skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Technologie: Salomon
3D Energyzer - buty biegowe - Salomon
3D Energyzer to specjalny rodzaj mankietu, który zapewnia lepsza pracę i mniejsze zmęczenie mięśni. Gwarantuje dobre oparcie boczne dla kostki i łydki, dzięki czemu łatwiej kontrolować krawędzie. Nie ogranicza swobodnych ruchów kostki.
3D Race Monocoque - narty - Salomon
Wzmocniona konstrukcja 3D Monocoque. Technologia, dzięki której przekaz sił następuje szybko i bezpośrednio; poprawia trzymanie krawędzi.
3D soft Energyzer - buty biegowe - Salomon
Element stosowany w mankiecie butów rekomendowanych dla zawodników startujących w skiathlonie. Zapewnia doskonałe tylne oparcie, co jest niezwykle ważne podczas biegania techniką łyżwową, lecz nie ogranicza ruchów kostki (ważne w technice klasycznej).
3D Sport Monocoque - narty - Salomon
W konstrukcji 3D Monocoque stosuje się warstwy włókien tworzące szerokie ramiona. Technologia ta gwarantuje doskonały przepływ sił, oraz precyzyjne trzymanie krawędzi oraz zapewnia płynną, harmonijną jazdę.
ABS Sidewalls - narty - Salomon
Ściany boczne wzmacniają krawędzie i sprawiają, że cała konstrukcja narty jest bardziej solidna i odporna na uszkodzenia. Technologia, którą docenią wszyscy amatorzy zabawy w parku.
Active thermo 3 mm insole - buty biegowe - Salomon
Komfort i oparcie.
Active thermo 5 mm insule - buty biegowe - Salomon
Komfort i oparcie.
Adjustable Cuff Spoiler - buty narciarskie - Salomon
Element z tworzywa sztucznego umieszczony w tylnej części cholewki można łatwo regulować za pomocą klucza imbusowego w celu uzyskania idealnego dopasowania do obwodu nogi.
Adjustable heel strap - buty biegowe - Salomon
Regulowany pasek poprawiający trzymanie pięty. Zapewnia komfort i stabilność podczas biegania.
Advanced Shell Technology - buty narciarskie - Salomon
Skorupa w bucie Salomona wykonana jest z tworzywa o nazwie kaprolen, które pod wpływem podwyższonej temperatury mięknie i staje się plastyczne.Dzięki właściwościom kaprolenu możliwe jest formowanie skorupy buta i jej perfekcyjne dopasowanie do kształtu stopy użytkownika.
poprzednie1 - 10 z 109następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt