skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

skionline.pl rekomenduje - sklep NartyWarszawa.pl

2019.01.30
skionline.pl rekomenduje - sklep NartyWarszawa.pl
Kliknij, aby powiększyć.
skionline.pl rekomenduje - sklep NartyWarszawa.pl
W kolejnym odcinku naszego cyklu jeszcze raz gościmy w Warszawie, by odwiedzić sklep narciarski, serwis oraz wypożyczalnię a to wszystko pod szyldem NartyWarszawa.pl - miejsce, które mieszkańcy stolicy (i nie tylko) powinni brać pod uwagę zawsze, kiedy chcą dokonać zakupów sprzętu i mieć przy tym zagwarantowany zarówno duży wybór nart różnych marek, fachową obsługę a dodatkowo - mieć do dyspozycji bardzo dobry serwis i jedną z największych w mieście wypożyczalni sprzętu narciarskiego.
Sklep NartyWaszawa.pl - trochę na przekór nazwie - to nie tylko sklep internetowy, ale także sporej powierzchni salon, w którym znajdziemy ogromny wybór kilkuset par nart, bogaty wybór butów, odzieży i akcesoriów narciarskich, a także dobry, sprawdzony serwis.
Już w 1991 roku z miłości do nart właściciel sklepu Adam Lewandowski postanowił skupić swoją działalność na dystrybucji desek. Z czasem okazało się, że był to niezwykle trafiony pomysł - warszawiacy potrzebowali wyspecjalizowanego sklepu ze sprzętem narciarskim. Stopniowo firma rozszerzyła swoją działalność - stworzono witrynę NartyWarszawa.pl dającą możliwość zakupu sprzętu w całej Polsce, powstała a później powstała wypożyczalnia sprzętu oraz serwis narciarski.

Położony na Mokotowie (ul. Mangalia 4) sklep, daje możliwość zakupu nart takich marek jak Atomic, Salomon, Head, Fischer, Stoeckl, Volkl, K2, Blizzard czy Nordica. Oprócz tego kupujący mają tu do dyspozycji kilkadziesiąt modeli butów Technica, Fischer, Atomic, Salomon, Head i wielu innych.
Co ważne - w tej chwili w sklepie można liczyć nie tylko na odpowiedni dobór buta narciarskiego, ale także na kompletną obsługę w zakresie personalizacji butów narciarskich - coraz popularniejszego bootfittingu - łącznie z obsługą technologii Vacuum Fischera czy też technologii termoformowania skorup Atomica, Salomona i Heada.

- Nasza firma, tak jak i pewnie kilka innych w naszej branży - powstała od fascynacji narciarstwem - mówi Adam Lewandowski, właściciel NartyWarszawa.pl. - Mimo, że firma, którą założyliśmy na początku lat 90. stała się naszą pracą, narty pozostały także naszą pasją. Dlatego każdy kto do nas przyjdzie może liczyć na fachową obsługę i porady prawdziwych ekspertów. Przykładamy ogromną wagę zarówno do wyboru sprzętu, ale także do odpowiedniego doboru. Chodzi tutaj zarówno o same narty, ale też i buty i ich dopasowywanie do indywidualnych potrzeb klienta. Stąd nacisk, który kładziemy na bootfiiting - zarówno ten "twardy" do którego zalicza się formowanie skorup czy obarczanie, ale też i ten "miękki" - polegający na odpowiednim dobrze wkładki i jej formowaniu.

skionline.pl rekomenduje - sklep NartyWarszawa.pl
skionline.pl rekomenduje - sklep NartyWarszawa.pl

Kwestia doboru butów i ich indywidualnego dopasowania jest jednym z najistotniejszych wyborów sprzętowych narciarza, choć czasami nadal jeszcze nie docenianym. Dlatego dobry sklep narciarski to taki, w którym nie tylko znaleźć można odpowiedni model buta, ale także później dopasować go do indywidualnych cech stopy narciarza. O ile bowiem narty są sprzętem, który można zakupić w drodze sprzedaży internetowej, dobór odpowiedniego buta, który będzie spełniał oczekiwania w zakresie kontroli jazdy jak i wygody jest praktycznie niemożliwy bez wizyty w sklepie - tłumaczy Adam Lewandowski. - Jest to kwestia zarówno doboru odpowiedniego modelu, jak i późniejszego dostosowania go pod "konkretną nogę".

Jako specjalistyczny sklep narciarski NartyWarszawa.pl dołączył do Stacji Eksperta, który jest programem łączącym najbardziej specjalistyczne sklepy narciarskie w Polsce oferujące usługę termoformowania butów narciarskich oraz profesjonalne doradztwo produktowe w zakresie doboru sprzętu narciarskiego.- Główna zasada, która kieruje nasza pracą, to osiągnięcie takiego poziomu usług, zarówno w sprzedaży, jak i tzw. obsługi posprzedażowej, żeby klient był jak najbardziej zadowolony - mówi Lewandowski. - Dlatego przychodząc do nas na zakupy, być może narciarze pędzają czasami więcej czasu, niż pierwotnie planowali, ale na pewno nigdy tego nie żałują.

skionline.pl rekomenduje - sklep NartyWarszawa.pl
skionline.pl rekomenduje - sklep NartyWarszawa.pl

Istotnym elementem sklepu jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. - Bogactwo naszego asortymentu zaspokoi każdego entuzjastę sportów zimowych, począwszy od nowicjusza, kończąc na uczestniku zawodów. Oprócz dużego wyboru zapewniamy wysoką jakość sprzętu, który zawsze przed wypożyczeniem przechodzi serwis - opowiada Adam Lewandowski. - Podążając za trendami wymieniamy modele nart po maksymalnie dwóch sezonach. Można u nas dostać narty do jazdy po każdym rodzaju stoku, jak również i poza nim - dodaje.

Jako jedna z niewielu wypożyczalni w Polsce, NartyWarszawa.pl oferuje narty testowe z bieżącego sezonu takich firm jak Stoeckli, Atomic, Salomon, Head, Fischer, K2, Volkl, Bogner, a także i wiele innych. Jest to więc również łatwo dostępne centrum testowe. Bardziej poszukiwane, nagradzane modele nart, które cieszą się popularnością i są chętnie pożyczane, warto wcześniej zarezerwować w sklepie (wyłącznie osobiście) przed planowanym wyjazdem. Każda para nart przed wypożyczeniem jest profesjonalnie serwisowana.

skionline.pl rekomenduje - sklep NartyWarszawa.pl
skionline.pl rekomenduje - sklep NartyWarszawa.pl

A jeśli już jesteśmy przy serwisie - NartyWarszawa.pl to także znakomity serwis narciarski. Używa się tutaj nowoczesnych maszyn Wintersteiger Mercury - jednej z najlepszych maszyn na rynku. Serwisanci regularnie biorą udział w licznych szkoleniach tak, aby każdy sprzęt był doskonale przygotowany do każdych warunków na stoku. - Warto też pamiętać, że jest u nas możliwa także usługa w trybie ekspres, przy czym jest ona zdecydowanie droższa - podsumowuje Adam Lewandowski.- W razie konieczności jednak, jest u nas taka możliwość i warto o tym pamiętać.

Wizyta w sklepie NartyWarszawa.pl z pewnością utwierdziła nas w tym, że to kolejne miejsce na mapie Polski, które spokojnie możemy polecić narciarzom ze stolice. I spoza niej - także!

NartyWarszawa.pl
ul. Mangalia 4, Warszawa
e-mail: sklep@nartywarszawa.pl
telefon: +48 22 651 82 44
mobile: +48 502 266 224

Powyższy tekst jest kolejnym z cyklu "skionline.pl rekomenduje". W następnych artykułach będziemy prezentować firmy i placówki, które według naszej oceny oferują znakomitą jakość usług i bogaty wybór sprzętu narciarskiego. Jeśli znacie dobre sklepy czy serwisy, które warto polecić innym narciarzom - napiszcie do nas na adres skionline@skionline.pl . Postaramy się dotrzeć, sprawdzić i opisać je dla Was.

Tagi: #sprzęt narciarski #sklep #narty #nartywarszawa #fischer #buty narciarskie #polecamy

Powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 19/20
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020