skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Smith 16/17 - ChromaPop to inna jakość jazdy

2016.10.04
Smith 16/17 - ChromaPop to inna jakość jazdy
Kliknij, aby powiększyć.
Smith 16/17 - ChromaPop to inna jakość jazdy
Większość z nas widziała film Matrix. Jest tam kultowa scena, gdzie Morfeusz zadaje głównemu bohaterowi pytanie o to, którą tabletkę wybiera: czerwoną czy niebieską. Ta scena świetnie wpisuje się w przełomowość ChromaPop - rozwiązanie, które marka Smith stosuje w swoich goglach i okularach, abyś zobaczył więcej i dokładniej.
A więc jak? Chcesz nadal widzieć tylko namiastkę świata, czy raczej przejść na wyższy poziom i doświadczyć nowych doznań? Obiecuję Ci, nie będziesz zawiedziony.

Nie samymi nartami narciarz żyje


Czujesz się zmęczony po całym dniu na stoku? Twoje gogle nie nadążają za twoimi poczynaniami w białym puchu? Innowacyjna technologia ChromaPop jest odpowiedzią na problemy narciarzy i snowboardzistów pod każdą szerokością geograficzną. Z resztą sformułowanie " innowacyjna technologia", nie jest nawet w połowie trafnym określeniem. Smith proponuje rozwiązanie, które przybliży Ci rzeczywistość, w której funkcjonujesz. Nie tylko twoje oczy przestaną być zmęczone czy łatwiej ochronisz je przed działaniem słońca. ChromaPop oferuje Ci dostęp do wyraźnego, pełnego konturów i barw świata. O tym nawet nie śniłeś.

Jak to działa?


Szyby ChromaPop to innowacyjny produkt, który jest w stanie wyfiltrować przecinające się długości fal różnych kolorów. Co za tym idzie, możliwe jest wyeliminowanie pomyłek kolorów, a nasz mózg szybciej rozpoznaje prawdziwe barwy. Technologia ChromaPop optymalizuje kolory i poprawia kontrast, a tym samym pozwala zobaczyć świat zewnętrzny na nieznanym dotąd poziomie wyrazistości. Ludzkie oko podlega różnym zjawiskom, w tym problemom z widzeniem barw (color confusion). Filtr ChromaPop jest w stanie wyeliminować miejsca, z którymi nasze oko nie daje sobie rady, pozostawiając czysty i wyrazisty obraz kolorów!

Smith 16/17 - ChromaPop to inna jakość jazdy
Smith 16/17 - ChromaPop to inna jakość jazdy

Schemat widzenia długości fal kolorów przez ludzkie oko (postrzegamy czerwony, niebieski i zielony kolor). Problemy z dokładnym widzeniem pojawiają się na etapie "krzyżowania" długości fal kolorów.

ChromaPop filtruje krzyżujące się fale kolorów, eliminując ich błędną interpretację przez mózg. Działa dokładnie w miejscach, które wymagają korekcji. Dzięki temu nasz mózg jest w stanie odpowiednio przetworzyć obraz.

Źródło: www.smithoptics.com

Smith 16/17 - ChromaPop to inna jakość jazdy
Smith 16/17 - ChromaPop to inna jakość jazdy

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #gogle narciarskie #smith #chromapop

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: