skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Kolekcja damskich rękawic Viking

2013.11.25
Kolekcja damskich rękawic Viking
Kliknij, aby powiększyć.
Kolekcja damskich rękawic Viking
Marznące dłonie na stoku narciarskim to problem wielu kobiet. Ciepłe a zarazem dobrze prezentujące się damskie rękawice narciarskie, to obecnie produkt szczególnie pożądany.
VIKING po raz pierwszy zaprezentował kolekcję damskich rękawic narciarskich w sezonie 2007/2008. Od samego początku dobór odpowiednich materiałów i wysoka jakość wykonania były dla nas najważniejsze. Technologia hyperloft oraz dry - zone, dzięki której delikatne kobiece dłonie zostaną skutecznie ochronione przed mrozem lub wilgocią sprawią, że pobyt na stoku będzie jeszcze przyjemniejszy.

Zgodność wzornictwa z najnowszymi trendami w modzie sportowej ma w tej grupie produktowej szczególne znaczenie. Co więcej, szeroki wybór fasonów oraz bogata kolorystyka w każdym modelu sprawia, że damska kolekcja rękawic VIKING znajduje uznanie wielu narciarek.


Rekawice VIKING Florida
Rekawice VIKING Florida

Rekawice VIKING Axelina
Rekawice VIKING Axelina

Od dwóch lat kolekcja prezentowana jest na najważniejszych targach sportowych na świecie - ISPO w Monachium. Uczestniczenie w tak istotnym przedsięwzięciu i prezentacja kolekcji VIKING obok wiodących firm z branży sportowej, daje nam możliwość zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami i dokonania przeglądu dostępnej na światowym rynku oferty. Doświadczeni w bezpośredniej konkurencji z liderami branży możemy śmiało kontynuować rozwój sprzedaży całej kolekcji VIKING na rynkach zagranicznych i bez kompleksów kreować styl w segmencie akcesoriów narciarskich głównie czapek i rękawic.

Rekawice VIKING Colette
Rekawice VIKING Colette

Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala nam tworzyć produkty na coraz wyższym poziomie. O jakości wykonania i nienagannym wyglądzie naszych rękawic z całą pewnością mogą świadczyć już dwa prestiżowe wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy na najważniejszych targach sportowych w Polsce - Targach Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT.


Tagi: #rękawice narciarskie #damskie #viking

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021