skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Technologie: wiązania narciarskie, Fischer
ABS System - wiązania narciarskie - Fischer
W wiązaniach wyposażonych w system ABS but opuszcza wiązanie bez możliwości jakichkolwiek zaczepów w sposób płynny. Rozwiązanie to zapewnia wypięcie z najwyższym współczynnikiem bezpieczeństwa, nawet przy bucie zniszczonym, zanieczyszczonym lub zaśnieżonym od spodu.
Carveconcept - wiązania narciarskie - Fischer
Płyta Carvingowa została zaprojektowana specjalnie do wiązań Fischer’a. Podwyższa dodatkowo but o 10 mm (całkowita wysokość wraz z wiązaniem 31 mm). Dzięki temu udało się poprawić transfer sił na nartę, zwłaszcza w przypadku nart taliowanych, co sprawia, że carving to jeszcze większa zabawa.
Diagonal - wiązania narciarskie - Fischer
Tył wiązań Fischer Diagonal wypina w zakresie 150°. Rozwiązanie to redukuje przeciążenia skrętne stawu kolanowego zwłaszcza przy upadkach do przodu lub do tyłu po skosie ze skręceniem stopy.
Freeflex - wiązania narciarskie - Fischer
Zespół płyt pomyślnie przetestowany w warunkach Pucharu Świata. Technologia używana przez zawodników Fischera: Michaela von Grünigena i Rainera Schönfeldera.
Z systemem Freeflex, w którym pięta przesuwa się podczas ugięcia narty nie zmieniając docisku buta, narta pracuje na całej długości bez utraty właściwej sobie dynamiki.
W rezultacie otrzymuje się optymalne prowadzenie i trzymanie krawędzi nart. Sprężyna w części środkowej redukuje efekt „kłapania dziobów” w nartach dociskając przód narty do śniegu.
Freeflex Pro - wiązania narciarskie - Fischer
Tylna część płyty jest niezależna co pozwala na swobodną pracę narty.
FRP - wiązania narciarskie - Fischer
Fischer 4 Roll Pincer System (FRP) jest rozwiązaniem zapewniającym optymalną elastyczność wiązania i optymalną pracę podczas wypięcia. FRP redukuje o 30% naturalny luz buta w wiązaniu a co za tym idzie przyspiesza o 30 % przekaz energii na krawędź narty.
Lepsze tłumienie i trzymanie na krótkich, ostrych skokach redukuje obciążenia stawu kolanowego.
Full Diagonal - wiązania narciarskie - Fischer
Full-diagonal system zapewnia uwolnienie buta z wiązania w zakresie 180° w przypadku upadku do tyłu lub upadku ze skręceniem. Technologia redukuje przeciążenia stawu kolanowego i ryzyko kontuzji.
Powerrail - wiązania narciarskie - Fischer
Rozwinięcie technologii Railflex - płyta jest szersza i niższa dla poprawienia przenoszenia siły. Cechy szczególne: regulacja bez użycia narzędzi, przystosowane do wiązań stosowanych w wypożyczalniach.
Railflex - wiązania narciarskie - Fischer
Unikalny system zintegrowany z nartą, który pozwala w bardzo prosty sposób zamontować wiązania w kilka sekund. Wystarczy prosty ruch i wiązanie "wskakuje" do narty!
poprzednie1 - 9 z 9następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt