Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Moje pierwsza gleba


1970

Rekomendowane odpowiedzi

Najwięcej mocno urazowych upadków mają Ci, którzy jeżdżą mocniej i szybciej a nie zwożą tyłek.

A, i najczęściej Ci co ostro dają w dół, nieźle jeżdżą.

Ochraniacze górą.

Gleba może przytrafić się każdemu.:cool:

Bez różnicy czy jeździ wolno czy daje ostro na krechę w dół.

Ja na krechę nie jeżdżę bo mi szkoda zjazdu na stoku.

A od przybytku głowa nie boli i warto zainwestować w kask, żółwia a nawet i w ochraniacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem parę gleb, szczególnie jak zaczynałem. Ostanie dwie - poważniejsze, pierwsza to w ubiegłym roku na Kicku, kiedy podobno frunąłem lotem parabolicznym (przyczyna upadku dość złożona), konsekwencje- uderzenie głowa w stok (cale szczęście jeżdżę w kasku - tak by był minimum wstrząs czachy) i prawdopodobnie złamane żeberka (nie wiem na pewno, bo nic nie zrobiłem oprócz obwiązania się, a bolało 3 mc.). Ostatnia z tego roku - najechał na mnie kolega 110 żywej wagi. Całe szczęście nasze prędkości się jakoś zredukowały, efekt: poobijane ciałko i stoper wygięty o około 45 stopni. Kolega poobijany i piersiówka, którą miał w kieszeni (jeszcze pełną) powyginana jakby młotem przywalił. Tak więc skończyło się szczęśliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

A tak przy okazji zapytam koleżanki i kolegów w co warto zainwestować oprócz kasku ( bo to oczywista oczywistość:) ) ,żeby ograniczyć skutki takich niekontrolowanych wywrotek ?

ja mam taki zestaw :D

kolna

15.7058.jpg

biodra

12.7385.jpg

góra

870130350

kask

http://www.skionline.pl/galerie/?co=&g_rodzaj=&g_co=galeria&g_id=611&g_numer_zdj=93

rękawice

d_3542.jpg&width=400&height=551&compress=75&show_blank=1&watermark=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Od słowa do słowa!:)

To teraz tak będę zabezpieczony na nartach, motorze i na rowerze.:D

No, a ja wczoraj w redakcji Skionline przymierzałem coś na prawdę fajnego, nie tak ekstremalnego jak to zaprezentowane przez Roberta, ale bardzo wygodne:), bardzo praktyczne:) i zdecydowanie poprawiające nasze bezpieczeństwo na stoku i ma być łatwo i szybko dostępne na naszym rynku:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a ja wczoraj w redakcji Skionline przymierzałem coś na prawdę fajnego, nie tak ekstremalnego jak to zaprezentowane przez Roberta, ale bardzo wygodne:), bardzo praktyczne:) i zdecydowanie poprawiające nasze bezpieczeństwo na stoku i ma być łatwo i szybko dostępne na naszym rynku:).

SB

więcej światła:)

bo sam chcę w coś takiego zainwestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj producenta, cenę i gdzie można kupić (chyba że nie możesz - to daj na priv):D.

Wygląda to ciekawie:)

Pozdrowienia

Wspominałem wcześniej, że wprowadzam na rynek kilka nowych marek z ciekawymi produktami.:)

Bielizny i bluz z ochraniaczami przecież nie będę prezentować bo kiepski ze mnie model.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB

więcej światła:)

bo sam chcę w coś takiego zainwestować

Żeby SB nie miał moralnego problemu to pokaże, co przymierzał w naszej redakcji.

To jest kamizelka Komperdell z żółwiem AIRSHOCK oraz pasem. Lekka, oddychająca, a co najważniejsze zapewniająca najwyższą ochronę oraz komfort użytkowania!

Używam tego typu kamizelek od kilku lat i mam o nich jak najlepsze zdanie! To poprostu najlepszy sprzęt na rynku!

bg_airshock_men.jpg

Edytowane przez JC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już zacząłem sezon regularnych przeszukiwań ełbaja celem upolowania tego Airshocka tylko, że cena coś się słabo topi :(.

JC kiedyś pisałeś, że w swoim czasie ujawnisz nowego przedstawiciela komperdell'a na nasz rodzimy kraj.

czy to już nie najwyższy czas ?

Jeszcze przed latem kolekcja Komperdella dostępna będzie ... na skionline.pl :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym sezonie też postanowiłem sie troszke opancerzowac i na poczatek sprawiłem sobie takiego dosyc zgrabnego i wygodnego żółwia:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=975521008

jeszcze jazdy nie miał ale niedługo będzie:) nie jest to komperdell czy dainese ale po rozmowie z Bugim doszlismy do wniosku że jaka cena by nie była i firma to i tak bedzie spełaniał swoją ochronną funkcje.. a za rok zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...