Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Podbeskidzie BB


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

:)

Przemo

podążam za Twoim tokiem myślenia ...czy klub z L na klacie nie miał kiedyś skrótu CWKS i nie był w pionie wojskowym? czyli jednak ITI Warszawa...

ps.I tak w Finale dostaniecie łomot po dobrym meczu tylko zmieńcie trenera bo jest od kuchenek :):)

Edytowane przez latamito
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No To Wyszło Szydło Z Wora Takie Teksty Na Forum Narciarskim....?

e tam, zawsze można po narciarsku za Kneissl'em zaintonować: "Naprzód Jazda Biała Gwiazda" :).

Podbeskidzie, Podbeskidziem, ale Koszarawa Żywiec to jest to - klub z ponad stuletnią historią.

Edytowane przez ravick97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie walczyło Podbeskidzie w obu meczach, zabrakło chyba doświadczenia i sił w końcówce drugiego meczu . Życzę temu sympatycznemu klubowi szybkiego awansu do e-ligi aby znow mozna było popatrzec na emocjonujący mecz z Kolejorzem :D

No bo rozpadającą sie Legię to chyba Podbeskidzie rozniesie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mój mnie uświadomił ,że jakieś coś ,jakieś Podbeskidzie do jakiejś I ligii czy cóś tam sie pcha.

A tak fajnie było w Bielsku.

Jeszcze mi się tu jakieś kibole nazjeżdżają.

NIENAWIDZĘ PIŁKI KOPANEJ!!!:cool:

A raczej tych kibolskich zachowań.:(

Czemuż to na "siatce" może być spokój?

A w piłce kopanej musi być dym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Koszarawa Żywiec to jest to - klub z ponad stuletnią historią.

W latach 70-tych ubiegłego wieku w lidze okręgowej grał KS "szmacionka" LZS Wapienica kontra wspomniana wyżej Koszarawa.

Zaciągnięty niemal siłą przez moich kumpli na mecz,byłem świadkiem jak górole z Kosarawy dopingowały swoich pupili;

jeden głośno intonował gwarą

-Kosarawa górom!!!!!!!

a inny zachęcał:

-Razom chopy,razom głośno

-Kosarawa górom!!!!!

Pamiętam,że niemal pojsz...aliśmy się ze śmiechu.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Gratulacje dla Podbeskidzia BB :).

Tym nie mniej z szampanem to bym poczekał do ostatniej kolejki ekstraklasy i rozkładanego od czasu do czasu zielonego stolika, bo nieraz już rzeczy się takie przy nim działy, że nawet największym się nie śniło.

Swoją drogą ciekawe jak wygląda kwestia spełnienia wymogów ekstraklasy przez stadion Podbeskidzia i czy wojewoda śląski będzie zmuszony wydawać o jedną decyzje więcej niż ostatnimi czasy :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo!!! :) Czekam na kolejne sukcesy! :cool:

Swoją drogą ciekawe jak wygląda kwestia spełnienia wymogów ekstraklasy przez stadion Podbeskidzia i czy wojewoda śląski będzie zmuszony wydawać o jedną decyzje więcej niż ostatnimi czasy :cool:.

Chyba blado... Budowa nowego stadionu trwa,ale chyba ostatnio mają jakiś problem z przetargiem na dalszą część prac.Teoretycznie powinien być gotowy jeszcze przed Euro 2012,ale budowa raczej potrwa to trochę dłużej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Podbeskidzie będzie grało u siebie!

Podbeskidzie otrzymało w poniedziałek zgodę Komisji Odwoławczej na rozgrywanie swoich meczów na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. - Jednocześnie Komisja objęła bielski klub nadzorem infrastrukturalnym - mówi Marta Szymańska z PZPN. Pierwszy mecz bielszczanie rozegrają 1 sierpnia. Rywalem będzie Jagiellonia Białystok. Sprzedaż karnetów rusza od wtorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbeskidzie będzie grało u siebie!

Podbeskidzie otrzymało w poniedziałek zgodę Komisji Odwoławczej na rozgrywanie swoich meczów na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. - Jednocześnie Komisja objęła bielski klub nadzorem infrastrukturalnym - mówi Marta Szymańska z PZPN. Pierwszy mecz bielszczanie rozegrają 1 sierpnia. Rywalem będzie Jagiellonia Białystok. Sprzedaż karnetów rusza od wtorku.

To się nasz SB ucieszy.;)

Nareszcie będzie miał jakąś rozrywkę.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nasz SB ucieszy.;)

Nareszcie będzie miał jakąś rozrywkę.:D

Tak się właśnie kilka dni temu zastanawiałem....

...o co chodzi z tym darciem japy na stadionach podczas kibicowania(widziałem w tv), czemu na tenisie, snookerze, turniejach szachowych nie drą jap?

przecież też kibicują:rolleyes:, chyba:confused:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie kilka dni temu zastanawiałem....

...o co chodzi z tym darciem japy na stadionach podczas kibicowania(widziałem w tv), czemu na tenisie, snookerze, turniejach szachowych nie drą jap?

przecież też kibicują:rolleyes:, chyba:confused:

:D

a w naszym ulubionym sporcie nie drą japy ? ;)

a "dzwoneczki od króweczki" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...