skionline.plsprzęt serwis sprzętu narciarskiego Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Tuning nart cz. 1 - Wprowadzenie - prezentuje Marek Żurawiecki

2017.10.10
Marek Żurawiecki / Sport Center
Kliknij, aby powiększyć.
Marek Żurawiecki / Sport Center
Przygotowanie i serwisowanie nart to temat rzeka. Teorii, jak najlepiej przygotować deski jest wiele, dlatego o pomoc w okiełznaniu zagadnienia poprosiliśmy eksperta z wieloletnim doświadczeniem. Marek Żurawiecki prowadzi serwis i sklep narciarski Sport Center od 1985 roku. W międzyczasie pogłębiał wiedzę pracując jako szkoleniowiec, product menager i serwisant dla takich firm jak Salomon, Atomic, Blizzard i Tecnica, w Polsce i we Francji.

Cykl filmów, który prezentować będziemy na łamach skionline.pl pozwoli Wam poznać tajniki doboru odpowiedniego sprzętu i metod, dzięki którym narty będą jeździć, a nie przesuwać się po śniegu.

Odcinek 1 - Wprowadzenie


Co dokładnie kryje się pod pojęciem tuningu nart, i czy konieczne jest serwisowanie maszynowe? Co zyskamy "dopieszczając" ręcznie narty i jak zabieg ten przełoży się na jakość jazdy? Co to jest "podwieszana krawędź" i "kątowanie krawędzi"? Wreszcie, czy narty dla początkujących powinny być tak samo dobrze przygotowane, jak te dla osób doskonale jeżdżących? W pierwszym odcinku cyklu, w arkana serwisowania nart wprowadza ekspert Marek Żurawiecki / Sport Center.


Zobacz kolejny odcinek - Sprzęt

Partnerzywww.toko.info.pl

www.zurawiecki.eu

skionline.pl
Tagi: #serwis nart #tuning nart #ostrzenie #smarowanie #toko

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: