skionline.pl sprzęt narty 07/08 Atomic wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Atomic 07/08 - lista modelinastępny

Atomic SL 12 pb

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
narty Atomic SL 12 pb
Konglomeracja. Amalgamacja. Dywersyfikacja. Takich, między innymi słów używają naukowcy opisując cechy najnowszej kolekcji Drive Atomica. I wiedzą co mówią. Począwszy od nart z "najwyższej półki", które na stałe zagościły w czołówce Pucharu Świata, po szybką broń z serii super-cross, oraz pozostałe kolekcje wchodzące w skład grupy otrzymaliśmy kompletną ofertę, w której znajdziemy to, co potrzebne do jazdy na trasach - inteligentny, oryginalny i wybitnie uzdolniony sprzęt!

Dynamiczna, zwinna, pełna energii: narta slalomowa z grupy "race" dla doświadczonych i przygotowanych kondycyjnie narciarzy, którzy preferują jazdę krótkim skrętem. Tym razem w nowej biało - czerwonej szacie graficznej. Idealne trzymanie krawędzi i szybki, bezpośredni przekaz siły zapewnią niezapomniane wrażenia z jazdy i... najlepszy czas. Właśnie z myślą o cennych ułamkach sekund, które "urywa" się tylko dzięki precyzyjnym skrętom i płynnej jeździe, konstruktorzy wyposażyli je w najnowszą technologię Powerbridge.
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy
Parametry techniczneTechnologie
Długość: 165/170/175/180/185
Promień: 12m /160
Taliowanie: 119-65-101
Hyper Carbon profil, Dura Edge, Worldcup Racing Base, Powerbridge, Aerospeed 2, Double Torsion Bar, 3D Power Channels Magnesium
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Atomic 07/08 - lista modelinastępny

Hyper Carbon profil


profil Hyper Carbon

Powerbridge


Nowa płyta, która swobodnie "ślizga się" do przodu i tyłu narty, gwarantuje bezpośredni przekaz mocy, niezrównane trzymanie krawędzi, a zatem maksimum dynamiki kontroli w każdej fazie skrętu. Połączenie buta i wiązania nie ma negatywnego wpływu na naturalną giętkość narty.

więcej

Aerospeed 2


Układ wyżłobień w powłoce Aerospeed 2 przypomina strukturę plastra miodu. Przeprowadzone testy w tunelu powietrznym udowodniły znaczącą redukcję zawirowań powietrza, jeszcze lepszą stabilność i bardziej płynną jazdę.

Double Torsion Bar


Konstrukcja Double Torsion Bar gwarantuje stabilność i najwyższą sztywność skrętną, dodatkowo zapewnia najlepsze osiągi i trzymanie krawędzi szczególnie dla zwolenników agresywnej jazdy.
Do kompletu
Atomic RT CS 110 Atomic Neox 614
Atomic RT CS 110 Atomic Neox 614

Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Przyjdź na weekendy z ekspertem i skorzystaj z darmowej porady
7 z 11 Kryształowych Kul dla zawodników Atomic

zobacz więcej

Narty Atomic 07/08
-
Drive Race
+
Drive SX
+
Metron
+
Nomad
+
Daddies
+
Park & Pipe
+
Balanze
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon