skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

skionline.pl rekomenduje: Nartykrakow.pl w Krakowie

2018.03.05
skionline.pl rekomenduje: Nartykrakow.pl w Krakowie
Kliknij, aby powiększyć.
skionline.pl rekomenduje: Nartykrakow.pl w Krakowie
W kolejnym odcinku naszego cyklu udajemy się do Krakowa, by odwiedzić sklep i serwis nartykrakow.pl - miejsce, które mieszkańcy dawnej stolicy Polski (i nie tylko mieszkańcy tego pięknego miasta) powinni brać pod uwagę zawsze, kiedy chcą dokonać zakupów sprzętu i mieć przy tym zagwarantowany zarówno duży wybór nart różnych marek, fachową obsługę a dodatkowo - mieć do dyspozycji bardzo dobry serwis i największą w mieście wypożyczalnię sprzętu.
Sklep nartykrakow.pl - trochę na przekór nazwie - to nie tylko sklep internetowy, ale także ponad 300-metrowej powierzchni salon, w którym znajdziemy ponad 600 par nart, bogaty wybór butów i akcesoriów narciarskich, a także dobry, sprawdzony serwis. Firma działa na rynku od dawna - powstała w 2004 roku, zaczynając od skromnych lokalizacji - dzisiaj należy do największych sklepów narciarskich nie tylko w Krakowie.

skionline.pl rekomenduje: Nartykrakow.pl w Krakowie
skionline.pl rekomenduje: Nartykrakow.pl w Krakowie

Położony niedaleko hotelu "Forum", w centrum miasta, oferuje możliwość zakupu nart takich marek jak Atomic, Salomon, Head , Fischer, Stoeckli, Volkl, K2, Blizzard czy Nordica. Oprócz tego kupujący mają tu do dyspozycji kilkadziesiąt modeli butów Technici, Fischera, Tomica, Heada i wielu innych. Co ważne - w tej chwili w sklepie można liczyć nie tylko na odpowiedni dobór buta narciarskiego, ale także na kompletną obsługę w zakresie personalizacji butów narciarskich - coraz popularniejszego bootfittingu - łącznie z obsługą zaawansowanych technologii termoformowania skorup Atomica, Salomona i Heada, czy też technologii Vacuum Fischera.

Oprócz sprzętu nowego, który reprezentują narty także i te z najwyższej półki, można tutaj w bardzo dobrych cenach kupić sprzęt używany, przy czym od razu wypada zaznaczyć, że nie jest to komis narciarski, ale narty jedno-dwu roczne sprowadzane z krajów alpejskich.

- Nasza firma, tak jak i pewnie kilka innych w naszej branży - powstała z zamiłowania do nart i narciarstwa - mówi Marek Tomczak, właściciel nartykrakow.pl. - Zaczęło się od wjazdów w Alpy na narty w latach 90., potem zrodził się pomysł związania się z narciarstwem nie tylko hobbystycznie. Jednak pomimo tego, że narty to nasza praca, pozostały także naszą pasją. Dlatego każdy kto do nas przyjdzie może liczyć na fachową obsługę i porady prawdziwych ekspertów. Naszą dewizą jest by kupować tylko to co się potrzebuje. Dlatego każdą parę nart, którą mamy w sklepie można najpierw przetestować.

skionline.pl rekomenduje: Nartykrakow.pl w Krakowie
skionline.pl rekomenduje: Nartykrakow.pl w Krakowie

Sklep nartykrakow.pl jest więc także rodzajem centrum testowego. Oczywiście na początku wszystko zaczyna się od rozmowy z doświadczonym personelem, który po kilku pytaniach, na podstawie informacji od klienta, potrafi zawęzić liczbę modeli do tych najlepiej odpowiadających potrzebą narciarza. - W większości sklepów, sprzedaż nart najczęściej kończy się na tym etapie. U nas jest inaczej. Jesteśmy praktykami, dlatego zdajemy sobie sprawę, że prawidłowy dobór nart, zwłaszcza tej bardziej zaawansowanej, nie jest możliwy bez możliwości przetestowania. My dajemy taką właśnie możliwość - dodaje Marek Tomczak.

