skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Co nas czeka podczas ISPO 2017?

2017.02.05
Co nas czeka podczas ISPO 2017?
Kliknij, aby powiększyć.
Co nas czeka podczas ISPO 2017?
Oprócz 16 hal wystawowych, w których zostaną zaprezentowane najnowsze produkty z branży sprzętu i mody sportowej, na odwiedzających tegoroczne targi ISPO MUNICH czeka wiele atrakcji. W programie m.in. ponad 400 wykładów, eventów i dyskusji panelowych. W dniach 5-8 lutego w Monachium pojawią się takie sławy, jak alpejczycy Maria Höfl-Riesch czy Bode Miller.
Już za kilka tygodni w stolicy Bawarii odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Mody Sportowej. Po raz pierwszy w historii zaprezentuje się tu ponad 2700 wystawców, a organizatorzy liczą się z przybyciem około 80 tysięcy odwiedzających. Wśród znanych gości pojawią się m.in. mistrzowie olimpijscy w narciarstwie alpejskim - Maria Höfl-Riesch i Bode Miller, dwukrotny zwycięzca prestiżowych zawodów triatlonowych Ironman - Nils Frommhold oraz kobieca drużyna FC Bayern w piłce nożnej.

Bezpieczeństwo poza trasami


Z roku na rok poszerza się grono zwolenników jazdy na nartach skitourowych i freeride’owych. Z tego względu podczas ISPO MUNICH w hali A3 znajdzie się segment poświęcony bezpieczeństwu - "ISPO Snow & Safety Summit", gdzie codziennie między 17.00 i 18.00 będą miały miejsce krótkie wykłady, zawierające cenne wskazówki. W sąsiedniej hali A4 zostaną zaprezentowane nowości dotyczące narciarstwa - zarówno zjazdowego, jak i biegowego, m.in. kaski i gogle. Dla tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat wyzwań i potencjału, drzemiącego w sportach zimowych, ciekawa może się okazać dyskusja "Your Winter, Your Sport" (6 lutego o 13.00).

Sporty zimowe i nie tylko


Hale A6, B5 i B6 szczególnie zainteresują tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez freeride’u czy jazdy na snowboardzie. Nie zabraknie tu również ciekawostek dla zwolenników surfowania. W myśl nowej koncepcji ISPO POLYGON, w hali B6 wystawcy zaprezentują swoje produkty na szerokim "wybiegu". Miejscem spotkania miłośników sportów wodnych stanie się Water Sports Village w hali A6. Tutaj powstanie kryty basen o wymiarach 20x10m - chętni pod okiem profesjonalistów będą mogli na miejscu wypróbować najnowsze kajaki i deski stand up paddle. 5 lutego o 14.30 pochodząca z Portugalii Isa Sebastião opowie o swoich przeżyciach podczas ustanawiania rekordu Guinessa - kobieta pokonała dystans 170 kilometrów na desce typu SUP w ciągu 24 godzin.

Nowości w dziale "Health & Fitness"


W segmencie "Health & Fitness" sporo miejsca zostanie poświęcone nowinkom elektronicznym i innym akcesoriom, tak chętnie wykorzystywanym np. podczas biegania. Z całą pewnością warto przyjrzeć się bliżej postępowi technologicznemu w tym zakresie. O kobiecym sporcie i często lepszej formie pań w porównaniu z poprzednim pokoleniem opowiedzą m.in. popularne trenerki Marleen Schumacher, Svenja Sörensen i Marie-Luise Klietz.

Ciekawy program ISPO ACADEMY


W ramach ISPO ACADEMY, podczas różnego rodzaju dyskusji i prezentacji goście odwiedzający targi będą mogli się zagłębić się w wiele interesujących tematów, jak np. wyzwania i trendy w produkcji artykułów sportowych. Program wykładów uwzględnia również najnowsze technologie. Wszystkie wydarzenia w ramach ISPO ACADEMY będą miały miejsce w Arenie Konferencyjnej przy wschodnim wejściu.

Media społecznościowe na ISPO MUNICH


Organizatorzy przygotują kilka miejsc, sprzyjających wymianie i rozpowszechnianiu informacji w mediach społecznościowych, a także zachęcających do prowadzenia długich rozmów przy dobrej muzyce. Warto więc zajrzeć do Atrium West między halami A1 i A2 lub też do Bloggers Lounge w hali B6.

Więcej informacji o targach: www.ispo.com/en

Tagi: #sprzęt narciarski #narty #ispo #targi sprzętu narciarskiego #nowości narciarskie

Powrót

Alpen Hotel Corona Alpen Hotel Corona

Vigo di Fassa
Trentino, Włochy

Sonnberg Ferienanlage Sonnberg Ferienanlage

Flachau
Kraj Salzburski, Austria

Hotel Monzoni Hotel Monzoni

Passo San Pellegrino
Trentino, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 17/18
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.