Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2012/2013


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiscie-chyba potraktowali to jako ostatni dzien i juz im sie majtac nie chcialo. Z tego co rok temu relacjonowal Johnny to w ostatnie dni ratrakiem na szybko zwozili i łatali dziury. No ale na taką ciapę to chociaż mogli za połowę ceny lub w ramach dobrego gestu handlowego-wzorem NO lub Szosowa-za darmo zaoferowac narty wodne:D Dla widoków i pobycia w górach - niedzieli trochę żal ale dla ciapy już nie:P

P.S. Torres - a ta 4 fotka to jest na Szczawinach poniżej zakrętu?

Nie narzekajcie, Austrii w Polsce mieć nie będziecie. Przecież to inny klimat, ale rzeczywiście w roku ubiegłym to wszystko lepiej organizacyjnie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam własciciel PILSKA i Istebnej. W Istebnej trasa o szerokosci ok 20 m byla do samego dołu dobrze przygotowana- i wczoraj za darmo. Potem zapłacolem tylko 10 zł i mialem baseny oraz sauny.WY drodzy koledzy mieliscie dzis dwa rodzaje nart w cenie drogiego karnetu. narty zjazdowe i narty wodne.to zdjecie wczoraj Istebna. JAK SB dam mi wskazowki jak dołą[ATTACH=CONFIG]10551[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10552[/ATTACH]czyć film - to puszcze relacje TVS jak nas tam nagrywała

200420131502.jpg

200420131510.jpg

200420131502.jpg.cca5de63be3396ed23e6da82ee012f96.jpg

200420131510.jpg.46ab232e2fb84aa7311d81a7cfae76fd.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie, Austrii w Polsce mieć nie będziecie. Przecież to inny klimat, ale rzeczywiście w roku ubiegłym to wszystko lepiej organizacyjnie wyglądało.

nie narzekam opisałem to co zastałem, na klimat absolutnie nie narzekam od 2009 do następny taki długi sezon z czego bardzo się cieszę... ale chodzi o kwestię organizacji i dbałość o klienta, szczególnie kiedy zobaczyłem jak był przygotowany stok dzisiaj na Rohacach a nawet Soszów który już zamknęli wyglądał lepiej:eek:

tak nawiasem mówiąc to będąc na miejscu właściciela to chyba bym nie otwarł ośrodka- bo nie spełnia warunków do jazdy... no chyba że pod hasłem Zapraszam na leżaki, słońce dobre piwo i miłe towarzystwo....

pozdr.Torres

P.S- no Andi teraz się wyjaśniło - przyroda nie lubi próżni :biggrin:

P.S2-tak to fota to jest robiona poniżej zakrętu na Szczawinach.

P.S3-:biggrin: ja na Pilsko na pewno wrócę, bo ja tę górę naprawdę lubię...i do klimatu nic nie mam ale wlezę tam najpierw na ski-turach żeby zobaczyć czy naprawdę da się jeździć bo ta ich stronka z kamerką to.... amen :biggrin:

Edytowane przez Torres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już raczej tylko Tatry zostają: Kasprowy, Chopok, Łomnica, Rohacze.

Na Chopoku (jak wynika ze słowackich relacji) trasy 1a i 11a trzymają poziom do południa. Na Kasprowym pewnie podobnie.

Można też zjechać całą, 6-kilometrową trasą z Łomnicy (aczkolwiek to południowy stok, więc na dole na tym płaskim trzeba się pewnie odpychać).

Rohaczy nigdy nie brałem pod uwagę, bo dojazd ode mnie dłuższy niż do Zakopanego i podobny jak na Chopok, a jedna bardzo wolna kanapa (2,35m/s) i trasy poniżej 1500 m n.p.m., to raczej szkoda fatygi. Choć podobno jest tam ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi, na taką relację udało mi się w necie natrafić:

http://www.tvs.pl/44289,zima_oglosila_kapitulacje_na_stokach_resztki_sniegu_ale_narciarze_nie_odpuszczaja.html

Ale mój provider od paru dni buja się z awarią, więc u mnie na razie nie chodzi:/

P.S.Jest i Johnny-w takim razie- konczymy dyskusje i czytamy:D;)

Edytowane przez fundu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki FUNDU za wstawienie relacji Telewizji Silesia. Ten tacet co jezdził tyłem i uczył pania ULE to ja. Podziwiam kobiete , przyjechała na wyjazd rekreacyjny z pracy , zobaczyla śnieg i postanowila nauczyć się jezdzić u boku koleżanki , co jednak było trudne, potem na drodze spotkała ADNI i po lekcji oddajac narty do wypozyczalni zapragneła je zakupić .....

Dziś PILSKO na zakończenie sezonu lub z jazde w takich wodnych warunkach powinno ogłosić za DARMO...!!!!!!

W prywatnych restauracjach dba sie o klienta , dlaczego tak nie ma na stoku na PILSKU.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości,czekam na odpowiednie okienko pogodowe... :wink: :cool::

Moje narty otrzymały dzisiaj kąpiel w olejkach, w poniedziałek je zabalsamuję na nowy sezon, ale szukam już po necie narty na warunki wiosenne, miękki śnieg i przeskoczenie poza trasę. Nowa Dynastar outland byłaby idealna, ale pewnie droga. Czy moglibyście coś polecić co podobnie działa a można dostać jako używane. Maciek zainspirowałeś mnie podczas pobytu na spływie na Pilsku na poszukiwanie innych wrażeń podczas jazdy a raczej pływania na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny - musisz trafić owe okienko, bo posucha tu jak nie wiem co:smile:

Pewnie po długim weekendzie majowym będzie dane nam zobaczyć co-nieco o Kasprowym:wink:

Moje narty otrzymały dzisiaj kąpiel w olejkach, w poniedziałek je zabalsamuję na nowy sezon, ale szukam już po necie narty na warunki wiosenne, miękki śnieg i przeskoczenie poza trasę. Nowa Dynastar outland byłaby idealna, ale pewnie droga. Czy moglibyście coś polecić co podobnie działa a można dostać jako używane. Maciek zainspirowałeś mnie podczas pobytu na spływie na Pilsku na poszukiwanie innych wrażeń podczas jazdy a raczej pływania na nich.

Moje nartki już czekają na luksusy,ale ja czekam na Kasprowego! :cool::

Jutro kicha,ale poniedziałek całkiem wpożo! A jak 5 maja pogoda dopisze,to i będzie kolejna relacja! :cool::

Trzymajcie kciuki! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Johnny, zima 2012/2013 się skończyła! Pozostały tylko jej resztki, jak kiepy po papierosach::sorrow:

Jak rozmawiałem z pewnym panem z serwisu,ten mówił mi,że w tym roku wyjątkowo mało tego śniegu.Faktycznie mało,ale na Gąsienicowej jeszcze spokojnie da się do końca zjechać bez szkody.Już planuję odwet! :wink:

PS.Cała relacja z Kasprowego przeniesiona do nowego wątku: "Wiosenny Kasprowy"

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...