Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy ideologia "gender" dotarła do skionline ;)


Rekomendowane odpowiedzi

:confused::Kużwa, nie mówimy o worku tytoniu tylko o wolności! Jezus, nie mam już siły....

Spodziewalem sie tego typu odpowiedzi, z tym ze bardziej z naciskiem na kontrole, ktora wlasnie zabrania tego typu uzywek w izbie.

Ale dla pocieszenia powiem Ci ze Urugwaj wreszczie odzyskal wolnosc ! Nie ma juz kontroli nad ludem ! Weed is legal :applause:

Przepraszam za edycje, nie Jezusuj pod moim adresem bo jestem niewierzacy i nie naleze do zadnej sekty. Dziekuje.

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam że chce wam się pisać o takim g----e

Co to było... wali mnie to!

ale że żenada to fakt... tylko zauważcie że ludzie są OK tylko JAKAŚ KOMISJA znów wie lepiej... jak za tych JEDYNIE SŁUSZNYCH CZASÓW

Poprostu żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakiś kolejny signum temporis, że w krajach zachodnich, gdzie demokracja była niemalże "od zawsze", dopiero dziś wystąpił artysta, którego pseudonim w wolnym tłumaczeniu brzmi "parówa Conchita". Demokracja czy jarmark ? Dziś baba z brodą a jutro chłop z kozą bo takie potrzeby w społeczeństwie też są. A przecież to nie choroba, z tym się człowiek rodzi. Piosenka chyba lepsza od naszej, ale czy na 1-sze miejsce ? Jeszcze z 10 lat temu taki artysta byłby nie do pomyslenia na Eurowizji. A dziś ? Jarmark Panie, jarmark :) Z dwojga złego, wolę nasze, może trochę seksistowskie ale piękne, zdrowe, piersiaste dziewczyny. Nota bene, jedna to była uczennica mojej żony :) Chris ma trochę racji: gdyby nie imigranci z krajów -w wyobrażeniu zachodnim- mało demokratycznych, to trudno przewidzieć jak funkcjonowałyby dziś demokratyczne kraje zachodnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Tadeusz, jednak w końcu doszliśmy do porozumienia. :smile: W realu byłoby nam łatwiej, bo któryś z nas zawsze mógłby zastosować przerywnik unosząc kieliszek/szklankę i zaproponować; - no to za Conchitę/wolność/chałwę wraz z marysią!:smile:

Natomiast nie mogę pozostać obojętny na obrażliwe i zaczepne słowa "michasia". Widzę że zastosowaliście taktykę ignorowania tego dyskutanta. Wyłamię się i odpowiem mu wierszykiem J. Tuwima.

"michaś"

Próżnoś repliki się spodziewał.

Nie dam ci prztyczka ani klapsa.

Nie powiem nawet pies cię jebał,

bo to mezalians byłby dla psa.

Nie pisałem do Ciebie tylko do bucu hucu więc o czym do mnie rozmawiasz. Ale swoją drogą ciekawe, że rasista wietrzący wszędzie żydowskie spiski powołuje się na słowa żydowskiego poety...

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Chodzi o "analiza filmów forumowiczów", jest film Marboru.

Wiem widziałem, podziwiałem i na priv się z Mariuszem napisaliśmy już. ;)

Cześć

Widzę, że się odkryłeś do końca.:biggrin:

Ja jestem "odkryty" od zawsze. Każdy kto będzie odmawiał innym prawa do wolności i swobody w imię wydumanych ideologii nie jest godzien szacunku bo nie ma szacunku dla innych.

A JKM bardzo cenię.... za brydża!

Koniec

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Muszę zerknąć na privy i jak Mariusz sie zgodzi to skopiuję.

Pozdro

Spoko, spoko. Filmik po to opublikowałem, by się poddać ocenie.

Reszty materiału z wyjazdu jeszcze nie obrobiłem - czasu nie było.

Na najbliższe dni zapowiadają ulewy, więc niebawem pewnie wrzucę coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś nie dyskutuj z Chrisem.

TO IDIOTA!

Wiesz Mitek, przed laty Twoje posty czytałem z ciekawością, ale z czasem stawały się one coraz mniej interesujące.

Natomiast od około roku, Twoje komentarze nie wnoszą żadnej pozytywnej wartości do tego forum.

Wszystkie właściwie ograniczają się tylko do złośliwych uwag, krytykowania innych i wbijania im szpili.

Co więcej, w tym samym stylu produkujesz się na wszystkich możliwych portalach narciarskich, co Ci już wytykano.

Z twoich krytycznych postów można by wnioskować, że mamy w Twojej osobie do czynienia z ucieleśnieniem prawdziwego Boga Nart, tymczasem te kilka filmików z Twoim udziałem, które udało mi się zobaczyć pokazują, że owszem dobrze jeździsz, ale tylko dobrze.

Gdybym Cię zobaczył gdzieś na stoku, to absolutnie nie zwróciłbym na Ciebie uwagi.

Co więcej, chyba można by się pokusić o wskazanie tutaj na forum kilku użytkowników, którym mógłbyś co najwyżej narty nosić.

Nie wiem, czym ta Twoja agresja jest spowodowana, że z taką furią zareagowałeś na moje posty: czy to tzw. kryzys wieku średniego, czy żona Cie rzuciła, czy Cię z pracy wylali, czy jeszcze coś innego.

Twoje kąśliwe uwagi wkurzały mnie już dawno, ale nie chcąc wywoływać awantury powstrzymywałem się z napisaniem co o nich myślę.

Tym razem posunąłeś się zbyt daleko i dlatego zmuszony byłem wygarnąć Ci prawdę o Tobie.

Bez pozdrowień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyktatorem jest ten kto sprawuje władzę, chce rządzić i ma po temu środki. Poza tym, dyktatorem jest także ten, który chce zrealizować jakiś swój cel. Nawet bardzo mały i prozaiczny, jak na przykład wykreowanie popytu na batonik czy ośmieszenie polityka. Trudno to pojąć?

A teraz najświeższy przykład do powyższego.

Wczoraj w tym samym wątku napisałem:

Dzisiaj na YT już tego filmu nie ma! Po prostu zniknął, w naszym "wolnym" i "demokratycznym" kraju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na YT już tego filmu nie ma! Po prostu zniknął, w naszym "wolnym" i "demokratycznym" kraju!
Chris_M nie bardzo rozumiem czemu słowa wolnym i demokratycznym dałeś w cudzysłowach.Film został zdjęty bo naruszał prawa autorskie TVN.

Bez tytuĹu.jpg

Jednym z przejawów wolności i demokracji jest poszanowanie prawa i w tym również prawa autorskiego.Moje własne filmiki na YT też zablokowano w innych krajach ze względu na wykorzystanie w nich czyjejś muzyki.Nie robię z tego jednak rabanu, że żyję w zniewolonym kraju.Tak szczerze mówiąc to po dyskusjach z tobą nabieram przeświadczenia, że lubisz pewne sprawy wyolbrzymiać.Wiem, wiem zaraz się dowiem "prawdy":wink:Pozdrawiam

57da8296571a4_Beztytuu.jpg.6f56ad146ff4f983058d5b9ca058c61f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris_M nie bardzo rozumiem czemu słowa wolnym i demokratycznym dałeś w cudzysłowach.

Film został zdjęty bo naruszał prawa autorskie TVN.

Wiesz, cenzura zawsze ma jakieś uzasadnienie, jakąś podstawę. W Rosji jest to walka z terroryzmem czeczeńskim, na Białorusi oraz w Korei Płn. dla uniemożliwienia działalności kapitalistycznych agentów i dywersantów, a w Polsce czasów komuny, by "uniemożliwić działalność grup przestępczych i elementów antysocjalistycznych".

W tym przypadku uzasadnieniem były "prawa autorskie" i dziwnym trafem te "prawa autorskie" zawsze się pojawiają, gdy w grę wchodzi materiał niewygodny dla kogoś wpływowego.

A poniżej mamy następny przykład z naszego podwórka.

W tym poście http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/16090-Pilsko-Korbiel%C3%B3w-informacje?p=160102&viewfull=1#post160102 kolega gregor_g4 podał link do sławnego filmu o łosiu, który według ekologów nie mógł się zmieścić pod mostem o prześwicie 4,5 metra.

Link był do strony TVN, więc trudno mówić o naruszeniu praw autorskich.

Film najwyraźniej dla kogoś był niewygodny, bo wkrótce po naszej dyskusji zniknął ze strony TVN, jak również z kilku stron na YT, na których kolejno się pojawiał.

A że zjawisko cenzury w sieci oraz manipulowania informacja nie jest tylko moim wymysłem, może przekona Cie ten artykuł z "Chipa": http://www.chip.pl/artykuly/trendy/2014/05/cenzura-w-sieci

Przysięgam, że to nie ja jestem autorem tego artykułu :)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, cenzura zawsze ma jakieś uzasadnienie, jakąś podstawę. W Rosji jest to walka z terroryzmem czeczeńskim, na Białorusi oraz w Korei Płn. dla uniemożliwienia działalności kapitalistycznych agentów i dywersantów, a w Polsce czasów komuny, by "uniemożliwić działalność grup przestępczych i elementów antysocjalistycznych".

W tym przypadku uzasadnieniem były "prawa autorskie" i dziwnym trafem te "prawa autorskie" zawsze się pojawiają, gdy w grę wchodzi materiał niewygodny dla kogoś wpływowego.

A poniżej mamy następny przykład z naszego podwórka.

W tym poście http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/16090-Pilsko-Korbiel%C3%B3w-informacje?p=160102&viewfull=1#post160102 kolega gregor_g4 podał link do sławnego filmu o łosiu, który według ekologów nie mógł się zmieścić pod mostem o prześwicie 4,5 metra.

Link był do strony TVN, więc trudno mówić o naruszeniu praw autorskich.

Film najwyraźniej dla kogoś był niewygodny, bo wkrótce po naszej dyskusji zniknął ze strony TVN, jak również z kilku stron na YT, na których kolejno się pojawiał.

A że zjawisko cenzury w sieci oraz manipulowania informacja nie jest tylko moim wymysłem, może przekona Cie ten artykuł z "Chipa": http://www.chip.pl/artykuly/trendy/2014/05/cenzura-w-sieci.....

Chris_M nie wiem z czego wnioskujesz, że nie mam bladego pojęcia o cenzurze w sieci?

Oczywiście, że jest była i będzie. Nawet na naszym forum jest regulamin który opisuje co można a czego nie.

Nie musisz mnie w tym względzie uświadamiać.

Nie mniej ja nie doszukuję się w jej działaniu jakiegoś spisku.

Po prostu działa i już. I to czy mi się to podoba czy nie.

Dałeś przykład z tym "łosiem" jako przykład, że film zniknął bo jakoby musiał być niewygodny.

Ja mam inne wytłumaczenie.

Dyskusja odbywała się prawie dwa lata temu. Dziwił bym się gdyby serwer TVN24 utrzymywał go na jednej stronie.

Po prostu "spadł" do jakiegoś archiwum i tyle.

Wyobrażasz sobie utrzymywanie przez lata każdej strony związanej z jednym mało ważnym filmikiem.

Po pierwsze po kilkunastu latach nikt by jej nie znalazł ze względu na ich ilość.

Po drugie ile kosztowałoby utrzymywanie tych wszystkich stron w takiej formie?

Jeżeli uważasz, że ten filmik był tak ważny zawsze możesz się zarejestrować na stronie TVN24 i zapytać się czy filmik jest dostępny lub gdzie go szukać.

Wiem, że to wymaga zaangażowania i wysiłku.

Wiem również, że prościej jest powiedzieć "to cenzura" i tyle.

Nie wspominam już o tym, że najbardziej nie podobało mi się podważanie przez ciebie demokracji i wolności naszego kraju ze względu na zdjęcie jakiegoś filmiku z YT.

To trochę trąci paranoją.

Sorry, ale tak już mam.

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości- czego dotyczył ten filmik z JKM?

Ja nie pamiętam.

Ale mam nieodparte wrażenie, że nasza dyskusja zaczyna być śmiertelnie poważna:wink:

Coś jak treść tej piosenki:

[video=youtube;FbwkkXGmFrI]

Tu moje nieudolne "tłumaczenie":

Lama jest czworonogiem

który mieszka w dużych rzekach, takich jak Amazonka.

Ma dwoje uszu, serce,

czoło i dziób do jedzenia miodu.

Jest ona zaopatrzona w płetwy do pływania

lamy są większe niż żaby.

Lamy są niebezpieczne, więc jeśli widzisz jedną

gdzie ludzie pływają, krzyczysz

zwróć uwagę, są lamy

Mam nadzieję, że cenzura jej z YT nie zdejmie.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wiesz Mitek, przed laty Twoje posty czytałem z ciekawością, ale z czasem stawały się one coraz mniej interesujące.

Natomiast od około roku, Twoje komentarze nie wnoszą żadnej pozytywnej wartości do tego forum.

