Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy ideologia "gender" dotarła do skionline ;)


Rekomendowane odpowiedzi

To co piszesz brzmi bardzo logicznie, ale przeczy temu jeden fakt: film z łosiem zniknął ze strony TVN-u nie po dwóch latach, lecz bezpośrednio po podaniu do niego linku na naszym forum! Zauważyłem to, gdyż w kilka dni później chciałem się w jakiejś dyskusji na ten film powołać i okazało się że tego filmu już nie ma!

Zwróć uwagę, że dokładnie ten sam los spotkał filmik z wypowiedzią JKM na temat Grodzkiej!

Filmik na YT był już ponad rok, 13-go maja podałem tutaj na Forum link do tego filmu, a następnego dnia już filmu na YT nie było!

Czy nie jest to zastanawiający zbieg okoliczności?

Nie mam bladego pojęcia czy to jest zastanawiający zbieg okoliczności.

Rozwiązań pewnie może być wiele.

1. Nasze forum zaraportowało do TVN bezprawne wykorzystanie ich materiałów (och ten SB):wink:

2. Może w TVN sprawdzają czy nie wykorzystuje się ich materiałów?

3. Może to czysty przypadek?

4. Może nie przypadek?

5. .................... resztę można pisać do woli.

no popatrz..... a ten nie narusza (jeszcze). Moze za kilka lat będzie już naruszać?.....

Odpowiem ci pytaniem:

Może nie narusza bo TVN wykorzystał w programie nie swoje materiały (filmik z wyburzenia)?

Michał to był oczywiście żart.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no popatrz..... a ten nie narusza (jeszcze). Moze za kilka lat będzie już naruszać?.....

Narusza, ale dopóki właściciele praw do filmu tego nie zgłoszą naruszenia do Googla, to filmik ten będzie wisiał na YT.

A czy dane studio zgłasza zwoje zastrzeżenia do filmów na YT, czy nie, to już wewnętrzna polityka danej firmy. A podejścia są różne. Na przykład w filmie, który zmontowałem z III zawodów SF, użyłem do podkładu piosenki i przez to na filmie wyświetla się reklama- tak sobie ustalił to właściciel praw autorskich z Googlem i film ma muzykę, mimo że jest publiczny. Za to użyłem piosenki innego wykonawcy na filmie z wyjazdu zimowego, który z definicji nie miał być publiczny- co najwyżej miał być dostępny dla znajomych i tutaj się zdziwiłem- ścieżka dźwiękowa została po prostu wyciszona.

Pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się Wujot. Masz rację! Głupcami najłatwiej zarządzać!

Daleko szukać, rzetelny obraz tych słów masz oglądając spot reklamowy naszego 10 lecia w UE. Górnolotny to ten przekaz nie jest ale dostosowany do odbiorcy. ( Chciałbym wiedzieć po co w nim sznur skód na koszyckiej rejstracji i dlaczego zaradni ludzie z jaruzelowego okresu są tak brzydcy ?)

Nie było miejsca aby rozwinąć myśl, ale gdy masz do czynienia z wieloma ideowymi grupami, sytuacja wygląda już inaczej. Wyobraż sobie że żądzą narodowi katolicy. Niech przekonają na przykład Palipsa do modlitwy. Och nie, przepraszam, zły przykład, alem teraz jeb.ął. On się już kiedyś publicznie modlił i nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobił to jeszcze raz!!!

No dobra, inny przykład. Spróbuj pogodzić ekologów od wszystkich istot w sprawie inwestycji na Kasprowym finansowanej z pieniędzy zaoszczędzonych na zasiłkach pogrzebowych i z emerytur w związku z wydłużeniem okresu pracy do 70 roku życia!

Dobra, a teraz na koniec wracając do sedna.

"My Germanki mamy brody,

wy Słowianki moc urody":smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli … ktoś nami manipuluje, aby podnosić statystyki oglądalności portalu?,

a jeżeli … reklamy austryjackich kurortów narciarskich były wprowadzeniem do występu "Wursta"?

a jeżeli …lepszym hobby jest ruch na świeżym powietrzu niż siedzenie przed komputerem :laughing:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie bój się Wujot. Masz rację! Głupcami najłatwiej zarządzać!

Daleko szukać, rzetelny obraz tych słów masz oglądając spot reklamowy naszego 10 lecia w UE. Górnolotny to ten przekaz nie jest ale dostosowany do odbiorcy. ( Chciałbym wiedzieć po co w nim sznur skód na koszyckiej rejstracji i dlaczego zaradni ludzie z jaruzelowego okresu są tak brzydcy ?)

Nie było miejsca aby rozwinąć myśl, ale gdy masz do czynienia z wieloma ideowymi grupami, sytuacja wygląda już inaczej. Wyobraż sobie że żądzą narodowi katolicy. Niech przekonają na przykład Palipsa do modlitwy. Och nie, przepraszam, zły przykład, alem teraz jeb.ął. On się już kiedyś publicznie modlił i nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobił to jeszcze raz!!!

No dobra, inny przykład. Spróbuj pogodzić ekologów od wszystkich istot w sprawie inwestycji na Kasprowym finansowanej z pieniędzy zaoszczędzonych na zasiłkach pogrzebowych i z emerytur w związku z wydłużeniem okresu pracy do 70 roku życia!

Dobra, a teraz na koniec wracając do sedna.

"My Germanki mamy brody,

wy Słowianki moc urody":smile:

Nie rozumiem do końca Bumerze. Kto to jest "Palipies" i po co - to główne pytanie - przekonywać go/kogokolwiek do modlitwy. Moim zdaniem już nikt bardziej przekonywująco od Corteza i Pizzarra do modlitwy nie będzie umiał przekonywać. Po co przekonywać kogoś do modlitwy - komu ona jest potrzebna i do czego poza tymi co tego potrzebują??? Czy modlący się są lepsi?

A teraz wracając do sedna:

W czym kobieta z brodą, jest lepsza od kobiety bez brody jeżeli jest uczciwym człowiekiem i nikomu nie robi krzywdy??

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wracając do sedna:

W czym kobieta z brodą, jest lepsza od kobiety bez brody jeżeli jest uczciwym człowiekiem i nikomu nie robi krzywdy??

Spytam krótko:

Czy puściłbyś swojego syna na obóz (np. językowy) po opieką Biedronia, Conchity Wurst oraz kilku ich znajomych?

PS: Oczekuję krótkiej odpowiedzi TAK lub NIE, a nie wywodów sprowadzających dyskusje na boczne tory.

Edytowane przez Chris_M
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no popatrz..... a ten nie narusza (jeszcze). Moze za kilka lat będzie już naruszać?.....

Co jest grane z tym filmem?

Niby ma mieć 1 minutę i 54 sekundy, a trwa tylko kilka sekund i widać tylko same końcowe napisy, nic więcej!

Gdy próbuję go odtworzyć ponownie, to w Firefoxie wiesza mi się Flash Player!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam, Palipies czy Płoniekot, to wyimaginowany obraz takiego polityka, który wojuje ostatnio z kościołem. Kiedyś jak był w innej grupie trzymającej władzę, to modlił się słowami "Tak mi dopomóż Bóg". To taki nietrafiony przykład przedstawiciela "ideowego" ugrupowania.

No a poza tym to odpowiadałem na temat zarządzania ideowcami i głupcami. Przykłady miały dać obraz i skalę trudności przy zarządzaniu różnymi grupami ludzi. Mitek, modlitwę w tym przykładzie możesz zastapić zmuszaniem do przynależności do klubów swingersów. Na przykład!:smile:

A jakby jeszcze ktoś nie wiedział, to spot o 10 leciu Polski w UE adresowany jest do głupców właśnie. Widocznie tak nas rządzący postrzegają.

PS. Dzieki Chris, widocznie czas zmienić laptop bo coraz częściej mam problemy z "wybiciem" literek. "R" potem za szybko prawą dłonią "Alt" (lub za wolno pracuje mi lewa ręka?) i wychodzi chochlik. :smile:

PS 2. Kobieta z brodą powinna zgłosic się do kliniki dr Szcztya. On cos poradzi, widziałem w telewizji.:smile:

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........a nie wywodów sprowadzających dyskusje na boczne tory.

Ta dyskusja to już jest dawno cała bocznica kolejowa a nie boczny tor:smile:

Wiem co mówię, jestem jego "stwórcą"

Co jest grane z tym filmem? ....

Miałem to samo.

Kliknij na link: .........ube.com/watch?v=TpoofXjwqhM#t=103

A potem wykasuj go do takiej postaci:........ube.com/watch?v=TpoofXjwqhM

I już.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja to już jest dawno cała bocznica kolejowa a nie boczny tor:smile:

Wiem co mówię, jestem jego "stwórcą"

Pozdrawiam

Nie rób sobie wyrzutów Piotrze. Pomyśl tylko jak czułby się ten co pierwszy zauważył fermentację alkoholową! :smile:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Spytam krótko:

Czy puściłbyś swojego syna na obóz (np. językowy) po opieką Biedronia, Conchity Wurst oraz kilku ich znajomych?

PS: Oczekuję krótkiej odpowiedzi TAK lub NIE, a nie wywodów sprowadzających dyskusje na boczne tory.

A co to ma za znaczenie. W 99% nie mam żadnej wiedzy o tym co robią prywatnie opiekunowie czy nauczyciele. A jeżeli chodzi o prostą odpowiedź - TAK - i nie muszę nawet o tym myśleć.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób sobie wyrzutów Piotrze....

Nie to nie wyrzuty, przecież biorę w niej czynny udział:smile:

Pomyśl tylko jak czułby się ten co pierwszy zauważył fermentację alkoholową! :smile:

Nie wiem jak on się czuł, ale ja po płynach "dotkniętych" takąż fermentacją czuję się dobrze:wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A co to ma za znaczenie. W 99% nie mam żadnej wiedzy o tym co robią prywatnie opiekunowie czy nauczyciele. A jeżeli chodzi o prostą odpowiedź - TAK - i nie muszę nawet o tym myśleć.

Pozdrowienia

....

Ja jednak wolę wiedzieć z kim, gdzie pojedzie moje dziecko. Nie mam też uprzedzeń do samego Biedronia. Homo to nie to samo co pedofil, gdyby tak oceniać to kto puściłby swoją córkę na kolonię gdzie obsada to sami faceci ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolę wiedzieć z kim, gdzie pojedzie moje dziecko. Nie mam też uprzedzeń do samego Biedronia. Homo to nie to samo co pedofil, gdyby tak oceniać to kto puściłby swoją córkę na kolonię gdzie obsada to sami faceci ;)

Nie wiem jakie są obecne unijne dyrektywy w tym względzie, ale za czasów PRL-u żelazną zasadą było, że na wszelkiego rodzaju obozach i koloniach, opiekunami dziewcząt mogły być tylko kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane z tym filmem?

Niby ma mieć 1 minutę i 54 sekundy, a trwa tylko kilka sekund i widać tylko same końcowe napisy, nic więcej!

Gdy próbuję go odtworzyć ponownie, to w Firefoxie wiesza mi się Flash Player!

A gdy wejdziesz bezpośrednio tak:

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie wiem jakie są obecne unijne dyrektywy w tym względzie, ale za czasów PRL-u żelazną zasadą było, że na wszelkiego rodzaju obozach i koloniach, opiekunami dziewcząt mogły być tylko kobiety.

I głupota to było totalną. Bycie dobrym opiekunem/wychowawcą nie zależy od płci ani orientacji tylko od tego co ma się w głowie.

Dwa lata temu klasa mojego syna stawała się 4 i był problem z wyborem nowego wychowawcy. Jako, że jest to klasa sportowa padło na Pana od WF i część rodziców (uczciwie powiem, że i mnie nie ominęły te stereotypwe myśli) martwiła się, że klasa będzie niedouczona a opieka mierna. Pan okazał się wspaniałym wychowawcą i pedagogiem bardzo wrażliwym na problemy dzieci. Nie wahał się postawić na szali swoją karierę nauczyciela gdy dyrekcja szkoły podjęła w stosunku do dzieci błędna decyzję. Znając dość dobrze nauczycieli tej szkoły nie widzę żadnej kobiety, która byłaby w stanie z takim zrozumieniem i taktem podchodzić do problemów dziewczyn w tym wieku.

Standaryzacja jest dobra w gospodarce magazynowej a nie w stosunku do ludzi.

Pozdrowienia

Cześć

....

Ja jednak wolę wiedzieć z kim, gdzie pojedzie moje dziecko. Nie mam też uprzedzeń do samego Biedronia. Homo to nie to samo co pedofil, gdyby tak oceniać to kto puściłby swoją córkę na kolonię gdzie obsada to sami faceci ;)

To może troszkę inaczej Roobsiku: Dobrze jest to wiedzieć ale zazwyczaj się tego nie wie i nie ma się szansy na dowiedzenie. Myślę, że podstawą jest wychowywanie dzieci od najmłodszych lat bez klosza i jak najszybsze nauczenie ich odróżniania tego co jest dobre od tego co jest złe oraz umiejętności bronienia się przed złem.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma za znaczenie. W 99% nie mam żadnej wiedzy o tym co robią prywatnie opiekunowie czy nauczyciele. A jeżeli chodzi o prostą odpowiedź - TAK - i nie muszę nawet o tym myśleć.
Dziękuję za szczerość.W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego, jak tylko Twojemu Synowi życzyć dużo szczęścia na takich wyjazdach.Do życzeń dołączam poniższą ilustrację, zapożyczoną ze strony http://www.pomponik.pl/plotki/news-conchita-wurst-ma-meza,nId,1424423

Conchita Wurst.jpg

PS:Mam nadzieję, że postępowa część czytelników niniejszego wątku nie poczuje się nagle zgorszona tym zdjęciem i nie będzie żądać jego usunięcia :)

57da829836643_ConchitaWurst.jpg.392defce7fc88a60d77e80335c6df7f2.jpg

Edytowane przez Chris_M
PS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy postępowi katolicy z niniejszego forum nie obawiają się puszczać dzieci na religię, bycie ministrantem czy uczestnictwo ich dzieci w innych obrzędach/wyjazdach religijnych pod nadzorem księży, którzy już całkowicie nie podlegają żadnej kontroli (nawet ze strony kuratorium oświaty), a często wręcz zdarza się, że księża z wyrokami za posiadanie treści pedofilskich, a nawet molestowanie po przeniesieniu przez biskupa do innych miejscowości nadal uczą dzieci pomimo zakazu sądowego bo w szkole nie śmie żądać od księdza zaświadczenia o niekaralności.Mam nadzieje, że nie obraża Was również poniższe zdjęcie. Sprawa również z ojczyzny Wursta http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/738120,Calujacy-sie-ksieza-Gazeta-mogla-pokazac-zdjecia

1.jpg

1.jpg.58dd6eb5dc6e5b57925f8c6d0ce37e4d.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...