Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak jeździmy?


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Nie traktujcie tego jako jakąś prowokację. Mając zaufanie do członków skionline chciałem po prostu cos sprawdzić.

Pytanie jest takie:

Kto z was ewentualnie znanych Wam ludzi potrafi tak pojechać:

[YOUTUBE]a_WmsL-6szI[/YOUTUBE]

Tak to znaczy tak!. Pełna pyta pełna kontrola, skręt ciety w szybkim rytmie bez zachwiań.

Od razu zaznaczam - ja nie potrafie i uważam, że ten demonstrator (jest jeszcze parę ogólnie znanych filmów z tym gosciem w sieci) jeździ na 10.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja na poważnie a Wy jak zwykle - podsmiech....i.;)

Ale poważnie jestem zaskoczony, że mamy tylu dobrych na forumie. Jak pisalem dla mnie ten rytm jest raczej nieosiągalny z taką kontrolą - moze 4-5 skretów ale w długiej skwencji bez szans.

Jeszce jedna prośba:

Czy osoby wymienione jako te które umią ;) moglyby potwierdzić, że tak jest rzeczywiście?

Pozdrawiam

PS Jack jesteś pewien że to ten koleś?

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Jack jesteś pewien że to ten koleś?

Tak. Wrzuc sobie w wyszukiwanie na youtube Richard Berger.

Tu troche informacji przetlumaczonych:

http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.sportsunity.com%2Fspe%2Fric%2F03.html&act=url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawice zostały rzucone ;):):D

nie rzucone, a podane i nie rękawice, tylko ręce ;) - zawsze pozytywnie nastawiony - :"Stubai-owców" pozdrawiam wirtualnie jutro z Molka ! :)

pozdro

jahu

ps.

w temacie - rytm, tempo, agresja, szybkość z krawędzi na krawędź, pewność "stania" nad nartami itd.. - zawodnicza :) - świetny Demonstrator ! - tak widziałbym dobrego Instruktora - a nie popisy i pławienie się w pługach i kątowych "technikach" w nieskończoność - już chyba Jarek kiedyś ten temat poruszał jednoznacznie .. - problem delikatny, bo dotyka kwestii kasy ze szkoleń i jakości techniki własnej "Instruktorów" ;)

Edytowane przez jahu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mozna o nim przeczytac to

Richard Berger nazywany Richi posiada te wszystkie wymianione przez Jaha tytuly z instruktorem wlacznie.

To co ogladamy nie ma nic wspolnego z nauczaniem jazdy na nartach

a raczej prezentacja mozliwosci jazdy.

Na jego filmach sa rozne predkosci odtwarzania, montaze sekwencji co w zadnym stopniu nie pomniejsza jego kunsztu.

"Mlody szczun" 68 r. urodzenia . austryjak dzialajacy w Japonii stad te azjatyckie komentarze choc on mowi po niemiecku.

Jezdzi na Head, domyslam sie, ze klasyczny slalomowy podzial 165 cm r 13.

Dla mnie to najlepszy "prezentator" agresywnego narciarstwa jakiego widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie traktujcie tego jako jakąś prowokację. Mając zaufanie do członków skionline chciałem po prostu cos sprawdzić.

Pytanie jest takie:

Kto z was ewentualnie znanych Wam ludzi potrafi tak pojechać:

[YOUTUBE]a_WmsL-6szI[/YOUTUBE]

Tak to znaczy tak!. Pełna pyta pełna kontrola, skręt ciety w szybkim rytmie bez zachwiań.

Od razu zaznaczam - ja nie potrafie i uważam, że ten demonstrator (jest jeszcze parę ogólnie znanych filmów z tym gosciem w sieci) jeździ na 10.

Pozdrawiam serdecznie

:)

Jeszcze w zeszłym sezonie jeździłem podobnie :( (przed skasowaniem płotków w Skicenter Pracica)

Podstawa to dobre narty ale najważniejsze są bardzo szybkie nogi

Dla mnie przyjemność z takiej jazdy jest niesamowita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...