skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

SMITH WILDCAT: sportowe okulary na każdą porę roku

2020.11.18
SMITH WILDCAT: sportowe okulary na każdą porę roku
Kliknij, aby powiększyć.
SMITH WILDCAT: sportowe okulary na każdą porę roku
Podczas tegorocznych targów ISPO jedną z nowości przedstawionych przez markę SMITH były panoramiczne okulary Wildcat. Tego lata przebojem podbiły rynek sportowy, będąc hitem wśród rowerzystów, biegaczy i triathlonistów. Ich hybrydowa konstrukcja sprawia, że równie dobrze sprawdzą się w sportach zimowych.
Zima w tym roku każe na siebie długo czekać. Zamknięcie europejskich ośrodków narciarskich w listopadzie większości narciarzy uniemożliwiło otwarcie sezonu na lodowcach. Całe szczęście, że temperatura w Polsce dopisuje i pozwala na uprawianie innych sportów outdorowych. Okulary Wildcat równie dobrze sprawdzą się podczas pieszych wycieczek, joggingu, jak i podczas zjazdów w dół stoku czy podchodzenia pod górę na nartach skiturowych. Szereg technologii czyni je idealnym kompanem sportowych przygód o każdej porze roku.

Za stylowy design okularów Wildcat odpowiada ramka, której konstrukcja jest bardzo trwała. Wykonana została z przyjaznego środowisku materiału Evolve™ i elastycznego TPU, używanych przy tworzeniu gogli Smith. Dzięki temu rama jest wytrzymała i plastyczna, a okulary będą niezawodne nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Hybrydowa konstrukcja z cylindrycznymi szkłami gwarantuje takie samo krycie twarzy i ochronę jak gogle, a zarazem przepływ powietrza i wygodę równą okularom słonecznym. Możliwość regulacji nosków pozwala łatwo zarządzać cyrkulacją powietrza. Okulary nie parują i nie dadzą oczom łzawić nawet przy dużych prędkościach. A zauszniki i wymienione noski wykonane są ze specjalnego materiału, dzięki któremu okulary nie zsuwają się i bardzo dobrze trzymają się twarzy.

SMITH WILDCAT: sportowe okulary na każdą porę roku
SMITH WILDCAT: sportowe okulary na każdą porę roku

W zestawie z okularami Wildcat otrzymujemy twarde etui i dwie szybki - zupełnie przezroczystą oraz przeciwsłoneczną z ChromaPop™. Tej unikatowej technologii Smitha nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Szybki filtrują światło w miejscach, gdzie ludzkie oko ma z tym problem, optymalizując kolory i poprawiając kontrast. Szkła można bardzo łatwo i szybko wymienić, dzięki czemu Wildcaty mają szeroki zakres zastosowań. Ochronią oczy przed ostrym słońcem, ale i pomogą rozjaśnić nawet najbardziej szary, jesienny dzień.

Jeśli tak jak my, macie kota na punkcie przygody, koniecznie śledźcie profil SMITH Polska na Facebooku. Niebawem pojawi się tam więcej informacji na temat stylowych i praktycznych okularów Wildcat. #przygodowykot

Tagi: #sprzęt narciarski #gogle narciarskie #smith #wildcat #okulary sportowe #chromapop

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021