skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Viking Takara Lobster rękawice freeride/snowboard

2013.11.27
Viking Takara Lobster rękawice freeride/snowboard
Kliknij, aby powiększyć.
Viking Takara Lobster rękawice freeride/snowboard
Freeride to esencja białego szaleństwa wykorzystująca możliwości stworzone przez górskie stoki pokryte śniegiem. Świeży puch, dziewiczy teren o urozmaiconych formach to żywioł w którym wszyscy amatorzy jazdy poza wyznaczonymi trasami czują się najlepiej.
Oprócz świetnej zabawy i niecodziennej dawki adrenaliny, freeride niesie za sobą ryzyko kontuzji, których przyczyną może być niedoskonałość sprzętu. VIKING wychodzi naprzeciw tym wszystkim, którzy korzystają z rękawic w sposób ekstremalny i proponuje bardzo odporną na uszkodzenia mechaniczne, trzy-palcową rękawicę Takara Lobster. Rękawica świetnie sprawdza się w ekstremalnych warunkach, a dzięki wyjmowanym szynom (snowboard), zabezpiecza nadgarstki przed ewentualnymi urazami w czasie upadku. Konstrukcja "3fingers" umożliwia swobodny ruch trzema palcami, co zdecydowanie poprawia krążenie i zapobiega przemarzaniu palców i całej dłoni oraz ułatwia użytkownikowi zapięcie/odpięcie klamer, chwyt kijka czy obsługę aparatu fotograficznego. Dodatkowo membrana ISTEC umożliwi odprowadzenie wilgoci na zewnątrz pozostawiając dłoń suchą.

Rękawicę viking Takara Lobster
Rękawicę viking Takara Lobster

Takara (dostępna także w wersji 5-palcowej) stanowi doskonałą barierę przed utratą ciepła, jednocześnie nie pozwala na przenikanie zimna do wewnątrz. Dodatkowo przedłużony zakończony ściągaczem mankiet uniemożliwi dostanie się śniegu/puchu. Membrana Istec, świetnie chroni przed mrozem i wilgocią, nawet przy częstym kontakcie z podłożem i ekstremalnych temperaturach. Dzięki odpowiednim ściągaczom z systemem łatwego luzowania, rękawice łatwo zdjąć i założyć, co jest szczególnie ważne, gdy trzeba działać szybko i ryzykownie....

Rękawicę viking Takara
Rękawicę viking Takara

Pamiętajcie jednak, że aby zostać prawdziwym freeriderem, nie wystarczy kupić sobie wypasiony sprzęt, ciuchy i pojechać w fajne miejsce… Odrobina rozsądku i przestrzeganie elementarnych zasad bezpieczeństwa, lawinowe ABC pomogą zminimalizować ryzyko. Zatem, czekamy na puch i życzymy ekstremalnie bezpiecznej zimy.

Tagi: #rękawice narciarskie #viking #freeride

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021