skionline.pl sprzęt testy narty 14/15
Testy sprzętu - narty
TEST - Super HEAD Supershape I.Magnum
Przyznać muszę, że był to niezwykle miły test. Tym razem na stok zabrałam najnowszy model HEAD Supershape I.Magnum zaliczany do grupy nart z grupy high performance, czyli takich które kierowane są do bardzo dobrze jeżdżących osób. Wzorowana na nartach zawodniczych konstrukcja, lecz nieco szersza talia sprawiają, że narty fantastycznie się prowadzą, świetnie przekazują siły i niezawodnie trzymają krawędzie. Błędy wybaczają bardzo niechętnie.
TEST A lot of SUPER JOY by HEAD - tegoroczna propozycja dla pań
Nazywane potocznie "damskimi" narty od lat znaleźć można w katalogu każdej wiodącej marki. Producenci - z różnym skutkiem, nadmienić trzeba - prześcigają się w doborze technologii, które sprawiają, że paniom jeździ się łatwiej i przyjemniej. Jaką propozycję na ten sezon ma HEAD? Mówiąc krótko - bardzo dobrą. Zapraszam do przeczytania, co mamy do powiedzenia po testach, które przeprowadziłyśmy na lodowcu Hintertux.
TEST Fischer Transalp 88 - narty nie tylko dla skiturowców
Narty skiturowe są coraz popularniejsze w Alpach, ale także na naszym, krajowym podwórku zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. Jest to naturalna kolej rzeczy - po zachłyśnięciu się nowoczesnymi ośrodkami alpejskimi, ich infrastrukturą i trasami, dla wielu narciarzy przychodzi moment, kiedy chcą zasmakować czegoś więcej - wędrówki przez zaśnieżone góry, kontakt z przyrodą, z dala od zatłoczonych stoków i głośnych kurortów. Oczywiście od czasu do czasu wracając jeszcze na "klasyczne", ubite trasy. Dla takich narciarzy Fischer przygotował swoją rodzinę nart Transalp.
TEST narty Blizzard Viva 8.1 IQ - MAX
Podczas ostatniego wyjazdu do doliny Oetztal testowałam buty z serii Viva na sezon 2011/12 i mówię: Viva Tecnica! Teraz przyszedł czas na narty Viva z kolekcji Blizzarda. Czy do tanga trzeba dwojga?
TEST Narty K2 Rictor
Model K2 Rictor po raz pierwszy wzbudził moje zainteresowanie podczas WorldSkitestu, który w kwietniu 2010 odbył się w austriackim Heiligenblut. Kilka miesięcy później, przeglądając wyniki WST, utwierdziłem się w swej ocenie i z zadowoleniem stwierdziłem, że deski spodobały się nie tylko mnie! Narty K2 Rictor uzyskały najlepsze noty i wygrały w grupie All Mountain.
TEST The One and Only - damska seria Heada
Panie gromadzić lubią rzeczy oryginalne i unikatowe. Idąc tym tropem, Head stworzył serię wyjątkowych, zaprojektowanych "przez panie dla pań" desek o wdzięcznej nazwie "The One and Only" (Jedyne i niepowtarzalne).
Atomic Metron 04/05 - Test
Jeszcze kilka tygodni przed Austria Ski Testem miałem okazję pojeżdżenia na wszystkich modelach Atomica na sezon 2004/05 przez 6 dni w Bad Kleinkirhcheim gdzie odbył się test Atomica dla polskich klientów. Test austriacki pozwolił mi ugruntować moje wrażenia i porównać firmy między sobą, chociaż było to utrudnione, ponieważ wszystkie narty zostały zneutralizowane czyli szczelnie oklejone czarną folią. Chciałbym podzielić się wrażeniami z jazdy na nartach Atomica nowej generacji, czyli Metronach
Test nart 14/15
Atomic
- Cloud Eleven ARC
- Cloud Nine ARC
- Nomad Blackeye Ti
- Nomad Smoke TI
- Redster Doubledeck 3.0 GS
- Redster Doubledeck 3.0 SL
Blizzard
- SRC Racing S
- Viva 600 FS IQ
- Viva 770 X IQ
- WRC Racing S
- X-Power 770 Ti IQ
- X-Power 810 Ti IQ
Dynastar
- Active Express
- Course WC Premium R20 WC
- Elite Light Fluid
- Powertrack 84
- Speed Omeglass Pro R20 Racing
Elan
- Amphibio 78
- Amphibio 82
- GSX
- Ilumina
- SLX
- Speedmagic
Fischer
- C-Line Divine
- Motive 80
- Progressor 800
- RC4 Worldcup RC
- RC4 Worldcup SC
- Trinity
K2
- AMP Rictor 82 XTI
- AMP Velocity
- Potion 72 SR
- Potion 74 XTI
Nordica
- Dobermann GSR EDT-N
- Dobermann SLR-N Pro EVO
- Dobermann Spitfire TI-N Pro
- Drive 78 CA-N
- Fire Arrow 74 CA-N
- NRGy 80 EVO-N
Rossignol
- Experience 84 CA TPX
- Hero Elite ST Ti
- Hero Master R20
- Pursuit 16 AR
- Unique 4 W Xelium
- Unique 8 W TPI²
Salomon
- W-24
- W-Kart
- X-Drive 8.0 FS
- X-Pro SW
- X-Race
- X-Race
Stoeckli
- Laser GS
- Laser SL
Voelkl
- Essenza Allura
- Essenza Viola
- Racetiger Speedwall GS UVO
- Racetiger Speedwall SL UVO
- RTM 77
- RTM 84
Testy 14/15
Inny sezon:
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.