skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Smith Prospect Jr. Kask, który rośnie razem z małym narciarzem

2019.12.16
Smith Prospect Jr. Kask, który rośnie razem z małym narciarzem
Kliknij, aby powiększyć.
Smith Prospect Jr. Kask, który rośnie razem z małym narciarzem
Kask, który rośnie razem z dzieckiem. Niemożliwe? Okazuje się, ze spełnienie marzeń narciarskich rodziców jest w zasięgu prezentu choinkowego. W tym sezonie Smith przedstawia rewolucyjny produkt, który ma szansę posłużyć Twojemu dziecku od najmłodszych lat na stoku, aż po wiek juniorski.
Rodzice małych narciarzy niemal co roku spotykają się z tym samym problemem. Sezon nadchodzi, czas spakować się na pierwszy wyjazd, a tu okazuje się, że część sprzętu dla dziecka jest już nieodpowiednia. Narty za krótkie, buty cisną, a kask… No właśnie. Kasku Smith Prospect Jr. ten problem nie dotyczy.

Dzięki technologii Smith Grow With Me™ kask jest wyposażony w dwie warstwy linera, dzięki czemu obejmuje największy zakres rozmiarów dziecięcych na rynku. Pierwsza wkładka w rozmiarze 48-52 cm służyć ma dzieciom od 2. do 6. roku życia. Kiedy nasz narciarz trochę podrośnie, wyciągamy pierwszą wkładkę, pod którą znajduje się liner w rozmiarze 52 - 56 cm, odpowiedni dla dzieci do ok. 12. roku życia. Obie warstwy mają oczywiście możliwość indywidualnego dopasowania. Tym sposobem młody zawodnik co roku ma wygodny i dopasowany kask, który rośnie razem z nim.

W Smith Prospect Jr. bezpieczeństwo gwarantuje niezastąpiony Koroyd™. Wnętrze kasku składa się z setek drobnych rurek, wytworzonych z kopolimeru. Przy uderzeniu rurki te zgniatają się równomiernie, perfekcyjnie absorbując siłę uderzenia. Dodatkowo konstrukcja Smith Aerocore™ zapewnia doskonały przepływ powietrza, z możliwością regulacji w górnej części kasku. Dzięki temu rozwiązaniu jest on lekki i przewiewny.

Smith Prospect Jr.
Smith Prospect Jr.

Dla dodatkowego bezpieczeństwa, Smith Prospect Jr. został też wyposażony w system MIPS. Specjalna warstwa między wkładką a skorupą kasku amortyzuje uderzenie, redukując jego siłę przy uderzeniach skośnych. Chroni tym samym mózg przed groźnym urazami.

Kask jest więc lekki, wygodny, a przede wszystkim bezpieczny. I - co ważne - może posłużyć dziecku przez kilka dobrych sezonów. Jeśli więc nie macie jeszcze pomysłu, jaką część narciarskiego ekwipunku sprezentować dziecku pod choinkę, Smith Prospect Jr. może okazać się świetnym wyborem. I to zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica.

Kaski Smith kolekcja 19/20

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #narty #kask narciarski #smith #prospect

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: