skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Najnowsze technologie
Flex Liner - buty narciarskie - Salomon
Specjalnie zaprojektowany but wewnętrzny z elastycznymi obszarami wokół łydki i kostek, które zwiększają poziom komfortu.
Twinframe - buty narciarskie - Salomon
Dzięki dwumateriałowej konstrukcji Twin Frame twarda rama podeszwy zapewnia precyzję i dobre przenoszenie energii, natomiast bardziej miękka cholewka oferuje lepsze odbijanie i dopasowanie.
Adjustable Cuff Spoiler - buty narciarskie - Salomon
Element z tworzywa sztucznego umieszczony w tylnej części cholewki można łatwo regulować za pomocą klucza imbusowego w celu uzyskania idealnego dopasowania do obwodu nogi.
Dual SensiFit Insert - buty narciarskie - Salomon
Miękkie poliuretanowe wstawki SensiFit™ po obu stronach części skorupy ułatwiają zakładanie butów oraz gwarantują anatomiczne dopasowanie do podbicia.
Custom Shell HD Shell & Cuff - buty narciarskie - Salomon
Poddanie skorupy i cholewki procesowi Custom Shell HD pozwalają szybko i w pełni dopasować buty do indywidualnych potrzeb w czasie zaledwie 10 minut. Zastosowanie cieńszych ścianek i nowych materiałów sprawia, że stopa znajduje się bliżej skorupy, potęgując doznania, zapewniając więcej mocy i umożliwiając bezpośrednie przenoszenie energii.
SensiFit Insert - buty narciarskie - Salomon
Miękka poliuretanowa wstawka SensiFit™ na zewnętrznej części skorupy ułatwia zakładanie butów oraz gwarantuje anatomiczne dopasowanie do podbicia.
Coreframe 360° - buty narciarskie - Salomon
Technologia Coreframe 360° zapewnia lekkość, potęguje doznania i oferuje mnóstwo możliwości dopasowania. Wkładki skorupy i cholewki gwarantują geometrię i sztywność buta po zastosowaniu procesu Custom Shell HD.
Seamless Liner - buty narciarskie - Salomon
Nowy, wstępnie formowany i uwzględniający anatomię stóp but wewnętrzny bez wewnętrznych ani zewnętrznych szwów poprawia komfort, precyzję, poziom ciepła i dopasowanie.
Sense Amplifier - buty narciarskie - Salomon
Technologia Sense Amplifier pozwala płynnie i precyzyjnie wejść w każdy zakręt, jednocześnie zapewniając niezrównany efekt odbicia, szybszą zmianę krawędzi i przyspieszenie przy wychodzeniu z zakrętu.
Custom Shell HD - buty narciarskie - Salomon
Proces Custom Shell HD pozwala szybko dopasować dolną część skorupy butów do indywidualnych potrzeb w czasie zaledwie 10 minut. Zastosowanie cieńszych ścianek i nowych materiałów sprawia, że stopa znajduje się bliżej skorupy, potęgując doznania, zapewniając więcej mocy i umożliwiając bezpośrednie przenoszenie energii.
poprzednie11 - 20 z 864następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt