skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Fischer Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo

2017.02.06
Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo
Kliknij, aby powiększyć.
Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo
Wiązania biegowe to niewątpliwie serce zestawu do biegów narciarskich. Wraz z kolekcją 17/18 firma Fischer z dumą zaprezentowała nową serię wiązań, płyt narciarskich oraz podeszw, dostępnych pod nazwą TURNAMIC®. Co więcej, nowy brand Fischera może pochwalić się pierwszym sukcesem, jakim niewątpliwie jest przyznanie nagrody GOLD WINNER na Targach ISPO. Niezależne jury orzekło, że TURNAMIC® reprezentuje najwyższą jakość wśród sprzętu sportowego
TURNAMIC® to gama nowych produktów, które wprowadzają na rynek przełomowe technologie, idealne na potrzeby narciarzy biegowych we wszystkich grupach wiekowych i na każdym poziomie umiejętności. Intuicyjny i łatwy w użyciu - TURNAMIC® z pewnością przyczyni się do powiększenia grupy zadowolonych narciarzy biegowych, a także pomoże w promocji biegówek, jako sportu dla każdego.


"TURNAMIC® pozwolił nam osiągnąć, pod każdym względem, nasze cele - łatwość w użyciu, wyeliminowanie narzędzi oraz poprawę dynamiki przez zwiększenie wydajności całego kompletu sprzętu - wiązań, butów oraz nart. Jesteśmy szczęśliwi, będąc wyróżnionymi tytułem ISPO Award Gold Winner. Jest to kolejne potwierdzenie, że długofalowy rozwój, na który postawiliśmy, jest wart naszych starań" - wyjaśnił Thomas Drindl, szef działu Nordic w Fischer Sports GmbH.

Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo
Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI


Co sprawia, że nowy zestaw TURNAMIC® jest tak przekonujący? Niewątpliwie jest to jego łatwość użycia. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi Turn Lock wpięcie i wypięcie buta jest łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem.

Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo
Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo

REGULACJA


Fischer oferuje prostą, beznarzędziową regulację. Technika, temperatura oraz warunki na trasie niewątpliwie wpływają na wydajność nart. We wszystkich modelach TURNAMIC® istnieje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb każdego narciarza. Przesunięcie wiązań do przodu zwiększa stabilność narty, zaś lepszy jej poślizg możliwy jest dzięki przesunięciu wiązań do tyłu. Od amatora do narciarza z Pucharu Świata - każdy korzysta z możliwości, jakie zapewnia TURNAMIC®.

Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo
Turnamic® - złoty zwycięzca na Ispo

DYNAMIKA


W pełni zoptymalizowany zestaw TURNAMIC® but-wiązanie-płyta-narty zapewnia niespotykaną wcześniej dynamikę jazdy, a technologia FLOWFLEX® nie zakłóca sprężystości odbicia. Biorąc pod uwagę fakt, iż optymalne przenoszenie sił to dla zawodników decydujący czynnik, nieco mniej zaawansowani narciarze z pewnością docenią możliwość zachowania pełnej kontroli nad nartą. Dzięki właśnie takim produktom jak TURNAMIC® zespół rozwoju Fischera oferuje najlepszy sprzęt dostępny dla każdego.

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #fischer #turnamic #wiązania biegowe #narty biegowe #cross country

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: