skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Fischer Scan-Fit® - łatwiej dobierzesz odpowiednie buty!

2019.03.05
Fischer Scan-Fit® - łatwiej dobierzesz odpowiednie buty!
Kliknij, aby powiększyć.
Fischer Scan-Fit® - łatwiej dobierzesz odpowiednie buty!
Długie próby przymierzania, niespójne tabele rozmiarów i czasochłonne dobieranie kolejnych modeli - od zawsze były częścią długiego procesu poszukiwania odpowiedniego buta narciarskiego. Nowa aplikacja Fischer Scan-Fit® sprawia, że cała procedura jest dużo łatwiejsza, a proponowane przez aplikację konkretne modele butów sprawiają, że wyboru dokonujemy z trzech, a nie z dziesięciu modeli…
Aplikacja Fischer Scan-Fit® została opracowana specjalnie po to, aby określić prawidłowy, rzeczywisty rozmiar stopy i dobranie odpowiadającego mu modelu w gamie butów Fischer Alpine lub Nordic. Dowolna współczesna kamera zamontowana w smartfonie może korzystać z aplikacji, aby łatwo skanować stopy w zakresie 3D, a potem porównać ją z bankiem danych produktów Fischera i dobrać odpowiedni model.

Scan-Fit® oferuje cyfrowe rozwiązanie do określania prawidłowych rozmiarów butów w zaciszu domowym, a także zapewnia użytkownikom szereg cennych informacji o wielkości stopy: aplikacja określa szczegółowe informacje o indywidualnych wymiarach stóp użytkownika, a także wyjaśnia często mylący system klasyfikacji Mondopoint. Warto tu zauważyć, że o ile sam dobór modelu jest ograniczony do kolekcji sprzętowych Fischera z ostatnich lat, to parametry stopy określane przez program pozostają "aktualne" zawsze. W pewien sposób aplikacja jest więc uniwersalna.Fischer nawiązał współpracę z holenderską firmą specjalizującą się w badaniu wielkości i kształtu stóp 3DABOUT.me, aby zaimplementować jej doświadczenia do aplikacji Scan-Fit®. - Jeśli chodzi o zalecenia dotyczące rozmiarów obuwia, buty narciarskie są szczególnie trudne. Powiedziałbym, że określenie dokładnych parametrów stopy to sekret sukcesu, ponieważ w czasie jazdy główną rolę odgrywa nie tylko długość stopy (rozmiar buta), ale także jej objętość. W 3DABOUT.me znaleźliśmy najlepszego możliwego partnera ze specjalistyczną wiedzą w tej dziedzinie - tłumaczy Jan Weiß, dyrektor działu Fischer Alpine.

Fischer Scan-Fit® - łatwiej dobierzesz odpowiednie buty!
Fischer Scan-Fit® - łatwiej dobierzesz odpowiednie buty!

Sama praca z aplikacja jest banalnie prosta. Po ściągnięciu aplikacji i zarejestrowaniu konta, przechodzimy do samego pomiaru, który zajmuje 5 minut. Aplikacja dokładnie tłumacząc kolejne kroki fotografuję osobno lewą i prawą stopę trzy krotnie - z każdym razem pod innym kontem, po czym następuje przetworzenie danych i dobór odpowiedniego modelu.

Fischer Scan-Fit® został wybrany z dużej liczby zgłoszeń jako wyróżniający się produkt, zdobywając nagrodę ISPO Aaward, potwierdzającą najwyższą jakość produktów sportowych. Aplikacja jest dostępna od 1 grudnia 2018 roku i można ją pobrać z zarówno wersji do smarfonów Apple, jak tych z systemem Windows i Android.

Aplikację Fischer Scan-Fit® można pobrać tutaj

Tagi: #sprzęt narciarski #fischer #dopasowanie butów #aplikacja #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 19/20
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020