skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Salomon Nordic 07/08: modnie i wyczynowo - kolekcje dla pań

2007.09.25
Damskie buty biegowe na nadchodzący sezon są połączeniem mniej lub bardziej zaawansowanych technologii z delikatnym, bardzo "kobiecym" wzornictwem, pozostającym w zgodzie z aktualnymi trendami w modzie. Modele dla pań uwodzą nie tylko wyglądem, ale również możliwościami, jakie w sobie kryją.
W kolekcji biegowej Salomona na sezon 07/08 na szczególną uwagę zasługują damskie linie Vitane i Siam.

Vitane to linia butów sportowych, dopasowanych specjalnie do anatomii kobiecej stopy, dla których inspiracją stał się model zawodniczy, zaprojektowany we współpracy z Salomonem przez francuską biathlonistkę Sandrine Bailly. But stworzony na bazie pomysłu Francuzki był oryginalnym połączeniem najbardziej zaawansowanych technologii z subtelną szatą graficzną w stylu naturalnym, gdzie delikatne odcienie szarości uzupełniono eleganckimi arabeskami.

W niezwykle "kobiecym" stylu zaprojektowano również damską linię butów turystycznych Siam. Ozdobione oszczędnymi ornamentami, z domieszką syntetycznego futra zapewniającego komfort i skutecznie zabezpieczającego przed zimnem, spełnią oczekiwania nawet wymagających użytkowniczek.

But Salomon Vitane 8 CL Pilot
But Salomon Vitane 8 CL Pilot


Dobrana para w technice klasycznej - narta Equipe 8 Vitane CL i but Vitane 8 CL Pilot

Vitane 8 CL Pilot to sportowy but w systemie Pilot, dla pań poszukujących sprzętu z potencjałem, umożliwiającego dynamiczne odbicie, a zarazem wygodnego. Eleganckie, oszczędne wzornictwo dopełnia całości.

Equipe 8 Vitane CL to sportowy model damskiej narty, w którym Salomon zastosował technologie używane w sprzęcie zawodniczym. Dzięki temu narta jest bardzo lekka i szybka. Podobnie jak proponowane do niej buty, ma bezpretensjonalny, elegancki design. Oba modele - i narty, i buty - to sprzęt o doskonałych parametrach, który jednocześnie zwraca uwagę na trasie.

But Salomon Vitane 8 skate
But Salomon Vitane 8 skate


Udany duet w technice dowolnej - narta Elite 8 Vitane SK i but Vitane 8 SK

Elite 8 Vitane SK to model sportowy, który pozwala szybko poznać urok szybkości i poczuć się pewnie. Narta bardzo stabilna, która sprawdzi się również w dalszych etapach biegowego wtajemniczenia. Odznacza się świeżym, delikatnym, "kobiecym" wzornictwem.

Do wspomnianej narty Salomon proponuje but Vitane 8 SK - sprzęt z dużym potencjałem, a jednocześnie niezwykle wygodny. Specjalnie uformowana wkładka wewnętrzna dopasowuje się idealnie do kobiecej stopy. Zwiększony komfort nie oznacza wcale mniejszych możliwości. Vitane 8 SK to but dla ambitnych użytkowniczek, choć wykonany w dyskretnym, "kobiecym" stylu.

But Salomon Siam 7 Pilot
But Salomon Siam 7 Pilot


"Pakiet" turystyczny: narta Snowscape 7 Siam i but Siam 7 Pilot

Snowscape 7 Siam to wszechstronna narta turystyczno-treningowa dla pań, sprawdzająca się dobrze na trasie i w terenie. Stabilna i zwrotna, idealna na zimowe wycieczki z przyjaciółmi i rodziną.

Do kompletu dobrać można buty z podeszwą w systemie PILOT, zapewniającą perfekcyjną kontrolę i świetną stabilność. Mowa o modelu Siam 7 Pilot. Jak wspomniano, jest to but bardzo ciepły, o świetnej izolacji termicznej, a przede wszystkim niezwykle wygodny, bo zaprojektowany z uwzględnieniem specyfiki budowy anatomicznej kobiecej stopy. Całości dopełnia - charakteryzujące całą linię Siam - subtelne, "kobiece" wzornictwo.

J.W./skionline.pl

skionline.pl

powrót

Zobacz
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: