Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Plany, plany, plany...


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Plany........

Na kolejny - żadnych konkretów, poza tym aby zima była OK, najlepiej lokalnie od 3 dekady listopada, i aby dało rade zrobić 2 wypady alpejskie (nastawienie austriacko - włoskie), i aby jeszcze posunąć się trochę do przodu :tongue:

Pozdrawiam,

Ja myślę, że sezon zaczniemy razem i to nie z końcem listopada a z końcem października. Chyba trochę roboty będziesz miał nad moją techniką. Co do marzeń to plany zostały nakreślone: według zasady jak góra nie chce przyjść do Mahometa...... Z tym, że słowo góra zamieniam na góry. A i jeszcze jedno KK mi chodzi po głowie nie wiem czy w następnym sezonie się wyrobię, ale za dwa jak zdrowie pozwoli, Janek będzie miał 9 lat to może już też gdzieś się go wklei na szkolenie na jednym wyjeździe. Pozdrawiam.

PS a co do 3 dolin i Francji, Szwajcarii, Andory, to jest oczywiste, że te miejsca trzeba objechać i basta, więc nie umieszczam tego w kategorii marzeń tylko przyjemnych obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NOWE MARZENIE na ten sezon jeszcze, z szansami na spełnienie, ale o tym za chwilę i gdzie indziej :)

Ja myślę, że sezon zaczniemy razem i to nie z końcem listopada a z końcem października.

Mam nadzieję, że to wypali, również w kwestii warunków śniegowych, bo cholibka trochę wcześnie.

Ja co prawda dużo do szczęścia nie potrzebuję, 2-3 konkretne trasy zadowalają mnie na kilka dni (urozmaicenia szukam w samej jeździe, a nie w ilości slopesów :) ) ale jednak trochę wcześnie :)

Chyba trochę roboty będziesz miał nad moją techniką.

Nie jestem pewien czy będę odpowiednio kompetentny :redface:

Edytowane przez juice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś tak?:rolleyes::

Te osoby które mi zawierzyły(nikogo do niczego nie nakłaniam) to bez przesady, jak bym pozwolił to by nie na rękach nosiły, i nie zdarzyło się żeby ktoś wrócił niezadowolony, a wręcz przeciwnie generalnie wszyscy są zachwyceni, a z wyjazdów planowanych jakieś tam głębokie tygodnie czy miesiące można tu poczytać jak nie rzadko ktoś :sorrow::sorrow::sorrow:

SB , w tym sezonie jeszcze jakiś spontan szykujesz?:)

Śniegu nienormalnie dużo:) w ALpach.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB , w tym sezonie jeszcze jakiś spontan szykujesz?:)

Śniegu nienormalnie dużo:) w ALpach.

Pozdr

Spontan się nie szykuje, tak już jego specyfika, że się go nie szykuje, a po prostu realizuje:biggrin:

A tak poważnie to na razie mam tu spontany cały czas ale na innej płaszczyźnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ja już wiem gdzie pojadę w następnym sezonie. Miały być znowu 3 doliny, a będzie ParadiiSki z zakwaterowaniem w samym środku pomiędzy La Plagne i Les Arc w stacji Le Coches. :applause: W tym rejonie byłem łącznie tylko 19 dni na nartach i jest mi najmniej znany ze wszystkich francuskich kombinatów. Zaliczka zapłacona, a start 4 stycznia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Nie ma takiej możliwości wyjazd nie jest organizowane przez biuro.

Aha..i dzięki za miłe słowo.;)

Od kiedy? :) A Sn-x to nie jest biuro? :) O ile wiem to duże, w wielu krajach, niemieckie chyba - raczej więc nie upadnie ;)

***

Moje plany na ten sezon to Tyrol:

http://www.skionline.pl/stacje/tirol-snow-card-jeden-karnet-na-caly-tyrol,newsy,3203.html

teraz jest tego już nieco więcej, a są znaki, że do tego karnetu dołączy jeszcze Sölden na ten sezon - razem do kupy 6-7 miesięcy jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy? :) A Sn-x to nie jest biuro? :) O ile wiem to duże, w wielu krajach, niemieckie chyba - raczej więc nie upadnie ;)

***

Moje plany na ten sezon to Tyrol:

http://www.skionline.pl/stacje/tirol-snow-card-jeden-karnet-na-caly-tyrol,newsy,3203.html

teraz jest tego już nieco więcej, a są znaki, że do tego karnetu dołączy jeszcze Sölden na ten sezon - razem do kupy 6-7 miesięcy jazdy :)

W tym roku chyba Szabir nie robi przez Snowtrex (a raczej na 100%). Generalnie Snowtrex nie powinien upaść, gdyż nie jest to touroperator, a bardziej agent. Nie kontraktuje czarterów, apartamentów przed sezonem, a to właśnie wykańcza nasze biura. Poza tym cena za wyjazd jest ustalana w zależności od kursu Euro i często sie zmienia przy wahaniach EURO/PLN co praktycznie wyklucza ryzyko kursowe.

