skionline.pl sprzęt narty 18/19 Head wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Head 18/19 - lista modelinastępny

Head World Cup Rebels i.GS RD Pro

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
narty Head World Cup Rebels i.GS RD Pro
Gigantowe maszyny Worldcup Rebels i.GS RD nie znają pojęcia "za szybko". To narty głodne zwycięstw i medali. Zapewniają doskonałe przyspieszenie, optymalną równowagę, pełną kontrolę i... zwycięstwa na gigantowych trasach - potwierdzone przez zawodników.

Worldcup Rebels i.GS RD Pro to spełniające normy FIS maszyny do wygrywania. Zapewniają dynamiczne przyspieszenie, doskonałą równowagę i bezbłędną kontrolę jazdy - cechy potwierdzone licznymi testami i sprawdzone na trasach slalomu giganta na całym świecie. Żadne inne narty nie mogą pochwalić się tyloma olimpijskimi medalami, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę zastosowane w tym modelu zaawansowane technologie sportowe. Agresywna konstrukcja zapewnia doskonałą przyczepność nart do podłoża i przyspieszenie, przed którym drży konkurencja. Reaktywny drewniany rdzeń wyposażony w inteligentną technologię oraz wzbogacony warstwami z grafenu i metalu Titanal gwarantuje z kolei większą wytrzymałość, lekkość i moc.

Szybkość: Bardzo szybko
Teren: On Piste
Grupa docelowa: Eksperci/instruktorzy
Cechy: KERS, Intelligence Technology, Graphene Worldcup Sandwich Construction, RD Racing Top Sheet, Race Structured High Speed UHM C Base, Rebel Camber, Infra-Red Base Waxing
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy

Full Camber

Full Camber
Parametry techniczneTechnologie
Długość: 176/181/183/186/188/191
Promień: 25.0 m / 186 cm
Taliowanie: 104-65-87/ 186 cm
Intelligence Technology, KERS, RD Racing Top Sheet, Rebel Camber, Race Structured High Speed UHM C Base, Graphene Worldcup Sandwich Construction, Infra-Red Base Waxing
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Head 18/19 - lista modelinastępny

Intelligence Technology


Elektronika z rozpędem wkracza w narciarski świat! Head zaproponował rozwiązanie hi-tech przetestowane na swoich rakietach tenisowych. Chodzi o włókna z materiału piezoelektycznego, przewodzące prąd, które reagują na energie kinetyczną, pochodzącą z ugięcia nart. Energia elektryczna trafia do chipa, znajdującego się w centralnej części narty. Chip 10 razy zwielokrotnia ładunek elektryczny i wysyła go z powrotem do włókien. Te reagują prostowaniem się. Efekt jest taki, że im mocniej naciskamy na krawędź tym mocniej narta "oddaje" - prostuje się i tym samym przyspiesza. Praca krawędzi jest harmonijnie rozłożona na całej długości narty i idealnie przylega do stoku. Cały projekt otrzymał nazwą Head inteligence - electronic ski managment system.

KERS


Technologia KERS działa jak turbosprężarka. Dostarcza dodatkowej mocy i przyspieszenia poprzez usztywnienie tylnej części narty podczas wyjścia ze skrętu. Efekt: doładowanie katapultujące narciarza w następny skręt. Dokładnie tak samo kierowcy Formuły 1 wciskają przycisk uzyskując w ten sposób dodatkową prędkość. Technologia HEAD KERS jest elektronicznym, w pełni zintegrowanym i automatycznym systemem.

więcej


Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Head 19/20 Kask Radar - rewolucja w kaskach narciarskich?
PŚ w Soelden październik 2018, team kobiet Head
PŚ w Soelden październik 2018, team kobiet Head
PŚ w Soelden październik 2018, team kobiet Head
Kolekcja nart damskich HEAD - JOY
ispo 2017 - Head kolekcja nart na sezon 17/18
ispo 2017 - Head kolekcja nart na sezon 17/18
ispo 2017 - Head kolekcja nart na sezon 17/18

zobacz więcej

Narty Head 18/19
-
Race
+
On Piste
+
Allride
+
Freeski
+
Freestyle
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon
  • narty