Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kolejny kwiatek na Ale Drogo!


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny przykład na Ale Drogo ściemy ze strony sprzedającego na temat produktu.:confused:

Model nart jest z sezonu 2008/2009 i w dodatku z wiązaniami Rental.:cool:

Narta zapewne pochodzi z wypożyczalni.

Co do przebiegu tej narty to można mieć wątpliwości.

Jak można również zauważyć sprzedający bardzo ciekawie sfotografował narty.

Nie widzimy całych wiązań, ślizgów no i krawędzi.:eek:

Ale kupujący na Ale Drogo lubią być nabijani w butelkę.

http://www.allegro.pl/item944310314_narty_kneissl_white_star_sl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem sprzedającemu pytanie czy może przesłać zdjęcia ślizgów i krawędzi , ale jakoś w odpowiedz nie wierze :D

A tak nawiasem co to za narty (myślę że rental) ale jakiej klasy?

: https://ssl.allegro.pl/item944978082_narty_vist_d_type_na_salomon_extra_light_wroc.html

Bo mogły by być fajnymi szutrówkami :)

Edytowane przez magelan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzućcie okiem na gogle Uvexa NARCIARSKIE na allegro.... są też modele robotnicze... masakra :)

A link gdzie???

Tobie sie nie chciało linka wstawić.:)

A mnie sie ma chcieć kopać po aledrogo :P

Przecież wiesz ,że należę do gatunku "leniwy sapiens" ;)

Tak bardzo chciałem zobaczyć te modele robotnicze.

Cokolwiek miałoby to znaczyć.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A link gdzie???

Tobie sie nie chciało linka wstawić.:)

A mnie sie ma chcieć kopać po aledrogo :P

Przecież wiesz ,że należę do gatunku "leniwy sapiens" ;)

Tak bardzo chciałem zobaczyć te modele robotnicze.

Cokolwiek miałoby to znaczyć.:rolleyes:

http://www.allegro.pl/item943285036_gogle_przeciwodpryskowe_ochronne_uvex_ultrasonic.html

http://www.allegro.pl/item945408108_gogle_uvex_ultrasonic_polecam.html

http://www.allegro.pl/item945721922_nowe_gogle_firmy_uvex.html

http://www.allegro.pl/item944477598_uvex_cyberguard_9188_121_nieparujace_na_gumce.html

te ostatnie maja fajny opis :D

Nowa wersja okularów o dynamicznym sportowym wzornictwie.

Okulary wyposażone w gumkę zamiast zauszników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic śmiesznego w każdej aukcji pisze że są to okulary techniczne (Okulary przeciwodpryskowe, 100% ochrona przed UV, klasa optyczna 1.) a nie sportowe sam takich używam przy pracach w ogrodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alle...

Kupiłem w styczniu coś takiego: www.allegro.pl/item890695866_890695866.html , oczywiście z niepokojem oczekiwałem na przesyłkę, ale stan nart okazał się lepszy niż w opisie i na zdjęciach. Miały być "żwirówki", a stały się moimi ulubionymi nartami, model bardzo stary, oceniam je na jakieś 8-9 lat, ale świetnie się na nich jeździ (na zmianę z Atomic SX 12), no i ta cena - 164,50 zł. A w październiku kupiłem nowe Lange Fluid 12 za 800 zł, sprzedawca przyjechał do domu (z Hażlacha koło Cieszyna) , przymierzyłem (miał ze sobą kilka rozmiarów i innych modeli), trochę się zastanowiłem, ale nie było się za bardzo o co targować (cena w sklepach od 1400 do 1600 zł) i "wziąłem". Na Allegro po prostu trzeba bardzo uważać, (filtrować opisy, dzwonić, słać maile, ale przede wszystkim kierować się zdrowym rozsądkiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w styczniu coś takiego: www.allegro.pl/item890695866_890695866.html , oczywiście z niepokojem oczekiwałem na przesyłkę, ale stan nart okazał się lepszy niż w opisie i na zdjęciach. Miały być "żwirówki", a stały się moimi ulubionymi nartami, model bardzo stary, oceniam je na jakieś 8-9 lat, ale świetnie się na nich jeździ (na zmianę z Atomic SX 12), no i ta cena - 164,50 zł. A w październiku kupiłem nowe Lange Fluid 12 za 800 zł, sprzedawca przyjechał do domu (z Hażlacha koło Cieszyna) , przymierzyłem (miał ze sobą kilka rozmiarów i innych modeli), trochę się zastanowiłem, ale nie było się za bardzo o co targować (cena w sklepach od 1400 do 1600 zł) i "wziąłem". Na Allegro po prostu trzeba bardzo uważać, (filtrować opisy, dzwonić, słać maile, ale przede wszystkim kierować się zdrowym rozsądkiem).

To były kultowe narty.Stara ręczna szwajcarska robota.Teraz juz takich nie robią :(

Edytowane przez hucu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zaraz napiszę e-maila, gdzie takie można kupić za taką cenę, a odpowiedź zamieszczę...

Napisałem do tego zawodnika pytanie następującej treści:

Witam

Jestem zainteresowany zakupem takich nart, ale nowych. Może mam Pan takie, albo mógłby mi wskazać gdzie takie można zakupić??

Pozdrawiam

Otrzymałem odpowiedź::D:D:D:D:D:D:D

"Witam,

Nie posiadam nowych nart niestety . Narty ktore sa wystawione na sprzedaz sa uzywane nie cale dwa na sezony i sa w bardzo dobrym stanie , jestem z nich bardzo zadowolony . Wystawilem je za bardzo atrakcyjna cene 420zl ktore tak naprawde kosztuja ponad 1000zl poniewaz sa to narty specjalnie przystosowane do zjazdow po stokach stromych,szybkich , i wyboistych szlakach gor zwane carwingi . Polecam poniewaz nigdzie Pani nie kupi takich nart w takiej atrakcyjnej cenie i zachecam do wspołpracy...":):D:D

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...