skionline.pl sprzęt narty 07/08 Atomic wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Atomic 07/08 - lista modelinastępny

Atomic SL 10ib

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
narty Atomic SL 10ib
Konglomeracja. Amalgamacja. Dywersyfikacja. Takich, między innymi słów używają naukowcy opisując cechy najnowszej kolekcji Drive Atomica. I wiedzą co mówią. Począwszy od nart z "najwyższej półki", które na stałe zagościły w czołówce Pucharu Świata, po szybką broń z serii super-cross, oraz pozostałe kolekcje wchodzące w skład grupy otrzymaliśmy kompletną ofertę, w której znajdziemy to, co potrzebne do jazdy na trasach - inteligentny, oryginalny i wybitnie uzdolniony sprzęt!

Doskonały sprzęt nawet na najtwardsze stoki. Ten model przeznaczony jest dla entuzjastów jazdy krótkim skrętem. Wszechstronne i łatwo inicjujące skręt narty wyposażone w technologię integral bridge i dual torsion bar, dzięki którym precyzyjnie przekazują siłę i wyśmienicie trzymają krawędzie.
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy
Parametry techniczneTechnologie
Długość: 149/156/163/170
Promień: 11,5 m /156
Taliowanie: 119-65-99
Dura Edge, UHMW Electra Graphite Base, Fiberglass, Aerospeed 2, Double Torsion Bar, Integral Bridge
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Atomic 07/08 - lista modelinastępny

Aerospeed 2


Układ wyżłobień w powłoce Aerospeed 2 przypomina strukturę plastra miodu. Przeprowadzone testy w tunelu powietrznym udowodniły znaczącą redukcję zawirowań powietrza, jeszcze lepszą stabilność i bardziej płynną jazdę.

Double Torsion Bar


Konstrukcja Double Torsion Bar gwarantuje stabilność i najwyższą sztywność skrętną, dodatkowo zapewnia najlepsze osiągi i trzymanie krawędzi szczególnie dla zwolenników agresywnej jazdy.

Integral Bridge


Innowacyjna konstrukcja płyty zastosowana w nartach o sportowym charakterze z grupy Drive. Funkcjonuje jak Power Bridge, ale jest lżejsza i mniej agresywna. Płyta Integral Bridge dzięki temu, że jest zintegrowana z nartą umożliwia efektywny przekaz sił w każdej fazie skrętu, perfekcyjne trzymanie krawędzi i doskonałą kontrolę podczas jazdy.

Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Przyjdź na weekendy z ekspertem i skorzystaj z darmowej porady
7 z 11 Kryształowych Kul dla zawodników Atomic

zobacz więcej

Narty Atomic 07/08
-
Drive Race
+
Drive SX
+
Metron
+
Nomad
+
Daddies
+
Park & Pipe
+
Balanze
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon