Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

poseł górski


Rekomendowane odpowiedzi

:mad:634066853565602388.JPG

tu jest ten od teori spiskowych :mad: :mad:

Mieliśmy sygnały' date=' że Bronisław Komorowski podjął w sobotę pierwsze próby przejęcia kontroli nad IPN i BBN. A jeszcze nie ostygły ciała prezesa Kurtyki i ministra Szczygły. Już niebawem możemy mieć sytuację nie tylko dominacji jednej partii, ale dyktaturę niczym w komunizmie albo putinowskiej Rosji - grzmi.,[/quote']

gdyby ktos przez przypadek chciał na niego zagłosować :mad:

Edytowane przez 1973marcin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za komuny był taki minister oświaty Górski, jak każdy minister w tamtym czasie był bardzo lubiany wśrod studentów:D Kiedyś na budynku AGHu zawisł transparent o treści:

Nie służy nam Górski... i dopisane było małymi literkami klimat - tkie czasy były,że wymagały drobnych aluzji i pewnej pomysłowości - to było w cenie. A dzis Górski wali cepem aż miło (niemiło)

Jakoś tak mi sie przypomniało bo mi dziś Górski też wyjatkowo nie służy - mdli mnie a jak widzę jego foto to.......:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszło do głowy temu panu,że jest czas żałoby i zadumy.

Miałbym głębszy komentarz ale z powyższych względów się powstrzymam.

podpisuje sie choć korci mnie wyrazić swoje zdanie na powyższego emaila p.Górskiego , moze kiedyś... na razie nie czas na próby leczenia wariatów , szkoda tylko że taki "margines" robi zamęt w takim czasie i w takim trudnym temacie który może wreszcie ma szanse na obranie dobrego kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Trzeci temat już o podobnej wymowie. Kochani olejmy to. Nie zamieszczajmy nie linkujmy nie komentujmy nie denrwujmy sie bzdurami.

Po prostu pomińmy tak jak pomijamy nic nie znaczące śmieci - co najwyżej możemy pomóc im znaleźc sie na wysypisku a brak odzewu to bardzo dobra metoda.

Serdecznie pozdrawiam

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Trzeci temat już o podobnej wymowie. Kochani olejmy to. Nie zamieszczajmy nie linkujmy nie komentujmy nie denrwujmy sie bzdurami.

Po prostu pomińmy tak jak pomijamy nic nie znaczące śmieci - co najwyżej możemy pomóc im znaleźc sie na wysypisku a brak odzewu to bardzo dobra metoda.

Serdecznie pozdrawiam

Mitek ma rację. Trzeba myśleć i koncentrować się na pozytywach. Szukać dobrych i radosnych rzeczy a nie grzebać w śmieciach. To daje energię i chęci. Reszta nas tylko osłabia.

Pozdrawiam.

PS: Ja wyłączyłem radio w pracy, a w telewizji to od dawna tylko programy popularno-naukowe i narty oglądam.

Edytowane przez lokiec3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te komentarze i widzę, że nic tak nie boli i nie wywołuje takiej furii, jak prawda.

Komorowski postąpił "kulturalnie i taktownie" rozpoczynając czystkę jeszcze przed pochowaniem zwłok Prezydenta, ale "oszołomem" i "wariatem" jest ten, kto odważył się o tym głośno powiedzieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest ten koleś, który chciał obwołać Jezusa Królem Polski....?

We wczorajszym wydaniu "naszego dziennika" jest z nim wywiad. Tam dopiero pluje jadem. (wydanie w pdf na stronie nd)

To jest ten który zawyrokował o końcu cywilizacji białego człowieka po wyborze Obamy na prezydenta.

aaa to wiele tłumaczy :)

Czytam te komentarze i widzę, że nic tak nie boli i nie wywołuje takiej furii, jak prawda.

Komorowski postąpił "kulturalnie i taktownie" rozpoczynając czystkę jeszcze przed pochowaniem zwłok Prezydenta, ale "oszołomem" i "wariatem" jest ten, kto odważył się o tym głośno powiedzieć.

No cóż P.Marku aby dyskutować trzeba mieć odwagę, jak Pan widzi nam jej nie brakuje - rozmawiamy z naszych dotychczasowych "odwiecznych" nicków i się tego nie wstydzimy - podobnie jak naszych poglądów . Pan Panie Marku po 1wsze nie przedstawił się na forum, profil mówiąc szczerze mało co mówi , wypadało by uzupełnić. Moje zdanie jest takie - jest Pan stałym bywalcem forum od dawna i pewnie ma nicka zarejestrowanego od dawna jednak bał się Pan polemiki i założył dziś jak widać 13.04 nowego nicka (na szybko) śmiem twierdzić że 2go a może kolejnego już i próbuje Pan podjudzać do pseudo dyskusji politycznej.

Nie damy się sprowokować ...

Edytowane przez nexcom
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było że tylko sensacji szukamy, poseł dzisiaj się pokajał

Poseł PiS powiedział na łamach rosyjskiej gazety:

Za pośrednictwem Waszej gazety, proszę rosyjski rząd o wybaczenie za obwinienie go - w stanie szoku - o przyczynienie się do śmierci naszego prezydenta i całej polskiej delegacji.

Proszę mnie zrozumieć. Udzielałem wywiadu kilka godzin po informacji o tragedii. Wtedy byłem w głębokim szoku. Wywiadu udzieliłem w drodze do miejsca tragedii, gdy jechaliśmy pociągiem do Smoleńska, przez terytorium Białorusi. Żadnych szczegółów awarii jeszcze nie znaliśmy. Tylko jedno - prezydencki samolot 101 rozbił się. I wszystko, co powiedziałem dziennikarzom, było pod wpływem emocji

co do tego pana to ja mam swoje zdanie którego i tak nie zmienie,

Edytowane przez 1973marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...