skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Fischer Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo

2017.02.06
Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo
Kliknij, aby powiększyć.
Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo
Wiązania biegowe to niewątpliwie serce zestawu do biegów narciarskich. Wraz z kolekcją 17/18 firma Fischer z dumą zaprezentowała nową serię wiązań, płyt narciarskich oraz podeszw, dostępnych pod nazwą TURNAMIC®. Co więcej, nowy brand Fischera może pochwalić się pierwszym sukcesem, jakim niewątpliwie jest przyznanie nagrody GOLD WINNER na Targach ISPO. Niezależne jury orzekło, że TURNAMIC® reprezentuje najwyższą jakość wśród sprzętu sportowego
TURNAMIC® to gama nowych produktów, które wprowadzają na rynek przełomowe technologie, idealne na potrzeby narciarzy biegowych we wszystkich grupach wiekowych i na każdym poziomie umiejętności. Intuicyjny i łatwy w użyciu - TURNAMIC® z pewnością przyczyni się do powiększenia grupy zadowolonych narciarzy biegowych, a także pomoże w promocji biegówek, jako sportu dla każdego.


"TURNAMIC® pozwolił nam osiągnąć, pod każdym względem, nasze cele - łatwość w użyciu, wyeliminowanie narzędzi oraz poprawę dynamiki przez zwiększenie wydajności całego kompletu sprzętu - wiązań, butów oraz nart. Jesteśmy szczęśliwi, będąc wyróżnionymi tytułem ISPO Award Gold Winner. Jest to kolejne potwierdzenie, że długofalowy rozwój, na który postawiliśmy, jest wart naszych starań" - wyjaśnił Thomas Drindl, szef działu Nordic w Fischer Sports GmbH.

Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo
Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI


Co sprawia, że nowy zestaw TURNAMIC® jest tak przekonujący? Niewątpliwie jest to jego łatwość użycia. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi Turn Lock wpięcie i wypięcie buta jest łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem.

Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo
Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo

REGULACJA


Fischer oferuje prostą, beznarzędziową regulację. Technika, temperatura oraz warunki na trasie niewątpliwie wpływają na wydajność nart. We wszystkich modelach TURNAMIC® istnieje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb każdego narciarza. Przesunięcie wiązań do przodu zwiększa stabilność narty, zaś lepszy jej poślizg możliwy jest dzięki przesunięciu wiązań do tyłu. Od amatora do narciarza z Pucharu Świata - każdy korzysta z możliwości, jakie zapewnia TURNAMIC®.

Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo
Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo

DYNAMIKA


W pełni zoptymalizowany zestaw TURNAMIC® but-wiązanie-płyta-narty zapewnia niespotykaną wcześniej dynamikę jazdy, a technologia FLOWFLEX® nie zakłóca sprężystości odbicia. Biorąc pod uwagę fakt, iż optymalne przenoszenie sił to dla zawodników decydujący czynnik, nieco mniej zaawansowani narciarze z pewnością docenią możliwość zachowania pełnej kontroli nad nartą. Dzięki właśnie takim produktom jak TURNAMIC® zespół rozwoju Fischera oferuje najlepszy sprzęt dostępny dla każdego.

Tagi: #sprzęt narciarski #fischer #turnamic #wiązania biegowe #narty biegowe #cross country

Powrót

Hotel Salzburger Hof Hotel Salzburger Hof

Dienten am Hochkönig
Kraj Salzburski, Austria

Das Alpenhaus Gasteinertal Das Alpenhaus Gasteinertal

Bad Hofgastein
Kraj Salzburski, Austria

Alagna Experience Resort Alagna Experience Resort

Alagna Valsesia
Piemont, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 17/18
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.