skionline.pl sprzęt narty 19/20 Fischer wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Fischer 19/20 - lista modelinastępny

Fischer Brilliant RC One Multiflex

Oceń
Bardzo lekka, z najwyższej półki, wydajna narta z Brilliant Carbon. Wszytsko dla precyzyjniejszych i płynniejszych skrętów. Idealnie dopasowane Brilliant Selection nadaje sznytu z personalizacją nart.

Prawdziwa indywidualność
Brilliant dzięki nowatorskiemu podejściu, daje możliwość spersonalizowania, zindywidualizowania swojej narty. Na nartach można umieścić dowolne nazwisko, tekst czy nawet zdjęcie. Dzięki temu, Twój Brilliant będzie jedyny w swoim rodzaju.

Lekka, dynamiczna, TOP
Najlepszy od strony wizualnej i wagowej. To jedna z najlżejszych nart sportowych w tej klasie oferująca tak wiele. Profilowane boczne ścianki nadające agresywny wygląd i zmniejszające wagę. Wszystko by osiągnąć najwyższą wydajność z nart.

To nie narty, to precyzja
Brilliant Pro może się szczycić nie tylko tak niską wagą, ale też precyzją i płynnością w jeździe. Na tych nartach osiągniesz szczyt swoich możliwości przy zachowaniu pełnej kontroli nad deskami.

Technologie: Triple Radius, Bafatex®, Sandwich Sidewall Construction, Turn Zone, All Mountain Rocker, Razorshape, Dual Radius System, Free Milled Titanium, On-Piste Rocker, Sintered Bases, Air Carbon Ti 0.8
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy

Tip Rocker

Parametry techniczneTechnologie
Długość: 163/170/177/182
Promień: 13-17 m / 170 cm
Taliowanie: 119-72-102
Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Dual Radius System, Sintered Bases, On-Piste ROCKER, All Mountain ROCKER, Razorshape, Triple Radius, Free Milled Titanium, Bafatex®, Turn Zone
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Fischer 19/20 - lista modelinastępny

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Dual Radius System


Dzioby i piętki nart posiadają różny promień skrętu. W efekcie narta łatwiej inicjuje skręt i jest stabilniejsza w długim skręcie.

Metalowe wzmocnienie w połączeniu z unikalnym kształtem 3D w sprawdzonym rozwiązaniu opartym na dwóch promieniach skrętu (Dual Radius) pozwalające na osiągniecie jeszcze większej wydajności.

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

więcej

All Mountain ROCKER


Zaledwie 2 do 3mm ROCKER może zrobić wielką różnicę: przednia część narty zapewnia zrównoważoną, stałą inicjację skrętu oraz doskonałą zwrotność nart na przygotowanych stokach jak i w puchu!

Razorshape


Pochyłe ścianki boczne nadają narcie charakterystyczny wygląd ale przede wszystkim obniżają jej wagę! Jednocześnie wraz z za wyglądem idzie sportowy charakter narty, która poprzez mniejszą powierzchnię styku z podłożem może być szybsza.
Do kompletu
Fischer RSW 12 GW Powerrail Brake 85 [F]
Fischer RSW 12 GW Powerrail Brake 85 [F]
Rodzaj sprzętu:
Szukaj sprzętu
Producent:
Zaawansowanie:
Przeznaczenie:
Sezon:
Płeć:
Model:
Zobacz
Luca Aerni dołącza do Fischer Race Family - wywiad
Start Pucharu Świata w Sölden - Fischer Race Family w pełnej gotowości

zobacz więcej

Narty Fischer 19/20
+
Race
-
Na trasę
+
Freeride
+
Tour
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020