skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Technologie: buty biegowe, Rossignol
100% Composite Fiber - buty biegowe - Rossignol
Technologia konstrukcji szkieletu zewnętrznego buta, wykorzystująca włókna kompozytowe, zapewniająca perfekcyjną stabilność stopy, łatwość poruszania się w każdym rodzaju terenu bez strat energii i optymalny przekaz sił z nogi na nartę, przy jednoczesnej niewielkiej wadze sprzętu.
Cockpit Control - buty biegowe - Rossignol
Technologia konstrukcji buta zapewniająca lepsze wsparcie tylnej części stopy, co powoduje lepszy przekaz sił z nogi na nartę i precyzyjną kontrolę nad sprzętem.
Dual Density - buty biegowe - Rossignol
Technologia polegająca na zastosowaniu plastikowych tworzyw o różnych gęstościach w jednym elemencie konstrukcji buta. Dzięki temu zyskuje się precyzyjną kontrolę nad sprzętem, zminimalizowanie wysiłku i optymalny kontakt narty ze śniegiem.
Free Flex - buty biegowe - Rossignol
Technologia konstrukcji buta, pozwalająca dostosować jego giętkość i stopień ugięcia do stylu biegu. W technice klasycznej but charakteryzuje się dużą giętkością, co daje maksymalną siłę odbicia. W technice dowolnej but dobrze stabilizuje stopę i zapewnia optymalny przekaz sił z nogi na nartę.
Lady Fit - buty biegowe - Rossignol
Technologia konstrukcji wkładki wewnętrznej buta, w kształcie dostosowanym do specyficznej anatomii kobiecej stopy, zapewniająca optymalny komfort użytkowania, lepsze "czucie" buta i dodatkową stabilizację stopy.
Lock Down System - buty biegowe - Rossignol
System zapinania buta biegowego zapewniający perfekcyjne dopasowanie buta do stopy poprzez równoczesną stabilizację pięty i podbicia. Dzięki temu zyskuje się lepszą precyzję ruchu i kontrolę nad nartą.
Micrometric Buckle Ratchet - buty biegowe - Rossignol
System zapięcia buta wokół kostki wykorzystujący klamrę z mikroleguracją. Daje to efekt w postaci lepszej stabilizacji kostki, perfekcyjnego "czucia" buta, precyzyjnej kontroli nad nartą i wzmocnionej siły odbicia.
Soft Fit - buty biegowe - Rossignol
Ergonomiczne, wodoodporne, zabezpieczające skutecznie przed zimnem krycie sznurowania w bucie biegowym.
Soft Touch - buty biegowe - Rossignol
Rodzaj membrany zapewniającej użytkownikowi maksymalny komfort, precyzyjną kontrolę i doskonałe przyleganie buta do stopy.
Speed Lock System - buty biegowe - Rossignol
System łatwego i szybkiego sznurowania, w którym sznurowadła z łatwością mogą być zaciągane bez konieczności zdejmowania rękawic.
poprzednie1 - 10 z 11następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021