skionline.pl sprzęt narty 19/20 Fischer wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Fischer 19/20 - lista modelinastępny

Fischer Transalp 90 Carbon

Oceń
Nie obawiaj się już zmiennych warunków śniegowych czy różnego terenu. Z tym modelem masz pewność, że technologia Carbon Tex nadaje nartom tej lekkości i wytrzymałości. Drgania i wibracje zostały znacznie wytłumione, a to oznacza płynny zjazd przy każdej prędkości.

Doskonały design
Transalp 90 Carbon to majstersztyk we wszechstronności. Skrętność, precyzja, pełna kontrola. Doskonała przy podejściach jak i zjeździe. Osiągnięto doskonałość.

Cel - niska waga
Magia polega na idealnym zbilansowaniu wagi i wydajności nart. Fischer osiągnął doskonałość w tym modelu. Śmiałkowie chcący poczuć niezwykłą lekkość i wyjątkową wydajność nart znajdą wszystko w tym modelu.

Magia Carbonu
Carbon Tex to powłoka z włókna węglowego zapewniająca wyjątkową charakterystykę narty. Użycie tej technologii miało swój cel. Obniżenie wagi i nadanie sprężystości. Dzięki temu bezproblemowa jest jazda na nartach i banalnie łatwy montaż foki lub PROFOILa.

Technologie: Air Tec Ti, Carbon Tech, Sandwich Sidewall Construction, Paulownia Core, Tour Rocker, Aeroshape, Sintered Bases
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy

Tip Rocker

Parametry techniczneTechnologie
Długość: 155/162/169/176/183
Promień: 19 m / 176 cm
Sandwich Sidewall Construction, Carbon Tech, Sintered Bases, Air Tec Ti, Aeroshape, Paulownia Wood Core, Tour ROCKER
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Fischer 19/20 - lista modelinastępny

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Carbon Tech


Odpornych na skręcanie włókna węglowe stosowane w konstrukcji nart. Sprawiają, że narty są sztywne poprzecznie, lecz elastyczne wzdłużnie.

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Aeroshape


Optentowana technologia Aeroshape sprawia, że narta jest lżejsza i dzięki specjalnej konstrukcji rdzenia i powłoki także bardziej stabilna. Oto w jaki sposób narta Fischer Aeroshape oferuje lepszą wydajność w podejściach razem z poprawieniem osiągów w zjazdach.

więcej

Tour ROCKER


3 do 4 mm ROCKER zapewnia, że przednia część narty znajduje się zawsze nad linią kopnego śniegu. Perfekcyjne przy podchodzeniu oraz optymalna wydajność przy zjeździe.
Rodzaj sprzętu:
Szukaj sprzętu
Producent:
Zaawansowanie:
Przeznaczenie:
Sezon:
Płeć:
Model:
Zobacz
Luca Aerni dołącza do Fischer Race Family - wywiad
Start Pucharu Świata w Sölden - Fischer Race Family w pełnej gotowości

zobacz więcej

Narty Fischer 19/20
+
Race
+
Na trasę
+
Freeride
-
Tour
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020