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku chyba Szabir nie robi przez Snowtrex (a raczej na 100%). (...).

Wg mnie raczej tak nie jest ;) ja bym zresztą wolał taką grupę przez biuro ...ale nic mi do tego, nie moja sprawa, mnie co najwyżej tam parę rzeczy dziwi :)

Solden i Ischgl dołączył do tyrolskiej sezonówki http://www.snowcard.tirol.at/

A dziękuję - zwłaszcza, że sam to napisałem na innym forum jako pierwszy :)

Śmieję się trochę, że sam to "załatwiłem" bo faktem jest że molestowałem ich tu i tam w ciągu lata, znaczy te 3 duże brakujące ośrodki (Sölden, Ischgl, St. Anton) :)

Na St. Anton pewnie nigdy szans nie było, bo raz, że większość ośrodka Ski Arlberg leży w Voralrbergu, dwa, że sezonówka tam boli grubo ponad 700 euro za sam ten rejon - cóż cenią się, ale faktem jest że pięknie tam.

Wcześniej ten karnet i tak był świetny, a teraz jest jeszcze lepszy :) Teraz jest tak, że Tirol Snow Card razem deklaruje 4000 km tras, 86 ośrodków (pewnie doszły jeszcze jakieś 2 maleństwa). Termin 01.10.2012 do 15.05.2013 ...7,5 miesiąca przy dobrym układzie ;)

Cena z przecieków niestety też się potwierdziła, i dalej nie ma żadnej formy przedsprzedaży za lepszą cenę :/ no trudno - da się przeżyć, oby tylko kurs euro był spokojny ;)

dorośli: 670 eu;

dzieci 1997-2006: 335,-

młodzież 1994 - 97: 536,-

niepełnosprawni (60%): 536,-

PS. Trzeba by chyba odświeżyć artykuł na portalu skionline, 3 lata już minęły, trochę się zmieniło ;)

Edytowane przez gajowy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gajowy01

Na St. Anton pewnie nigdy szans nie było, bo raz, że większość ośrodka Ski Arlberg leży w Voralrbergu

Zillertal Arena też prawie nie leży w Salzburgerlandzie podobnie Dachstein West a już na pewno Krippenstein, Molek a wszystkie są na SSSC, Miejmy nadzieję, że za jakiś czas choćby samo St Anton dołączy do Tirol Snow Card. Trzeba powiedzieć jednak, że już teraz trudno będzie przejeździć to co jest...

Pozdro Posłańcu Dobrych Wieści

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zillertal Arena też prawie nie leży w Salzburgerlandzie podobnie Dachstein West a już na pewno Krippenstein, Molek a wszystkie są na SSSC, Miejmy nadzieję, że za jakiś czas choćby samo St Anton dołączy do Tirol Snow Card. Trzeba powiedzieć jednak, że już teraz trudno będzie przejeździć to co jest...

Pozdro Posłańcu Dobrych Wieści

Wiesiek

SalzburgerSSC ma inną politykę niż TirolSC - i bardzo dobrze - najcenniejsze zdobycze od sąsiadów to pewnie Molltek, Schladming, Kizbühel czy Z. Arena - ale tam jest zawsze tak, że choćby jakimś milimetrem Kraj Salzburski zahacza, czasem 1 wyciąg.

Jak się załapał Krippenstein - nie rozumiem, ale pewnie po prostu im się to opłaca, bo to jednak maleństwo jest, ale skoro tak, to niech w przyszłości dorzucą Turrachera do SSSC - taki mam pomysł :)

Akurat Zillertal Arena jest na obu karnetach - ale jakieś 2/3 leży w Tyrolu; 1/3 w Kraju Salzburskim, no i jest niepodzielna.

Z St. Anton, czy właściwie ze Ski Arlberg jest tak, że Lech i Zürs są całkiem w Vorarlbergu, oddzielone, nie ma bezpośredniego połączenia wyciągami itd. Do tego drogie, ekskluzywne i, przypominam, że tam są limitowane ilości karnetów - zdarzały się ponoć sytuacje pt. "stop sprzedaży". Sezonówka na Arlberg to 745 euro :/

...no sam widzisz że nie szło "załatwić" - a próbowałem ;):) Uprzejmie odesłali do swoich Bergbanów, że ci mi wytłumaczą dlaczego nie.

Ale skoro nas tam nie chcą to ich problem :)

Fakt jest taki, że to co jest, jest nie do ogarnięcia w sezon - z początkowych planów chyba trzeba będzie skreślić Osttirol, no bo nie da rady :)

Edytowane przez gajowy01
,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość witaminka

moje najbliższe plany Lodowiec Stubai

a w najbliższych marzeniach do realizacji Val Thorens we Francji

wybór może mało oryginalny ale cóż każdy marzy według swoich miar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...