skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Technologie: wiązania narciarskie
AXIUM - wiązania narciarskie - Rossignol
Nowa, bardzo lekka konstrukcja o nowoczesnym wyglądzie. Łatwe w obsłudze, specjalnie zaprojektowany przód ułatwia wpinanie w każdej pozycji. Ciężar pary wiązań:1480 g.
Backward Release - wiązania narciarskie - Atomic
System umożliwiający wypięcie buta w przedniej części wiązania w górę. Sprawdza się i pomaga uniknąć kontuzji podczas upadku w tył.
Biometric - wiązania narciarskie - Marker
System wielokierunkowego wypięcia przodu. Posiada zdolność do rozpoznania i zdefiniowania kierunku działania i wartości siły wypinającej. W razie konieczności potrafi zredukować nastawioną siłę wypięcia do poziomu bezpiecznego dla narciarza. Przy wystąpieniu najbardziej szkodliwych dla kolan, złożonych kierunków wypięcia przodu wiązania - w górę i w bok, system Biometric potrafi zmniejszyć rzeczywistą siłę wypięcia nawet o 50% w stosunku do jej początkowej nastawy.
Carve Plate - wiązania narciarskie - Rossignol
Płyta wysokości 15 mm, przystosowana do wiązań Axial. Przednia część płyty montowana jest stabilnie, tylna ruchoma (float mounting). Na całej długości dolnej części płyty znajduje się tłumik drgań wykonany z elastomeru.
Carveconcept - wiązania narciarskie - Fischer
Płyta Carvingowa została zaprojektowana specjalnie do wiązań Fischer’a. Podwyższa dodatkowo but o 10 mm (całkowita wysokość wraz z wiązaniem 31 mm). Dzięki temu udało się poprawić transfer sił na nartę, zwłaszcza w przypadku nart taliowanych, co sprawia, że carving to jeszcze większa zabawa.
Comshock Amortyzator - wiązania narciarskie - Marker
Absorbuje i kontroluje drgania o dużej częstotliwości występujące podczas szybkiej jazdy po oblodzonym stoku. Przy częstotliwości drgań przekraczającej 10 Hz amortyzator usztywnia wiązanie. Precyzyjnie utrzymuje but w osi symetrii narty i zabezpiecza wiązanie przed niebezpiecznym, przedwczesnym wypięciem.
Course CF Pro - wiązania narciarskie - Salomon
Wkład butów dla zawodników (modyfikacja wkładu typu Customfit Pro). Najlepsze połączenie wkładu buta z elementami przenoszącymi siły sterowania i neoprenową pianką.
CustomFit - wiązania narciarskie - Salomon
Wkład charakteryzujący się pełnym komfortem użytkowania i dokładnym, anatomicznym dopasowaniem do stopy – dzięki finalnemu kształtowaniu wkładu wypełnionego pianką termoformującą "na miarę" stopy przyszłego użytkownika (w 15-to minutowym procesie termicznym na specjalnym urządzeniu w firmowych punktach sprzedaży i autoryzowanych serwisach)
Customfit 3D - wiązania narciarskie - Salomon
Wkład butów o zintensyfikowanych efektach wynikających z procesu termo-formowania (jak wkładów typu Customfit) - uzyskanych przez zastosowanie trzywarstwowej struktury ścianek wkładu o zróżnicowanych materiałach, dających w efekcie bardzo dobre, anatomiczne obejmowanie stopy i optymalne przenoszenie sił sterowania.
Customfit Pro - wiązania narciarskie - Salomon
Modyfikacja wkładu typu Customfit 3D o zwiększonych strefach termo-formowania.
poprzednie11 - 20 z 60następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020