skionline.pl sprzęt narty 19/20 Fischer wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Fischer 19/20 - lista modelinastępny

Fischer Ranger 107 Ti

Oceń
Ranger 108 Ti pozwolą Ci zaoszczędzić tyle energii podczas wspinaczek, abyś bez problemu mógł raczyć się adrenaliną podczas ekstremalnych zjazdów. Niska waga i wyjątkowa stabilność jazdy to równoznacznik doświadczeń wykraczających poza normy!

Nieugięte w terenie za zasługą Titanalu
Titanal nadaje nartom Ranger 108 Ti najwyższy stopień stabilności jazdy i możliwość poruszania się w najgłębszym śniegu. Titanalowe wzmocnienia nie tylko nadają ekstremalnej pewność poruszania, ale także zapewniają najwyższą wydajność.

Bez wysiłku pod górę
Narty Ranger 108 Ti w swojej kategorii są ekstremalnie lekkie. Dzięki najwyższej jakości konstrukcji Airtec Ti i wielu innym "odchudzającym" nartę technologiom zaoszczędzono tak dużo gramów, aby narty mogły zaprowadzić Cię bez najmniejszego wysiłku jeszcze wyżej!

108 mm dla stabilności
Szerokość 108 mm zapewnia szeroki, szybki skręt w puchu, co czyni te narty idealnymi na każde warunki z dala od tras. Stabilność i płynność prowadzenia to korzyści, które odczuwa narciarz. Taliowanie 140-108-130 pozwala wyciąć skręt o promieniu 19 m (dla długości 182 cm).

Bez Freeski Rocker się nie obędzie
Freeski Rocker to nieodłączny element nart Ranger 108 TI. Oznacza to po prostu łatwiejszą inicjację skrętu, a przez to oszczędność sił w każdej sytuacji.

Technologie: Carbon Nose, Sandwich Sidewall Construction, Free Milled Titanium, Air Carbon Ti 0.5, Air Tec Ti, Aeroshape, Sintered Bases
Początkujący
Zawodnik
Na trasy
Poza trasy

Tip & Tail Rocker

Parametry techniczneTechnologie
Długość: 175/182/189
Promień: 19 m / 182 cm
Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Sintered Bases, Air Tec Ti, Aeroshape, Carbon Nose, Free Milled Titanium
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Fischer 19/20 - lista modelinastępny

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Aeroshape


Optentowana technologia Aeroshape sprawia, że narta jest lżejsza i dzięki specjalnej konstrukcji rdzenia i powłoki także bardziej stabilna. Oto w jaki sposób narta Fischer Aeroshape oferuje lepszą wydajność w podejściach razem z poprawieniem osiągów w zjazdach.

więcej

Rodzaj sprzętu:
Szukaj sprzętu
Producent:
Zaawansowanie:
Przeznaczenie:
Sezon:
Płeć:
Model:
Zobacz
Luca Aerni dołącza do Fischer Race Family - wywiad
Start Pucharu Świata w Sölden - Fischer Race Family w pełnej gotowości

zobacz więcej

Narty Fischer 19/20
+
Race
+
Na trasę
-
Freeride
+
Tour
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020