Wszystkie właściwie ograniczają się tylko do złośliwych uwag, krytykowania innych i wbijania im szpili.

Co więcej, w tym samym stylu produkujesz się na wszystkich możliwych portalach narciarskich, co Ci już wytykano.

Z twoich krytycznych postów można by wnioskować, że mamy w Twojej osobie do czynienia z ucieleśnieniem prawdziwego Boga Nart, tymczasem te kilka filmików z Twoim udziałem, które udało mi się zobaczyć pokazują, że owszem dobrze jeździsz, ale tylko dobrze.

Gdybym Cię zobaczył gdzieś na stoku, to absolutnie nie zwróciłbym na Ciebie uwagi.

Co więcej, chyba można by się pokusić o wskazanie tutaj na forum kilku użytkowników, którym mógłbyś co najwyżej narty nosić.

Nie wiem, czym ta Twoja agresja jest spowodowana, że z taką furią zareagowałeś na moje posty: czy to tzw. kryzys wieku średniego, czy żona Cie rzuciła, czy Cię z pracy wylali, czy jeszcze coś innego.

Twoje kąśliwe uwagi wkurzały mnie już dawno, ale nie chcąc wywoływać awantury powstrzymywałem się z napisaniem co o nich myślę.

Tym razem posunąłeś się zbyt daleko i dlatego zmuszony byłem wygarnąć Ci prawdę o Tobie.

Bez pozdrowień

To Twoje zdanie i masz do niego prawo - mnie to nie rusza specjalnie a Twoje narciarskie oceny podobnie jak i wiele innych sformułowań zawartych w Twoich postach świadczy jedynie o Tobie.

Kąśliwe uwagi dotyczą jazdy na nartach i nie odbieraja nikomu prawa do życia czy wolności. Jak ktoś uważa, że sa słuszne to się zastanowi a jak nie to może je olać, natomiast Twoja homofobia i dobudowywana do niej ideologia świadczy i tym, że masz zadęcie to bycia tym, który wie lepiej jak żyć, kto ma do tego życia prawo a kto nie itd.

Wśród znanych mi osób homoseksualnych nikt nigdy nie próbował nikogo pouczać, "szerzyć propagandy", wpływać na życie innych itd. Wręcz przeciwnie, pomimo wielu objawów niechęci i szykan, z którymi się stykali zawsze zachowywali pogodę ducha i szacunek dla innych.

Może mniej domysłów i wyssanych z palca teoryjek a więcej myślenia by się przydało??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris_M nie wiem z czego wnioskujesz, że nie mam bladego pojęcia o cenzurze w sieci?

Oczywiście, że jest była i będzie.

Miło, że chociaż w tym względzie jesteśmy zgodni :)

Dałeś przykład z tym "łosiem" jako przykład, że film zniknął bo jakoby musiał być niewygodny.

Ja mam inne wytłumaczenie.

Dyskusja odbywała się prawie dwa lata temu. Dziwił bym się gdyby serwer TVN24 utrzymywał go na jednej stronie.

Po prostu "spadł" do jakiegoś archiwum i tyle.

Wyobrażasz sobie utrzymywanie przez lata każdej strony związanej z jednym mało ważnym filmikiem.

To co piszesz brzmi bardzo logicznie, ale przeczy temu jeden fakt: film z łosiem zniknął ze strony TVN-u nie po dwóch latach, lecz bezpośrednio po podaniu do niego linku na naszym forum! Zauważyłem to, gdyż w kilka dni później chciałem się w jakiejś dyskusji na ten film powołać i okazało się że tego filmu już nie ma!

Zwróć uwagę, że dokładnie ten sam los spotkał filmik z wypowiedzią JKM na temat Grodzkiej!

Filmik na YT był już ponad rok, 13-go maja podałem tutaj na Forum link do tego filmu, a następnego dnia już filmu na YT nie było!

Czy nie jest to zastanawiający zbieg okoliczności?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris_M nie bardzo rozumiem czemu słowa wolnym i demokratycznym dałeś w cudzysłowach.

Film został zdjęty bo naruszał prawa autorskie TVN.

no popatrz..... a ten nie narusza (jeszcze). Moze za kilka lat będzie już naruszać?.....

a JKM ma skutecznie i demokratycznie przechlapane. Ośmielił się przekroczyć 6% w sondażach......:eek:

Miłego, deszczowego popołudnia.... :wink::wink:

Michał

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...