skionline.pl sprzęt narty 19/20 Fischer wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Fischer 19/20 - lista modelinastępny

Fischer My Turn 74 Womentrack

Oceń
Sandwich Sidewall Construction i AirTec to technologie, które zapewniają stabilność. Wiązania w opcji z MBS są kompatybilne z podeszwami typu WALK. Ten system zapewnia łatwiejsze przemieszczanie się w butach narciarskich.

Poezja ruchów
My Turn 74 są nie tylko komfortowe dzięki swojej wadze, ich zwrotność zauważalnie redukuje straty energii, przez co są one niezwykle przyjazne w użytkowaniu.

Lekkie i stabilne
Doskonała i wyjątkowo lekka MY TURN 74 to kapitalna zabawa na stoku przez cały dzień. Łatwy skręt, perfekcyjna kontrola... bardzo łatwe, ale dynamiczne narty.

Pivot point - idealne rozwiązanie dla kobiet
Bardzo łatwe w prowadzeniu a zarazem dynamiczne. To nie są zwykłe narty. To arcydzieło, które pokocha każda entuzjastka białego szaleństwa.

Technologie: Sandwich Sidewall Construction, AirTec, SLR 2 Women, Womentrack, On-Piste Rocker, Carbon-Stringers, Women BMP, Air Tec, Sintered Bases
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy

Tip Rocker

Parametry techniczneTechnologie
Długość: 141/148/155/162
Promień: 12 m / 155 cm
Air Tec, Sandwich Sidewall Construction, Sintered Bases, Women BMP, On-Piste ROCKER, Womentrack, Carbon-Stringers, SLR 2 Women
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Fischer 19/20 - lista modelinastępny

Air Tec


WAGA LEKKA I TO BEZ KOMPROMISÓW
Z własną opatentowaną technologią opracowaną specjalnie do nart z sektora NORDIC, która diametralnie zmniejszenia wagę. Fischer zdecydował się przenieść ową technologię do segmentu nart zjazdowych. Air Tec powoduje redukcję masy rdzenia do 25% przy takiej samej wydajności narty: sprężystość i elastyka pozostaje taka sama.

Materiał lekki może nawet lżejszy.
Specjalne wykończenie, frezowanie powierzchni w pełnym wymiarze. To jeszcze bardziej zmniejsza wagę bez wprowadzania jakichkolwiek kompromisów w wydajności.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Women BMP


Technologie opracowane z myślą o kobiecie i jej potrzebach względem sprzętu narciarskiego zebrane w jedną grupę MY STYLE.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

więcej

Do kompletu
Fischer My RC Pro 90 pbV Fischer My RS 9 GW SLR/Womentr. Brake 78 [H]
Fischer My RC Pro 90 pbV Fischer My RS 9 GW SLR/Womentr. Brake 78 [H]
Rodzaj sprzętu:
Szukaj sprzętu
Producent:
Zaawansowanie:
Przeznaczenie:
Sezon:
Płeć:
Model:
Zobacz
Luca Aerni dołącza do Fischer Race Family - wywiad
Start Pucharu Świata w Sölden - Fischer Race Family w pełnej gotowości

zobacz więcej

Narty Fischer 19/20
+
Race
-
Na trasę
+
Freeride
+
Tour
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020