skionline.pl sprzęt narty 07/08 Atomic wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Atomic 07/08 - lista modelinastępny

Atomic SX 10 B5c

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
narty Atomic SX 10 B5c
Konglomeracja. Amalgamacja. Dywersyfikacja. Takich, między innymi słów używają naukowcy opisując cechy najnowszej kolekcji Drive Atomica. I wiedzą co mówią. Począwszy od nart z "najwyższej półki", które na stałe zagościły w czołówce Pucharu Świata, po szybką broń z serii super-cross, oraz pozostałe kolekcje wchodzące w skład grupy otrzymaliśmy kompletną ofertę, w której znajdziemy to, co potrzebne do jazdy na trasach - inteligentny, oryginalny i wybitnie uzdolniony sprzęt!

Nowy model łączący cechy race'owego carvera z zaletami solidnej narty skicrossowej. Zwinne, doskonale trzymają się toru jazdy i posiadają dużą odporność na uszkodzenia dzięki nowej technologii B5.
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy
Parametry techniczneTechnologie
Długość: 152/159/166/173/180
Promień: 16,5 m /173
Taliowanie: 115-68-98
Aerospeed, Dura Edge, Power Channels Magnesium, UHMW Electra Graphite Base, Fiberglass, Beta 5, B5 Connected
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Atomic 07/08 - lista modelinastępny

Aerospeed


Technologia zaczerpnięta z golfa. Powierzchnia piłek golfowych jest charakterystycznie żłobiona, co powoduje, że szybują one dalej i precyzyjniej. Podobne żłobienia zastosowano w wierzchniej warstwie nart Atomic’a zwiększając tym samym ich opływowość i eliminując zawirowania powietrza przy dużych prędkościach. Różnica widoczna przy pomiarze czasu, gdy zwyciężasz o ułamek sekundy.

Power Channels Magnesium


Masa właściwa magnezu jest niższa od masy tytanu, a jego właściwości pozwalają na równomierny rozkład sił i dynamiczne przyspieszenie.

więcej

Beta 5


Aby powstała naprawdę dobra narta, potrzebny jest zaawansowany system transferu gromadzonych sił. Technologia Beta 5 to charakterystyczny „pagórkowaty” profil, „wycięta” górna warstwa na odcinku przed wiązaniem i kanały Power Channels wypełniające nartę do połowy.

więcej


Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Przyjdź na weekendy z ekspertem i skorzystaj z darmowej porady
7 z 11 Kryształowych Kul dla zawodników Atomic

zobacz więcej

Narty Atomic 07/08
+
Drive Race
-
Drive SX
+
Metron
+
Nomad
+
Daddies
+
Park & Pipe
+
Balanze
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon