skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Technologie: buty narciarskie, Rossignol
Activator - buty narciarskie - Rossignol
Elastomer, który w połączeniu z active cockpit kumuluje, a następnie uwalnia energię. Im większy nacisk buta, tym mocniejsze oddziaływanie i lepsza interakcja. Activator może mieć 3 stopnie twardości, które wpływają na zachowanie narty.
Active Cocpit - buty narciarskie - Rossignol
Charakterystycznie wyprofilowana wkładka, którą zaprojektowano specjalnie dla kobiet, uwzględniając kształt i rozmiar damskiej stopy. Opatentowana, aktywna konstrukcja wspomagająca przekaz sił na nartę. Bardziej otwarta w górnej części w okolicy goleni. Gwarancja komfortu podczas jazdy
Active Hard Sole - buty narciarskie - Rossignol
Twardy spód buta w modelach ELITE 1 PRO. Większa o 30% wytrzymałość na zginanie. Umożliwia precyzyjną i agresywną jazdę.
Active Soft Sole - buty narciarskie - Rossignol
Elastyczny spód buta w modelach ELITE BANDIT B 1. Absorbuje drgania i wibracje
Active Sole - buty narciarskie - Rossignol
Nowy, opatentowany przez Rossignol spód buta w modelach z serii Elite. Może być wykorzystany we wszystkich modelach butów, dzięki zastosowaniu specjalnej pianki, którą pokryto spód na całej długości
Adjustable Spoiler - buty narciarskie - Rossignol
Możliwość regulacji kąta pochylenia cholewki buta
Canting - buty narciarskie - Rossignol
Regulacja ustawienia cholewki względem podeszwy buta w płaszczyźnie czołowej do indywidualnej budowy anatomicznej nóg narciarza. Canting x 2 – podwójny canting: zewnętrzny i wewnętrzny.
Cockpit - buty narciarskie - Rossignol
Konstrukcja nośna butów, która przekazuje idealnie impulsy narciarza na nartę. Składa się ze strefy sztywnych i elastycznych części konstrukcji buta zewnętrznego. Układ ten uzależniony jest od modelu i przeznaczenia. Występuje w wersji CockpitIN - blisko stopy (precyzja) i CockpitOUT - dalej od stopy (precyzja + komfort).
Comfort Heelpiece - buty narciarskie - Rossignol
Spód buta w okolicach pięty wykonany z dwóch różnych materiałów. Posiada antypoślizgową, gumową wstawkę, ułatwiającą chodzenie.
Comfort Hell-Pieces - buty narciarskie - Rossignol
Podeszwa buta wykonana z dwóch różnych materiałów, część podeszwy stykająca się z podłożem
Wykonana jest z gumy aby ułatwić marsz i ograniczyć ślizganie się . Część będąca w kontakcie z wiązaniem jest twarda i wytrzymała aby optymalnie chronić.
poprzednie1 - 10 z 41następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt