Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mayerhofen, Zillertal, Austria. Proszę o pomoc.


PiotrekK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Jest to mój pierwszy post na forum, mam nadzieję, że zostanę na dłużej ;) Ale ad rem.

Mam zamiar w tym sezonie udać się w Alpy, będzie to mój pierwszy wyjazd na narty (samodzielny) poza granicę Polski. Stąd mam kilka pytań

1. Chcemy jechać w okresie międzyświątecznym (od 26 grudnia do 1 stycznia) i sylwestra spędzić na stoku. Czy ceny w tym okresie są naprawdę tak dramatycznie wysokie, jak ludzie piszą? Czy zmieścimy się w 1500 - 1700 zł na osobę?

2. Byłbym BARDZO wdzięczny za polecenie kilku tanich apartamentów w Mayerhoffen. Będę chciał je rezerwować na własną rękę, bez żadnych pośredników, przez telefon albo mejl. Czy to dobre rozwiązanie?

3. Kiedy trzeba zacząć rezerwować apartamenty? Mam wrażenie, że już teraz...

4. Jeżeli nie Mayerhoffen, to może ktoś poleci jakieś inne, tanie, kurorty?

Dziękuję z góry za pomoc

Pozdrawiam

Piotr Kowalczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zamiar jechać w 5 osób. Możecie polecić jakieś apartamenty w miejscowościach niedaleko Mayer? A jeśli nie, to w jakich miejscowościach szukać?

Generalnie w Austrii już byłem, ale na obozach, znam różnicę i dlatego nie chcę kolejnych świąt spędzać na stokach w Polsce. Czy zamkniemy się w 1500 - 1700 zł na osobę (dojazd własnymi autami)?

Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie tematem

Piotr Kowalczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz co nieco zaoszczędzić to sugerowałbym pobyt w innym miejscu dolininy.Gemneralnie Mayerhofen jest najdroższą miejscówką w regionie,który jest doskonale skomunikowany i jak coś znajdziesz między Fugen a Mayerhofen to autem do dolnych stacji wszystkich ośrodków narciarskich(poza lodowcem) będziesz mieć jazdy do 10 min i niewiele więcej ski busem lub kolejką.

Powodzenia w poszukiwaniach,mnie kiedyś pomogli:http://www.zillertalinfo.eu/forum/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Jest to mój pierwszy post na forum, mam nadzieję, że zostanę na dłużej ;) Ale ad rem.

Mam zamiar w tym sezonie udać się w Alpy, będzie to mój pierwszy wyjazd na narty (samodzielny) poza granicę Polski. Stąd mam kilka pytań

1. Chcemy jechać w okresie międzyświątecznym (od 26 grudnia do 1 stycznia) i sylwestra spędzić na stoku. Czy ceny w tym okresie są naprawdę tak dramatycznie wysokie, jak ludzie piszą? Czy zmieścimy się w 1500 - 1700 zł na osobę?

2. Byłbym BARDZO wdzięczny za polecenie kilku tanich apartamentów w Mayerhoffen. Będę chciał je rezerwować na własną rękę, bez żadnych pośredników, przez telefon albo mejl. Czy to dobre rozwiązanie?

3. Kiedy trzeba zacząć rezerwować apartamenty? Mam wrażenie, że już teraz...

4. Jeżeli nie Mayerhoffen, to może ktoś poleci jakieś inne, tanie, kurorty?

Dziękuję z góry za pomoc

Pozdrawiam

Piotr Kowalczyk

Jeśli chcesz jechać do Zillertalu na sylwestra to módl się,żebyś cokolwiek wolnego jeszcze znalazł-na booking.com nie ma już nic wolnego z 930 dostępnych obiektów,na "firmowej" stronie zillertal.at w wyszukiwarce jest teoretycznie jeszcze kilkanaście ofert-najtańsza za 576 e za 5 osób w Twoim terminie,więc szybciutko mailuj i bukuj.Jeśli chcesz coś taniego i gdzie relatywnie nie będzie tłumów to Osttirol.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie...

Albo jestem jakiś mało sprytny, albo nigdzie nie ma już miejsc! Szukam kwater od godziny 10, pisze mejle i cały czas negatywne odpowiedzi. Moglibyście jakoś pomóc? Jest nas 5 (lub 6, jak w ogóle będzie miejsce). Znajdę coś do 170 euro na osobę, za 6 dni w moim terminie, czy graniczy to z cudem? Może macie jakieś namiary, którymi moglibyście się podzielić. Liczę na pomoc.

Pozdrawiam

Piotr Kowalczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie...

Albo jestem jakiś mało sprytny, albo nigdzie nie ma już miejsc! Szukam kwater od godziny 10, pisze mejle i cały czas negatywne odpowiedzi. Moglibyście jakoś pomóc? Jest nas 5 (lub 6, jak w ogóle będzie miejsce). Znajdę coś do 170 euro na osobę, za 6 dni w moim terminie, czy graniczy to z cudem? Może macie jakieś namiary, którymi moglibyście się podzielić. Liczę na pomoc.

Pozdrawiam

Piotr Kowalczyk

Jest już dosyć późno, jak na poszukiwanie wolnych miejsc na okres świąteczny. Proszę jednak skontaktować się z informacją doliny Zillertal. Oni maja dostęp do systemu rezerwacji i będą mogli odpowiedzieć, czy są jeszcze jakieś wolne miejsca, czy też nie.

Zillertal Tourismus

tel: +43 5288 87 187

e-mail: holiday@zillertal.at

Kontakt możliwy w jęz. niemieckim lub angielskim.

Pozdrawiamy serdecznie,

austria.info

www.austria.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno rezerwowałam nocleg w Zillertalu na luty - znalazłam przez portal http://www.fewo-direkt.de (w języku niemieckim), ale łatwo nie było :cool:: - chyba skończył się kryzys w Europie, bo ceny jak po zbóju.

Mayrhofen (bo tak się pisze tę nazwę miejscowości) i Kaltenbach to dość drogie miejscówki, ja zdecydowałam się na kwaterę w miejscowości odległej o 2km od Kaltenbach, z darmowym skibusem przy domu.

Na termin świąteczno-noworoczny wyskakuje 35 ofert, ceny od 25 euro/osoba. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Odświeżam temat ponieważ nie udało mi się znaleźć ogólnego dotyczącego doliny.

Czy jazdy wieczorne w dolinie tylko w czwartki i piątki? Nie ma nawet jakiegoś małego podświetlonego orczyka żeby po przyjeździe w sobote po południu kilka raz zjechać? Może coś w niedużej odległości przed doliną?

Ostatnie kilka lat to wyjazdy do Francji, więc tematu w ogóle nie było, jak tylko człowiek doczłapał do apartamentu to prysznic i spanie, teraz troche szkoda tych kilku cennych godzin w górach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...