Kwestia doboru butów i ich indywidualnego dopasowania jest na tyle istotna, że w sklepie znajduje się zupełnie osobne pomieszczenie, w którym nie tylko znaleźć można odpowiedni model buta, ale także później dopasować go do indywidualnych cech stopy narciarza. O ile bowiem narty są sprzętem, który można zakupić w drodze sprzedaży internetowej, dobór odpowiedniego buta, który będzie spełniał oczekiwania w zakresie kontroli jazdy jak i wygody, jest praktycznie niemożliwy bez wizyty w sklepie. Jest to kwestia zarówno doboru odpowiedniego modelu, jak i późniejszego dostosowania go pod "konkretną nogę".

skionline.pl rekomenduje: Nartykrakow.pl w Krakowie
skionline.pl rekomenduje: Nartykrakow.pl w Krakowie

Sklep nartykrakow.pl należy pod tym względem do tych lepiej wyposażonych w sprzęt do bootfittingu. Uczestniczy także w programie StacjaEksperta.pl, dedykowanego markom Atomic i Salomon. Łączy on najbardziej specjalistyczne sklepy narciarskie w Polsce oferujące usługę termoformowania butów narciarskich oraz profesjonalne doradztwo produktowe w zakresie doboru sprzętu narciarskiego.

- W naszej długoletniej praktyce sprzedaży nart, bardzo szybko doszliśmy do wniosku, że jednym z podstawowych zasad, którymi powinniśmy się kierować jest zaoferowanie możliwość dużego wyboru i podejmowania decyzji na podstawie konkretnych informacji a nie reklamowych sloganów. Dlatego staramy się wdrażać wiele rozwiązań, które pozwalają klientowi zapoznanie się ze sprzętem zanim dokona zakupu. Jednym z nich jest wspominana już możliwość testowania nart. Oprócz standardowej możliwości wypożyczenia narty przed zakupem, ciekawą opcją są wyjazdy testowe, które organizujemy dla naszych klientów z pomocą zaprzyjaźnionego biura turystycznego. Są to najczęściej tygodniowe wyjazdy w Alpy (ostatnio było z nami prawie 150 osób!) w czasie których można zapoznać się i przetestować najnowsze kolekcje, które potem można u nas kupić - dodaje Marek Tomczak.

skionline.pl rekomenduje: Nartykrakow.pl w Krakowie
skionline.pl rekomenduje: Nartykrakow.pl w Krakowie

Na koniec warto jeszcze dodać, że nartykrakow.pl dysponują także bardzo dobrym serwisem, gdzie wykwalifikowana kadra "dopieści" nasz sprzęt. Serwis używa maszyn Wintersteiger Trim B, Wintersteiger Micro 71, Wintersteiger Trim Disc 71 i smarowalnicę Reichmann. Można tutaj także dokonać diagnostyki wiązań, z pomocą urządzenia Wintersteiger Drivetronic. W tym sezonie serwisowaliśmy tutaj narty skiturowe - z bardzo dobrym efektem. Dlatego bez żadnych wątpliwości możemy polecić Nartykrakow.pl wszystkim narciarzom z Małopolski - i nie tylko…

NartyKrakow.pl
ul. Swoboda 4, Kraków
e-mail: sklep@nartykrakow.pl
telefon: +48 12 656 06 56
mobile: +48 511 050 050

Powyższy tekst jest kolejnym z cyklu "skionline.pl rekomenduje". W następnych artykułach będziemy prezentować firmy i placówki, które według naszej oceny oferują znakomitą jakość usług i bogaty wybór sprzętu narciarskiego. Jeśli znacie dobre sklepy czy serwisy, które warto polecić innym narciarzom - napiszcie do nas na adres skionline@skionline.pl. Postaramy się dotrzeć, sprawdzić i opisać je dla Was.

Tagi: #sprzęt narciarski #skionline.pl rekomenduje #nartykrakow #serwis narciarski #sklep

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 18/19
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019