nartkę. Z góry dzięki za info.

Pozdrawiam.

... rozumie ze jednego dnia chcesz dwie pary na stok taszczyc :D mozesz sie zaopatrzyc w zwykla klodke rowerowa i zapiac do normalnego stojaka albo postawic w pokrowcu wtedy nie widac co w srodku i raczej spoko, mysle ze prawdopodobienstwo utraty nart w Austrii na lodowcu jest bardzo niewielkie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dolnej stacji masz szafek ( wersja droższa ) i boksów do przechowywania samych nart ( wersja tańsza ) od groma

w szafce ( wentylowanej więc buciki sobie przez noc oddychają:) ) spokojnie mieszczą się 2 pary butów i 2 pary nart , a jak się "ugniecie" to coś tam jeszcze extra zmieścisz;) .

Cen nie pamiętam , ale nie są to jakieś wygórowane stawki i w sumie się opłaca , bo nie trzeba się z tym całym narciarskim majdanem codziennie włóczyć tam i z powrotem

...... ja będę od 10 do 14 listopada. W moim podpisie sobie dodaj dni i Ci wyjdzie:D

Pozdrawiam.

no to chyba będzie szansa się spotkać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The spacious INTERSPORT Comfort Center at the bottom station Mutterberg is – outside of the shopping facilities – primarily a modern self-service depot for 1,500 pairs of ski and 1,200 pairs of boots with beauty corner and chill-out area. Book a “wellness-package” for your ski equipment at the modern COMFORT CENTER. Select between ski or boot depot including drying and disinfection or the complete package for skis, boots, helmet and gloves at the new COMFORT BOX.

Depot Pricesper day

Comfort Box for 2 pairs of skis, 2 pairs of boots and 2 helmets EUR 8,00

Depot for skis EUR 2,00

Depot for boots EUR 2,00

293_2_ComfortCenter_3.jpg

292_2_ComfortCenter_1.jpg

Edytowane przez JC
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The spacious INTERSPORT Comfort Center at the bottom station Mutterberg is – outside of the shopping facilities – primarily a modern self-service depot for 1,500 pairs of ski and 1,200 pairs of boots with beauty corner and chill-out area. Book a “wellness-package” for your ski equipment at the modern COMFORT CENTER. Select between ski or boot depot including drying and disinfection or the complete package for skis, boots, helmet and gloves at the new COMFORT BOX.

Depot Pricesper day

Comfort Box for 2 pairs of skis, 2 pairs of boots and 2 helmets EUR 8,00

Depot for skis EUR 2,00

Depot for boots EUR 2,00

293_2_ComfortCenter_3.jpg

292_2_ComfortCenter_1.jpg

Ale wypasik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo...., dokladnie tam gdzie bylem i zostawiałem sprzęt:D Brałem ta mniejszą szafkę na buty i inne rzeczy. Narty zamykałem w otwartych stojakach. Nie trzeba było nic targac do skibusa z hotelu. Narty, kije, kask, ochraniacze i buty zostawialem a do hotelu wracalem na bosaka:D Rano buty zawsze pachniały świeżością od środka dezynfekującego.

/D

Edytowane przez Outlanderek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Stubai Gastekarte????

Jak wyglądają te karty? Czy są imienne i osobne dla każdego gościa hotelu? Czy np jedna wspólna dla grupy wystawiona na przedstawiciela? Mam trochę duże stadko do obdzielenia skipasami i nie wiem ile z tym będzie roboty i zachodu.

Z góry dzięki z info.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gastekarte to taka karta, którą sie wypełnia w hotelu. Chodzi o to, że osoby, które przyjadą na Stubai, a nie są zakwaterowane w dolinie Stubai nie otrzymują zniżki. Karta dotyczy tylko i wyłącznie osoby, która wykupiła pobyt w dolinie.

Tyle to wiem. Może nie sprecyzowałem dobrze pytania.

Chodzi mi o to: Mam grupę 70 osób. Czy dla każdego z osobna będzie wypisana Gestekarta - czy też dostanę jedną gestekarte fur Jacek któren jest Reiseleiter i napisane będzie, że jeszcze z nim jest 70 ludzi. Jakie macie doświadczenia w tym temacie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...