Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kielce i okolice - stoki narciarskie


mifilim

Rekomendowane odpowiedzi

Prognozy mają to do siebie, że Ci co je tworzą, to nie bardzo umieją powiedzieć jaka będzie pogoda za 3 dni i tym się pocieszam :tongue: Tydzień temu te same prognozy pokazywały 2 tygodnie mrozu :biggrin: W sobotę i niedzielę kurzyli w Niestachowie, ale im niestety poniedziałkowy deszcz zmył prawie wszystko, a od wczorajszej nocy też kurzą. Oby choć tutaj coś wyszło z tego, bo na Telegrafie to chyba nawet armatek jeszcze nie ruszyli.

A ta karta przyszła :smile: Jest ładna, taka jak chciałem i mam nadzieję, że punkty są na nią nabite. Widzę, że to nie tylko Telegraf, ale więcej ośrodków funkcjonuje w tym systemie http://e-skipass.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestancie sie mazac.Chlopaki nie placza.Z racji,ze wracam do domu dopiero z koncem stycznia/poczatkiem lutego sezon narciarski na Telegrafie zostal przesuniety i sniezenie rozpocznie sie w polowie stycznia.

Marcin o skipasy sie nie martw.Zalatwie Ci,ze jednym krzeslem bedziesz jechal Ty,drugim narty,trzecim kask,czwartym gogle,piatym kijki itd, wiec bedziesz i tak do przodu:biggrin:+

Ps.Przepraszam za pisownie ,ale korzystam z klawiatury bez polskich znakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestancie sie mazac.Chlopaki nie placza.Z racji,ze wracam do domu dopiero z koncem stycznia/poczatkiem lutego sezon narciarski na Telegrafie zostal przesuniety i sniezenie rozpocznie sie w polowie stycznia.

Marcin o skipasy sie nie martw.Zalatwie Ci,ze jednym krzeslem bedziesz jechal Ty,drugim narty,trzecim kask,czwartym gogle,piatym kijki itd, wiec bedziesz i tak do przodu:biggrin:+

Ps.Przepraszam za pisownie ,ale korzystam z klawiatury bez polskich znakow

-jakiś taki stonowany post. czyżby nostalgia i tesknota za ojcowizną i krajem prześlicznym. :biggrin:

-też sie ciesze na ten sezon i trzymam cię z a słowo, że mnie nauczysz na tyczkach :eek:

-niestety sezon zacznie się wcześniej tzn. przed twoim przyjazdem

pzdr

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jakiś taki stonowany post. czyżby nostalgia i tesknota za ojcowizną i krajem prześlicznym. :biggrin:

-też sie ciesze na ten sezon i trzymam cię z a słowo, że mnie nauczysz na tyczkach :eek:

-niestety sezon zacznie się wcześniej tzn. przed twoim przyjazdem

pzdr

m

Sherlocku,szacun.Rozgryzles mnie jak amatora:applause:

Zawsze tesknie i z wielka radoscia wracam,nie ukrywam. Oczywiscie mam nadzieje,ze Telegraf odpali w grudniu i zarowno UKS jaki i wszyscy inni chetni beda mieli okazje do trenowania/szusowania na miejscu bez potrzeby dalszych wyjazdow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon narciarski 2013/14 wystartował w świętokrzyskim.

Sezon zimowy 2013/14 w regionie świętokrzyskim oficjalnie rozpoczęty :happy:

Dziś w Kielcach na Stadionie ruszył pierwszy tej zimy wyciąg narciarski w całym regionie świętokrzyskim. Przez problemy z pogodą ruszył co prawda tylko wyciąg dywanowy, bo jedynie udało się naśnieżyć stok do nauki, a głodni śniegu i jazdy na nartach nie mogliśmy tego przegapić i z Bartkiem oczywiście musieliśmy rozpocząć sezon. A żeby było jeszcze fajniej i śmieszniej, to Bartek był pierwszym narciarzem jeżdżącym tej zimy po świętokrzyskich stokach :crazy:

mu8a.jpg

46j3.jpg

rlg4.jpg

c0vj.jpg

Generalnie chwała gospodarzom, że chociaż tyle dali zrobić i choć śniegu na stoku jest niewiele, są przetarcia, to jednak da się jeździć bez szkód dla nart, choć wchodzenie na taśmę i zjazd z niej nie należy do przyjemności. Ale jest to super posunięcie, bo przynajmniej dzieci mogą stawiać pierwsze czy kolejne kroki na nartach :applause:

I co ciekawe, dziś na rozpoczęcie od 10 do 12 korzystanie z wyciągu i stoku było za darmo, a o 10:20 kiedy przyjechaliśmy, byliśmy pierwszymi narciarzami :shocked: Potem dołączyło dwóch chłopaków na snowboardach i instruktor uczący dziecko. I tyle, tylko tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten stok do nauki przy wyciągu dywanowym wyglądał dziś tak:

ebu1.jpg

w3zg.jpg

r8zo.jpg

kda7.jpg

A główny, 500 metrowy stok, wyglądał niestety tak :sad:

wb3c.jpg

cp91.jpg

2za7.jpg

pr4a.jpg

A co najgorsze, to patrząc na pogodę i prognozy, to mam wrażenie, że do Świąt, albo i nawet do końca roku nie wystartuje żaden z większych wyciągów w świętokrzyskim :sad:Ale obym się mylił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rąblów ma ruszyć jutro "Trasy zjazdowe 160m i 300m wyratrakowane. Temp. ok 0'C gdyby utrzymała się tak do rana to sezon zimowy 2013/2014 otwieramy jutro o godz. 14.00. Potwierdzimy to komunikatem jutro w godz. 8.00 - 9.00

."ale od godziny deszcz pada a temperatura na plusie . Słabo bo miałem plany się wybrać na wieczór :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...