skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Kolekcja nart damskich HEAD - JOY

2018.01.05
Kolekcja nart damskich HEAD - JOY
Kliknij, aby powiększyć.
Kolekcja nart damskich HEAD - JOY
Narty z serii JOY to superlekkie narty, zapewniające każdej narciarce więcej satysfakcji i radości na stoku. Wszystko to dzięki zastosowaniu w budowie nart Graphene, najlżejszego, najcieńszego a zarazem najmocniejszego materiału na świecie. Jego wykorzystanie pozwoliło na zbudowanie nart lekkich, perfekcyjnie zbalansowanych i zapewniających pełną kontrolę. Nart, które dzień na stoku wypełnią radością i zadowoleniem. Panie wybierać mogą spośród kilku modeli - Epic Joy, Super JOY, Absolut JOY, Pure JOY - mających różne przeznaczenie i charakterystykę, wśród których każda narciarka znajdzie nartę dla siebie, według upodobań i umiejętności.
Na co wpłynęło wykorzystanie Graphene do budowy nart z serii JOY? Na cechy, których udoskonalenie na pewno doceni każda narciarka, czyli:

- Lekkość nart - warstwa Graphene o grubości pojedynczego atomu powoduje, że narty są bardzo elastyczne i intuicyjne i mają bardzo niską masę. W połączeniu z innymi lekkimi materiałami, takimi jak koroyd i carbon, mogliśmy zaoszczędzić nawet do 350 gram.

- Balans nart - dzięki Graphene możliwa jest manipulacja profilem geometrycznym i rozłożenie masy w narcie w sposób, który jest najbardziej odpowiedni. W zależności od rodzaju narty oraz umiejętności narciarki wagi i elastyczności są dopasowane tak, aby jazda była jeszcze przyjemniejsza. Narty jeszcze nigdy nie były tak idealnie wyważone i wydajne - w każdym modelu, w każdym rodzaju. W naszej najnowszej linii nart JOY dla kobiet, dystrybucja wagi została podzielona na dwie kategorie: "na trasę" i "poza trasą" w zależności od przeznaczenia modelu.

- Kontrolę - dzięki zastosowaniu Graphene, nartach damskie mają niższy profil (camber), co ułatwia skręty i czyni jazdę na nartach jeszcze bardziej przyjemną. A ponieważ korzyści płynące z zastosowania technologii ERA 3.0 Rocker zostały dodatkowo wzmocnione, to nawet jazda na krawędziach przebiega bezwysiłkowo. Z Graphene narciarka zawsze ma kontrolę - w każdej sytuacji, w każdych warunkach i podczas każdego skrętu.

Narty HEAD model Epic Joy
Narty HEAD model Epic Joy

Narty HEAD model Super Joy
Narty HEAD model Super Joy

Narty HEAD model Absolut Joy
Narty HEAD model Absolut Joy

Narty HEAD model Pure Joy
Narty HEAD model Pure Joy

W sezonie 2017/18 do rodziny dołączył model Epic Joy - czyli perfekcyjne narty na przygotowaną trasę - zapewniające najwyższe osiągi, przyjemność z jazdy, które dodatkowo przyciągają wzrok niebanalną aczkolwiek stonowaną stylistyką.
Atrakcyjny design, niska waga, łatwe prowadzenie i manewrowość sprawiają, że narty z linii JOY idealnie nadają się dla Pań na każdym poziomie zaawansowania.

Więcej na temat nart Joy na stronie www.head.com

Narty HEAD model Joy
Narty HEAD model Joy

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #headepicjoy #headsuperjoy #headwhatsyourlimit #headski #vivajoy

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: