skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Buty narciarskie Fischer - nowości na sezon 2020/21

2020.02.08
Buty narciarskie Fischer - nowości na sezon 2020/21
Kliknij, aby powiększyć.
Buty narciarskie Fischer - nowości na sezon 2020/21
Zima jeszcze się nie skończyła - można nawet powiedzieć, że na dobre się nie zaczęła - a już czas myśleć o następnej. Podczas targów ISPO, które odbyły się dwa tygodnie temu w Monachium, świat ujrzał kolekcje marek sportowych na sezon zimowy 2020/2021. Fischer przygotował wiele nowości, zarówno w zakresie nart, jak i butów narciarskich. Na początek przyjrzymy się tym drugim.
Zdecydowaną innowacją jest wprowadzenie Fischer iFit Multilast System. Stanowi podział produktów na kategorie pod względem objętości, to znaczy szerokości w dolnej części buta. W zależności od naszych cech indywidualnych oraz celów, które chcemy osiągnąć na stoku, możemy znaleźć model dla siebie. Poszczególne oznaczenia przyporządkowane są do konkretnych szerokości, tzn. LV = 96 mm, MV = 99 mm, HV = 101 mm, RV = 92 mm (dopasowanie zawodnicze, da butów Fischer RC4 Podium z segmentu race).

Fischer iFit Multilast System
Fischer iFit Multilast System

Zupełną nowością jest but RC ONE, który zastąpił model Cruzar. Stanowi idealny duet z wprowadzonymi w bieżącym sezonie nartami RC ONE. Od buta Ranger ONE różni się brakiem dźwigni z trybem walk, co nadaje mu nieco więcej sportowego charakteru. Freetourowe buty Ranger Free zmieniły swoją nazwę na Ranger i pozostają - wraz z Ranger ONE - w segmencie uniwersalnym.

Nowości pojawiły się też w rodzinie The Curv. Aby umiejscowić je w Fischer iFit Multiast System, postawiono na trzy modele o sportowym zacięciu, ale o różnych objętościach. Najwęższe w kolekcji są Fischer The Curv GT o szerokości 96mm. Następnie zasadniczy model The Curv z 99 mm i The Curv ONE - 101 mm. Ten podział sprawia, że narciarze o sportowych ambicjach nie muszą rezygnować z komfortu, a mogą postawić na w pełni indywidualne dopasowanie. Wszystkie modele z tej rodziny wyposażone są w podeszwę Grip Walk, dzięki czemu jazda może być szybka i agresywna, a chodzenie bezpieczne.


Fischer zdaje sobie sprawę, jak ważne w przypadku butów jest pełne dostosowanie do cech i potrzeb narciarza. Aby dobrać model dla siebie, najlepiej skorzystać z aplikacji Fischer Scan-Fit App. Buty z najnowszej kolekcji Fischer stworzone są w technologii Vacuum, co pozwala na pełną personalizację i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Współcześnie niemal każdy but narciarski można rozciągnąć i rozbić, jednak przy użyciu Vacuum można też dowolnie go kompresować. Co ważne - materiał nie zmieni kształtu, niezależnie od temperatury.

Mapę miejsc, w których można kupić i dopasować buty Fischer, znajdziecie na www.fischersports.pl. Więcej informacji na Facebooku @Fischer Ski Polska i Instagramie @fischerski_pl.

#otoone #butynaluty

Tagi: #sprzęt narciarski #narty #nowosci #fischer #ispo #rc one #the curv

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 19/20
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020