skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Kaski narciarski dla Pań - Smith Valence

2015.12.23
Kaski narciarski dla Pań - Smith Valence
Kliknij, aby powiększyć.
Kaski narciarski dla Pań - Smith Valence
Dla pasjonatek nowych wyzwań, firma Smith przygotowała kask, który spełni najbardziej nawet wyśrubowane wymagania. Przed wami drogie Panie - Valence, czyli perfekcja w czystej postaci. Kask łączy w sobie najnowszą technologię, doskonałe wykończenie oraz świetny design. Jest to bez wątpienia produkt premium, którego użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością.
Producent opisuje go jako kask "dla kobiet, które wiedzą, czego chcą", jednak warto dodać, że to przede wszystkim 50 lat doświadczenia firmy SMITH i próba odpowiedzi na potrzebę podkreślenia swojej osobowości, przez każdą z użytkowniczek. Prosta, niebanalna forma i funkcjonalność sprawiają, że pokochacie go już od samego początku.

Jednak zacznijmy od początku, tj. od hybrydowej, lekkiej konstrukcji. W skutek połączenia dwóch metod produkcyjnych (In-moulding i ABS), powstaje powłoka o doskonałych właściwościach - chroniąca przed siłą uderzenia, dająca maksymalną ochronę, a przy tym wyjątkowo lekka i wytrzymała.
Kask wyposażony jest w 18 otworów wentylujących, opartych na (opatentowanym) systemie AirEvac2, który odprowadza wilgotne powietrze z całego kasku. Z kolei umieszczenie dwóch podłużnych otworów nad goglami zapewnia stały nawiew na szyby, eliminując ich parowanie.

Kaski narciarski dla Pań - Smith Valence
Kaski narciarski dla Pań - Smith Valence

Co więcej, SMITH dla lepszego komfortu użytkowania, zastosował specjalny system Boa fit, pozwalający na boczne oraz przednie dopasowanie. Jest to gwarancja doskonałego ułożenia kasku. Valence został wyposażony także w ultralekkie, zdejmowane zapięcie gogli. Warto zaznaczyć, że kask jest w pełni kompatybilny z goglami SMITH’a, co znacznie ułatwia korzystanie z produktów tej firmy.

A teraz do sedna, czyli to, co kobiety lubią najbardziej, a w tym kasku będzie to z pewnością super miękki, hipoalergiczny materiał w podszewce. Delikatnym pluszem obszyto nawet zapięcie, aby podczas jazdy pasek nie podrażniał delikatnej skóry podbródka. Miękkie nauszniki wyposażono w system Snapfit, który pozwala na komfortowe dopasowanie. Co więcej, w nausznikach znajduje się kieszeń pozwalająca na umiejscowienie tu słuchawek. Wystarczy połączyć się ze swoim smartfonem i słuchać ulubionej muzyki podczas białego szaleństwa!

Kask Valence firmy SMITH został stworzony z myślą o nowoczesnych, aktywnych i pewnych siebie kobietach, co widać w zastosowanej technologii oraz dbałości o szczegóły wykonania.

Tagi: #sprzęt narciarski #kaski narciarskie #smith #dla kobiet #valence

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 19/20
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020