Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kierunek Włochy


Rekomendowane odpowiedzi

W tym sezonie jeszcze mnie tam nie było. Po wypadach do Tyrolu i Karytnii przyszedł czas na Trentino, a dokładnie region Madonna di Campiglio - Pinzolo.

W takim razie proszę i czekam na szybką relację z pobytu.

Konkretnie chodzi o warunki śniegowe i jak się spisuje nowe połączenie Pinzolo z MdC.

Mój senior równiutko za tydzień się tam wybiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już luty prawie, a to chyba nie jest zbytnio sprzyjający miesiąc jeśli chodzi o opady? Nie wspominam o marcu :D

i prognoza długoterminowa dla italii nie zapowiada jakiś większych opadów sniegu. W tym sezonie dokładnie widać o co chodzi z freeski we włoszech - wielka niewiadoma - dlatego taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proszę i czekam na szybką relację z pobytu.Konkretnie chodzi o warunki śniegowe i jak się spisuje nowe połączenie Pinzolo z MdC.Mój senior równiutko za tydzień się tam wybiera.
Połączenie jest naprawdę ok troszkę długo ok 30 min

IMG_4298.jpg

Tak wygląda parking pod Pinzolo

IMG_4260.jpg

A tak widok PinzoloNie ma stresu na Madonnie warunki idealne

IMG_4298.jpg.ddcf8ebd8c407ece884fd6307109334d.jpg

IMG_4260.jpg.996f582e05fec728fa2214c76d607e43.jpg

Edytowane przez galdon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w Pinzolo. Przyjechałem w piątek - w sobotę cały dzień sypało. Pojechałam na ispo - przestało. Przyjechałem znowu zaczęło. I jak tu nie wierzyć w tajemne moce... :)Połączenie z Madonną działa :)

IMG_0357-pinzolo.jpg

Warunki na trasach. Czarna siedemanstka super!

IMG_0330-pinzolo.jpg

IMG_0357-pinzolo.jpg.ec71823cab4a0172a17756da56082e00.jpg

IMG_0330-pinzolo.jpg.d430c965071b63eed59efb2bc0dabb1c.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w Pinzolo. Przyjechałem w piątek - w sobotę cały dzień sypało. Pojechałam na ispo - przestało. Przyjechałem znowu zaczęło. I jak tu nie wierzyć w tajemne moce... :)

Posiedź tam choćby do piątku żeby te tajemne moce mogły działać.:biggrin:

Jak poczytałem seniorowi wieści z Pinzolo to jest teraz rozkapryszony jak małe dziecko.

On już wie,że to będzie Jego najgorszy wyjazd.:stupid:

I nie pomaga tłumaczenie ,że najwyżej będzie jeździł na Madonnie i Marilewie,bo tam jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedź tam choćby do piątku żeby te tajemne moce mogły działać.:biggrin:

Jak poczytałem seniorowi wieści z Pinzolo to jest teraz rozkapryszony jak małe dziecko.

On już wie,że to będzie Jego najgorszy wyjazd.:stupid:

I nie pomaga tłumaczenie ,że najwyżej będzie jeździł na Madonnie i Marilewie,bo tam jest dobrze.

Jak powiesz, że na Madonnie Rosjanki opalają się toples to zmieni zdanie:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiesz, że na Madonnie Rosjanki opalają się toples to zmieni zdanie:biggrin:
To nic nowego.Nie zrobi to na nim wrażenia.I to nie dlatego,że ma 75 lat skończone.On kocha narty a kobiety to najwyżej lubi.:stupid:Najzwyczajniej nie takie rzeczy widział.:applause:[ATTACH=CONFIG]5612[/ATTACH]

solariss.jpg

solariss.jpg.4c55cadce00614250e987585f340a2b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich na forum mam ogromną prośbe za dwa tygodnie wyjeżdżam do Pinzolo i bardzo bym prosił o informacje o aktualnych warunkach narciarskich . Proszę o szybką informacje bo mam jeszcze możliwość zmiany planów Aktualnie śledzę prognozy i widzę że w Pinzolo coś sypneło ale proszę o informację live Może ktoś aktualnie przebywa w Pinzolo i mógł by mi pomódz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo bym prosił o aktualną informacje o warunkach narciarskich w Pinzolo .Wybieram sie tam za dwa tygodnie i mam możliwość zmiany planów

Obserwowałem portale pogodowe i kamery web i widziałem że w Pinzolo coś sypneło ale jak to się ma do rzeczywistości to proszę o kilka słów live

z góry bardzo dziękuję za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę tras w Madonnie nie można porównać do tych w Pinzolo, są o niebo lepsze

za daw tygodnie wybieram sie do Pinzolo widzę że coś tam sypneło czy warunki aktualnie sie poprawiły czy trzeba szukać czegoś innego

proszę o info bo mam możliwość zmiany planów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za daw tygodnie wybieram sie do Pinzolo widzę że coś tam sypneło czy warunki aktualnie sie poprawiły czy trzeba szukać czegoś innego

proszę o info bo mam możliwość zmiany planów

Możesz śmiało jechać. Warunki bardzo się poprawiły i zawsze możesz przejechać do Madonny di Campiglio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...