skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

HEAD #totheKORE - innowacja łączy się z designem

2017.11.16
HEAD #totheKORE
Kliknij, aby powiększyć.
HEAD #totheKORE
Dla wielu narciarzy swoboda i wolność to szczyt marzeń. Odnajdują to uczucie z dala od przygotowanych stoków w dziewiczym puchu backcountry, gdzie każdy zjazd jest nowym wyzwaniem i testem. Świeżo założona linia daje im niezaprzeczalne uczucie szczęścia i wolności. Teraz, ten sen jest na wyciągnięcie ręki, a wszystko dzięki nowym, przełomowym nartom KORE.
W nartach KORE innowacja łączy się z designem a ich lekka budowa otwiera nowe perspektywy i sprawia, że granice freeride są przesuwane. Innowacyjność i lekkość nart została osiągnięta dzięki wyeliminowaniu zbędnych materiałów z ich konstrukcji i przywróceniu najczystszej postaci.

HEAD #totheKORE
Kliknij, aby powiększyć.
HEAD #totheKORE

Modele nart KORE wyposażone są w najnowocześniejsze technologie oraz materiały: włókna węglowe, Koroyd i Graphene, które w znaczący sposób wpływają na ich cechy i charakterystykę.

LEKKOŚĆ


HEAD #totheKORE
Kliknij, aby powiększyć.
HEAD #totheKORE

Rewolucyjna konstrukcja została wykończona poliestrową powłoką zamiast standardowej warstwy zewnętrznej. Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie krawędzi. By były jeszcze lżejsze, rdzeń został zbudowany z Karuba -drewna o wyjątkowo niskiej gęstości.

UNOSZENIE W PUCHU


HEAD #totheKORE
Kliknij, aby powiększyć.
HEAD #totheKORE

Użycie Graphene w dziobie i piętce nart pozwoliło na zmniejszenie masy oraz jej perfekcyjne rozmieszczenie. Cieńszy profil poprawia unoszenie w puchu i zwiększa manewrowość.

KONTROLA


HEAD #totheKORE
Kliknij, aby powiększyć.
HEAD #totheKORE

Absorbujący wstrząsy Koroyd zapewnia narciarzowi precyzyjną kontrolę w każdych warunkach, a narty dysponują idealną sztywnością poprzeczną i stabilnością.

Połączenie zalet Karuba, Koroyd i Graphene poprawia właściwości narty czyniąc ją lekką, idealnie zbalansowaną i najbardziej wyszukaną technicznie nartą freeride jaką kiedykolwiek stworzył HEAD.

Nowa linia KORE to trzy modele: KORE 93, 105 i 117. Każdy model to inna charakterystyka, parametry techniczne i właściwości, umożliwiające narciarzom odnalezienie wolności, w każdym terenie i w każdych warunkach. Model 105 znalazł uznanie amerykańskiego magazynu Powder, który przyznał im nagrodę "Narty roku".

Więcej na temat przełomowych nart KORE na head.com

Tagi: #sprzęt narciarski #head #headski #tothekore

Powrót

Alpen Hotel Corona Alpen Hotel Corona

Vigo di Fassa
Trentino, Włochy

Hotel Schloss Rosenegg Hotel Schloss Rosenegg

Fieberbrunn
Tyrol, Austria

Bergland Hotel Sölden Bergland Hotel Sölden

Sölden
Tyrol, Austria

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 17/18
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.