Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wieczorem nastąpi oficjalne otwarcie sezonu narciarskiego w Polsce.

:confused::

To już nastąpiło... wcześniej!

No chyba,ze właściciele tejże stacji uważają,że mają na to monopol... :eek:

Tyko wspomnę: Biały Krzyż,Złoty Groń,Wisła Stożek,Korbielów BABA,Zagroń,Czarny Groń,Białka Tatrzańska,itd itp... :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused::

To już nastąpiło... wcześniej!

No chyba,ze właściciele tejże stacji uważają,że mają na to monopol... :eek:

Tyko wspomnę: Biały Krzyż,Złoty Groń,Wisła Stożek,Korbielów BABA,Zagroń,Czarny Groń,Białka Tatrzańska,itd itp... :)

;)

Johnny takie Ogólnopolskie Otwarcie odbywa się już 7 razi nie jest powiązane z otwarciem pierwszego wyciągu w Polsce ;)

A wieczorem było tak

nyqepa7y.jpg

Mobilnie Jacek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Biały Krzyż tydzień temu (30.11.13), nie Złoty Groń w piątek 06.12.13... Prawdziwe i jedynie liczące się Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu narciarskiego 2013/2014 tylko w chwili i tam gdzie zadecyduje szef FORUM J.C.:applause: Robie się coraz bardziej złośliwy:frown:: Za parę dni mi przejdzie:smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J C tośmy sie musieli mijać na stoku!:smile:

Też byłem na tym ogólnopolskim małopolskim otwarciu sezonu. Teraz relacja. Wczoraj, to jest sobota, wietrzysko wiało niemiłosiernie. Znam powiedzenie " wieje jak w kieleckim", ale w porównaniu do wczorajszego wichru na Wierchomli, kieleckie są flautą! Można było przemarznąć do szpiku kości. Dodatkowo armatki cały czas pracowały i ten wyprodukowany śnieg porywany przez wiatr smagał po twarzach. Na wyciagu wiatr wiał w placy a przy jeżdzie w paszczę! Po 3 zjazdach musiałem uzupełnić strój o kominiarkę i dodatkowy polar, a i tak mi ręce zmarzły. W szałasie herbata staniała do 3 zł za kubek, natomiast grzane piwo zdrożało do 9 zł. W sobotę odbyło się parę imprez, jakieś grania, ktoś robił rzeżbę z lodu, jakieś konkursy, rozdawano cukierki, narty smarowano za friko, no i mozna było jeżdzić za połowę ceny. Dla mnie najważniejszym było testowanie nart Head i Volkl. Warunki śniegowe nie były najlepsze, śnieg twardy, zbity wysmagany wiatrem. Powiem tyle, pasowały mi head rev 78 ale i volkl code uvo też mi pasowały. No i wybierz coś dla siebie.:smile: Ludzi było mało, moze ze 100osób. Chyba warunki pogodowe ich wystraszyły!

W niedzielę warunki znacznie się zmieniły. Rano temp. wynosiła -6 stopni, w nocy upadło z 15 cm śniegu który przykrył trawę i stworzył dobrą atmosferę, że o poprawie warunków na stoku nie wspomnę. Wiaterek ucichł, wyszło słońce. Można powiedzieć bajka, ale... No właśnie, na całej trasie znów ciagle pracowały armatki i śnieg smagał paszcze. Jakby tego było mało, chodnik rozbiegowy sie popsuł i krzesła waliły po nogach. Zwolniono chyba prędkość wyciagu bo na górę jeżdził 15 minut!!!:sad: Trasa dobrze przygotowana. Jak na tak słabe opady śniegu naturalnego, warunki w Wierchomli oceniam na bardzo dobre. Szacunek obsłudze za przygotowanie tego otwarcia. Spodziewałem się znacznie gorszych warunków. Reasumując, rozpoczęcie sezonu 2013/2014 w moim wykonaniu sie odbyło. Mam juz zaliczone 2 dni na nartach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że od dnia 25.12.2013 wprowadza opłaty za parkowanie samochodów na swoich parkingach. Decyzja o wprowadzeniu opłat jest dla nas niezrozumiała i postaramy się otrzymać uzasadnienie ze strony dyrekcji stacji Dwie Doliny o czym Was poinformujemy.

Zobacz wysokość opłat za parking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam takie niusy , to zawsze zastanawia mnie bezmyślność kogoś , kto podjął taką decyzję

średnio samochodem na parking podjeżdżają 2-3 osoby ,więc jak już tak bardzo chcą zarabiać na wszystkim , na parkowaniu też:angry: , wystarczy dodać do ceny karnetu 1-2 złote i będą mieli tą samą kasiorkę bez żenujacego biegania parkingowych za samochodami :stupid:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam takie niusy , to zawsze zastanawia mnie bezmyślność kogoś , kto podjął taką decyzję

średnio samochodem na parking podjeżdżają 2-3 osoby ,więc jak już tak bardzo chcą zarabiać na wszystkim , na parkowaniu też:angry: , wystarczy dodać do ceny karnetu 1-2 złote i będą mieli tą samą kasiorkę bez żenujacego biegania parkingowych za samochodami :stupid:

Takie opłaty nie powinna pobierać stacja, tylko gmina, bo to ona ponosi główne koszty utrzymania infrastruktury pozwalającej na dojazd do stacji.

Była by to kolejna realna korzyść z posiadania ON na terenie własnej gminy.

W obecnej sytuacji kieszeń nabija sobie gestor. I pojawiają się 2 nowe sezonowe miejsca pracy po 1000 netto. Też mi rozwój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...