skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Technologie: buty biegowe
Carbon skating plate - buty biegowe - Salomon
Lekka, dynamiczna podeszwa. Akumuluje energię w trakcie wygięcia, a uwalnia w fazie odbicia. Bardzo sztywna poprzecznie, gwarantuje doskonały przepływ energii.
Classic flex - buty biegowe - Salomon
Podeszwa gwarantująca stabilność, kontrolę narty i doskonały przekaz energii. Umożliwia swobodne wyginanie stopy, więc idealnie sprawdzi się podczas biegania techniką klasyczną. Sztywna poprzecznie, lecz elastyczna wzdłużnie.
Cockpit Control - buty biegowe - Rossignol
Technologia konstrukcji buta zapewniająca lepsze wsparcie tylnej części stopy, co powoduje lepszy przekaz sił z nogi na nartę i precyzyjną kontrolę nad sprzętem.
Combi flex - buty biegowe - Salomon
Optymalne proporcje - podeszwa jest bardzo sztywna poprzecznie, lecz elastyczna wzdłużnie, gwarantując swobodne zginie stopy. Sprawdza się podczas biegania techniką klasyczną i łyżwową.
Custom Fit - buty biegowe - Salomon
Wkładka, w konstrukcji której zastosowano komfortową piankę, piankę formowalną termicznie oraz lycrę. Gwarantuje perfekcyjne dopasowanie i wygodę.
Dual Density - buty biegowe - Rossignol
Technologia polegająca na zastosowaniu plastikowych tworzyw o różnych gęstościach w jednym elemencie konstrukcji buta. Dzięki temu zyskuje się precyzyjną kontrolę nad sprzętem, zminimalizowanie wysiłku i optymalny kontakt narty ze śniegiem.
Easy lace - buty biegowe - Salomon
Szybki, praktyczny i łatwy system sznurowania.
Ergonomic flexible cuff - buty biegowe - Salomon
Mankiet o średniej sztywności gwarantujący doskonałe oparcie boczne i tylne kostki. Zapewnia stabilność i ułatwia kontrolę narty.
Free Flex - buty biegowe - Rossignol
Technologia konstrukcji buta, pozwalająca dostosować jego giętkość i stopień ugięcia do stylu biegu. W technice klasycznej but charakteryzuje się dużą giętkością, co daje maksymalną siłę odbicia. W technice dowolnej but dobrze stabilizuje stopę i zapewnia optymalny przekaz sił z nogi na nartę.
Fully integrated gaiter - buty biegowe - Salomon
System stosowany w butach Salomona; zapobiega przedostawaniu się wody i śniegu do środka.
poprzednie11 - 20 z 54następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt