Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

12. marca 2011 zawody!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, bo musisz jakoś do mety dojechać, a przynajmniej wystartować :DMoże między kwiatkami, taki zwinnościowy, a potem siłowy przy ładowaniu
Największy problem to mogę mieć z koncentracją, bo u mnie już wiosna pełną parą, ale liczę że zamiast międzyczasu będzie na trasie stał Mysiek z grillem:DOj tam zaraz kwiatki, porę chwastów, a nie kwiatki:rolleyes:

P1010349 (Small).jpg

57da811fd26a9_P1010349(Small).jpg.072ae9776e37dd2aab5c4a746bbb9072.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy problem to mogę mieć z koncentracją, bo u mnie już wiosna pełną parą, ale liczę że zamiast międzyczasu będzie na trasie stał Mysiek z grillem:D

Oj tam zaraz kwiatki, porę chwastów, a nie kwiatki:rolleyes:

no proszę :) w każdej plotce jest źdźbło prawdy:) tudzież łodyzka...

bardzo ładnie, elegancko i kolorowo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy on nie wie że w tym wieku już się nie podnosi:D

Trzymamy się tematu... :D

W piątek 11. marca proponuję spotkanie w karczmie pod Nosalem i uzgodnienie strategii na zawody. Ćwiczenia w podnoszeniu nie będą wskazane na dzień przez startem.

Będzie okazja, aby omówić szczegóły przejazdów treningowych...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend wybieramy się ze znajomymi w 9 rodzin na Szymoszkową i tak trochę się wkurzam ,że nie trafiłem (znowu-niestety) z terminem naszych zawodów.ale jak już tam będę to podjadę na Nosala i porobię trochę zdjęć ,żeby było wszystko widoczne live i skrobnę co i jak.

mam jeszcze nadzieje ,że jeden znajomek w końcu się zdecyduje i jednak zawitamy tam razem.

a może wybiera się ktoś z Tychów bądź okolic na zawody już w piątek?- (bo tak by mi pasowało) i w sobotę po zawodach powrót.- byłoby raźniej i na pewno weselej niż solo.

a o co chodzi z tym biegiem na rakietach :):eek::eek::eek::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend wybieramy się ze znajomymi w 9 rodzin na Szymoszkową i tak trochę się wkurzam ,że nie trafiłem (znowu-niestety) z terminem naszych zawodów.ale jak już tam będę to podjadę na Nosala i porobię trochę zdjęć ,żeby było wszystko widoczne live i skrobnę co i jak.

mam jeszcze nadzieje ,że jeden znajomek w końcu się zdecyduje i jednak zawitamy tam razem.

a może wybiera się ktoś z Tychów bądź okolic na zawody już w piątek?- (bo tak by mi pasowało) i w sobotę po zawodach powrót.- byłoby raźniej i na pewno weselej niż solo.

a o co chodzi z tym biegiem na rakietach :):eek::eek::eek::)

A jaki to problem wpaść na chwilę pod Nosal i wyjechać prosto do Włoch na narty :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoszenie wysłane!

niestety na trening giganta w piątek nie dam rady przyjechać, praca do 15 a z wolnym ciężko ale coś może pokombinuje.. jak nie to widzimy się w sobotę:) lub wieczorem w piątek:P

Dostałem, Do zo! I życzę powodzenia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na nosalu przed poludniem-mniej więcej w godzinach rozpoczęcia zawodów- i powiem wam ,że stok twardy ,ubity ,przygotowany dobrze,ale miejscami jakies drobne kamyczki się pojawiły.Myslę,że smarowanie nie będzie tak ważne jak dobrze naostrzone i trzymające krawędzie.speeda łapie się w moment-przy tym nachyleniu-i trzeba bylo nieźle dociskać i trzymać narty.

Zagadalem instruktora Stramy o zawody co i jak,ale na początku strzelił :eek::eek::eek: i stwierdził,że i owszem,ale zawody sa zamknięte -wyłącznie dla INSTRUKTORÓW :eek:. to myslę niezła jazda będzie-chyba nas będą ostro instruować. Poszedłem z kolegą (nowy użytkownik skionline - bruno) do biura,ale tam przesympatyczne panie zapisaly nas -pobrały opłatę i uspokoiły,że zawody odbędą się zgodnie z tym programem co na stronce.

Potem przeszliśmy na drugą stronę do pierwszego lepszego pensjonatu zagadaliśmy o nocleg i zaklepalismy pokoj dwuosobowy po 45 zł/osoba.

Pensjonat pod Nosalem.były jeszcze wolne pokoje 3 osobowe-jak co to dam namiar.

zrobilem parę fotek-wkleję poźniej ,bo teraz ekipa ciągnie mnie na Krupówki.

czyli do zobaczenia w piatek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...