skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Fischer Ranger Free - buty, który sprawią, że przekroczysz swoje granice

2018.11.27
Fischer Ranger Free - buty, który sprawią, że przekroczysz swoje granice
Kliknij, aby powiększyć.
Fischer Ranger Free - buty, który sprawią, że przekroczysz swoje granice
Załóż pierwszy ślad na nietkniętym puchu, poczuj, jak fruniesz po świeżym sztruksie albo zdobądź zaśnieżone szczyty - Ranger Free nie znają ograniczeń. Gdy masz doskonałe buty, każda przygoda będzie niezapomnianym przeżyciem!
Stabilność to podstawa, a zredukowana waga i zwrotność są ich dodatkowymi zaletami. Ranger Free łączą w sobie najlepsze właściwości butów do freeride’u, skitourów i na stok, spełniając tym samym wszelkie przesłanki, aby być idealnym butem Performance w każdych warunkach.
Sportowy profil o szerokości 99 mm, kompaktowy but wewnętrzny 3D oraz skorupa z tworzywa Carbon Grilamid gwarantują optymalne dopasowanie i sztywność. Nowatorski, zintegrowany z cholewką moduł ski/walk, pozwala na szybkie i łatwe przestawianie, dając swobodę ruchu - zwłaszcza wtedy, gdy droga prowadzi w górę. Z podeszwami GripWalk Vibram® zyskasz optymalną możliwość poruszania się w każdych warunkach, zarówno w eksponowanych miejscach na skałach i lodzie, jak i przy dojściu do wyciągu.


Każdy element butów Ranger Free jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, oferując użytkownikowi maksymalne osiągi przy minimum wagi. Ważąc zaledwie 1540 gram ten wszechstronny but Allround wyróżnia się znakomitymi parametrami. Żadna góra nie jest dla Ranger Free zbyt wysoka, a żaden zjazd zbyt ryzykowny - granice wyznacza jedynie twój umysł i zdrowy rozsądek.

Buty Fischer Ranger Free 130
Buty Fischer Ranger Free 130

Buty Fischer Ranger Free 110
Buty Fischer Ranger Free 110

Tagi: #sprzęt narciarski #buty narciarskie #fischer #ranger free

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 19/20
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020