skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Fischer MTN Pro - doskonała narta na przygotowany stok i w teren

2017.01.09
Fischer MTN Pro - doskonała narta na przygotowany stok i w teren
Kliknij, aby powiększyć.
Fischer MTN Pro - doskonała narta na przygotowany stok i w teren
Jeśli męczy Cię ciągłe dokonywanie wyboru: stok czy jazda poza trasą to firma Fischer ma wiadomość, która z pewnością Cię ucieszy. Na rynku pojawiła się zupełna nowość - linia nart sygnowanych nazwą "Pro MTN", co można tłumaczyć jako Pro Mountain. Jednym słowem, ten sprzęt dedykowany jest nie tylko dobrze przygotowanym stokom. Z pewnością poczujesz różnicę także na rozjeżdżonych trasach czy w miejscach gdzie zwykła narta nie poradziłaby sobie ze świeżym puchem.
Waga piórkowa
Czym Pro MTN wyróżnia się z tłumu swoich konkurentek? Przede wszystkim wagą, która jest wręcz piórkowa. Osiągnięto to dzięki karbonowemu dziobowi i piętce oraz drewnianemu rdzeniowi w konstrukcji "Air Tec TI". Daje to redukcję wagi o 25 % bez utraty właściwości skrętnych i sztywności. Chcesz dowodów? Proszę bardzo, Pro MTN 86 TI waży zaledwie 3,5 kg przy długości 175 cm!

Nie jedź, tylko PŁYŃ!
Jednak prawdziwa frajda czeka Cię dopiero kiedy zaczniesz szusować poza trasą.All Mountain ROCKER na piętce i dziobie zagwarantują Ci, że ta narta będzie wyjątkowo wyrozumiała nawet w trudnym terenie jak puch czy rozjeżdżone trasy, a skręty będziesz pokonywać bez najmniejszych problemów. Sprzęt Fischera na tle konkurentek wyróżnia się łatwością jazdy, która niemal daje wrażenie "płynięcia".

Narty Fischer MTN Pro 95 Ti
Narty Fischer MTN Pro 95 Ti

Narty Fischer MTN Pro 80 Ti
Narty Fischer MTN Pro 80 Ti

Bez ograniczeń
Cała linia PRO MTN jest przeznaczona do jazdy na przygotowanych stokach, jednak technologie, o jakie ją wzbogacono, sprawiają, że narta doskonale radzi sobie na różnych trasach. Jest to szczególnie ważne, gdy na stoku często zmieniają się warunki pogodowe lub gdy nie chcemy ograniczać się jedynie do przygotowanych tras. PRO MTN da Ci z pewnością wiele frajdy i dostarczy niesamowitych przeżyć, czyli tego wszystkiego czego szukają narciarze pod każdą szerokością geograficzną! A wszystko to płynnie, łatwo i bez wysiłku!

Fischer MTN Pro - doskonała narta na przygotowany stok i w teren
Fischer MTN Pro - doskonała narta na przygotowany stok i w teren

Spontaniczna ucieczka poza trasę? Może kiedyś brzmiało jak pobożne życzenie, ale teraz stało się faktem! Wyobrażasz sobie jaka fantastyczna perspektywa otwiera się przed Tobą?

Narty Fischer kolekcja 16/17


Tagi: #sprzęt narciarski #narty #fischer #mnt pro #all mountain #rocker

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 18/19
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019